Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Без да искам днес по обяд изтрих един видео файл, който ми е много важен и сега осъзнах, че съм го изтрил. Опитах с Recuva да го възстановя, излиза ми че е червен, възстановявам го, обаче не иска да тръгне.
Файлът е в .avi формат. Ще съм много благодарен, ако някой ми каже как мога да го възстановя напълно, защото ми е много важен.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти излиза червен в Recuva, това означава, че част от него е презаписана с друга информация. В такъв случай възстановяването е невъзможно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, RudeBoy написа:

Щом ти излиза червен в Recuva, това означава, че част от него е презаписана с друга информация. В такъв случай възстановяването е невъзможно.

Ами има ли някаква друга програма или някак си да възстановя видеото, защото наистина ми е важно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, TronDron написа:

Ами има ли някаква друга програма или някак си да възстановя видеото, защото наистина ми е важно?

Нека да повторя думите на колегата: върху части от файла е презаписана друга информация. Можете да се опитате с някоя програма да спасите части от видеото, но при условие че отгоре е записана нова информациячасти ще са напълно неизползваеми. И След като ви е толкова важно защо не го пазите и на друг диск, някъде из интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, TronDron написа:

Така, понеже разбирам, че не сте разбрали какво сте казали, ще ви го кажа така.

Купуваш си сандвич. Изяждаш една част от него, другата оставяш но забравяш на работа. На другия ден се връщаш. Намираш част от сандвича, който е непокътнат, но не можеш да намериш другата, защото си я изял. Същото е и тука. Друга информация е "изяла" част или цялото видео и то е невъзстановаемо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.