Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите. имам Samsung galaxy s3 mini вчера го купих без зарядно, вклучих го зарежда 2 3 часа с алкател зарядно и като го изкарах от зарядното продължава да се зарежда:shock11: пробвах и от пц да го зареждам и др зарядни същата работа на какво се дължи това? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер :)  Де да можеше и моя телефон, да се зарежда, като го изключа от зарядното.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде е купен телефона? Задължително е хубаво да се вземе зарядно за посочения модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време му направи един Factory Reset. Ако не се оправи, можеш да го префлашнеш с ОДИН и стоков ром. Ако и тогава не се оправи, връщай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, zvstmrhna написа:

Здравеите. имам Samsung galaxy s3 mini вчера го купих без зарядно, вклучих го зарежда 2 3 часа с алкател зарядно и като го изкарах от зарядното продължава да се зарежда:shock11: пробвах и от пц да го зареждам и др зарядни същата работа на какво се дължи това? :(

преди 7 минути, driver_sl написа:

На първо време му направи един Factory Reset. Ако не се оправи, можеш да го префлашнеш с ОДИН и стоков ром. Ако и тогава не се оправи, връщай го.

преди 7 минути, driver_sl написа:

Здравейте, пробвай но може и да не е софтуерен проблем попитай дали е мокрен или изпускан мие проблема да е от захранването платката или самия блок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А те като ще му кажат цялата истина амаааа :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е окъсяване в  захранващия блок !
Провери буксата да не е попаднала някоя метална стружка ?!
Не прави хард-ресет не е софтуерно 100% 
Това може да се получи дори от влага !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OFF

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Задължително е хубаво да се вземе зарядно за посочения модел.

Отдавна мина времето когато зарядните бяха за точно определен модел. Вече са стандартизирани, разликата е единствено в амперите, повече ампери по-бързо зарежда.

Напоследък дори се говори че производителите ще спрат да слагат зарядни в комплектите, за да намалят цената.

Аз примерно дори не съм разопаковал зарядните на последните 3-4 апарата, карам с едно старо зарядно от самсунг галакси мини с него си зареждам всичко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се следи ампеража ако батерията ти е по силна а зарядното ти е примерно 1 ампер не е добре за нея възможно е да се съсипе по този начин и кабела които използвате е от значение,поне при по новите модели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато го изключа от зарядното продължава да се зарежда, но всъшност не се зарежда и ако се пробвам да го включа отново тои не зарежда трябва да го рестартирам....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та за втори път да питам откъде е взет телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Най-вероятно някоя заложна къща или намерен. Няма много варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

от приятел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, zvstmrhna написа:

от приятел. 

Подари го, на някой, на който имаш зъб ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от аm-аm
      Ако продължително време не се ползва, примерно месец, трябва ли да се вади Li-Ion батерия?
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.