Премини към съдържанието
0001

"НЕ СМЕ НАРОД" 1875 година-Интродукция, дедукция,редукция, върху Славейков : 

Препоръчан отговор

"Не сме народ, не сме народ, а мърша-цялата нация
хора, дето нищо не щат да вършат-фалшификация
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас-циганизация
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас-пърдификация
И не знаем, не можеме, не щеме-профанация
да работим за себе си със време-плужи-фикация
Само знаем и можеме, и щеме-хоспитализация
един други злобно да се ядеме-самоампутация
Помежду си лихи, буйни, топорни-идиотизация
пред други сме тихи, мирни, покорни-гъзификация
Все нас тъпчат кой отдето завърне-низходяща градация
щот сме туткун, щото не сме кадърни-стерилизация
Всякой вика "Яманни не нам хала!"- бюрокрация
а всякому мерамът е развала-ваксинация
Не сме народ! Не сме народ, а мърша-демонокрация
пак ще кажа и с това ще да свърша оле-мале-нация

1875

табела-граждани-изобличавайте- нарушителите.jpg

Редактирано от 0001 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е идеята на темата че ми идва да драсна няколко реда ама дай ми насока.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда нито от интродукция, нито от дедукция, нито от редукция. Авторът да спре да пие когато пише по форумите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, Славейков ще е горд с тебе

:yanim:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ncl написа:

Няма нужда нито от интродукция, нито от дедукция, нито от редукция. Авторът да спре да пие когато пише по форумите.

То зависи какво пие - и ти ако спреш хапчетата за непукизъм и поживееш известно време в България (не като Доминиканеца) - кой знае какви ще ги съчиниш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е Доминиканеца. Не ме и интересува. А хапчетата ги пия именно, защото живея в България. И не - няма нужда от подобни словоблудства.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ncl написа:

Не знам кой е Доминиканеца. Не ме и интересува. А хапчетата ги пия именно, защото живея в България. И не - няма нужда от подобни словоблудства.

Е, по принцип затова са интернет форумите - за словоблудства основно. А и така е устроен средностат. индивид - има нужда от изповед. Дали в кръчмата пред останалите квартални алкохолици, дали на масата в хола пред приятели, дали във вирт. свят...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се изповядвам, а провокирам размисъл и реакция.

Публикувах "интродукцията", като повод за размисъл. Думите са на Славейков - който е авторитет, за разлика от нас тук.

Видно от годината на записа, проблемите на този народ не са свързани с "комунизма", какъвто строй никога не имало тук, по тези земи.

Имаше, имало е  "държавен капитализъм", в който държавата беше единствения капиталист, а ние хората-пешки и роби.

Но с "киприч", небостъргач не се строи. Както и "капитализъм". Кирпичът си е кирпич.

Едва ли знаете, но думата "пич", на един език означава нещо, което знаем като "хуй". А думичката "Кир", е кирта , която пада от телата ни при къпане или "господ" и "господин", на гръцки, което според мен е едно и също нещо.

Не се изповядвам, а провокирам размисъл и реакция.

Ние  от този народ ли сме или от някой друг?

Ако сме от този народ, сме "мърша"! Знаете ли какво означава тази дума?

"Не сме народ, не сме народ, а мърша-цялата нация
хора, дето нищо не щат да вършат-фалшификация
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас-циганизация
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас-пърдификация
И не знаем, не можеме, не щеме-профанация
да работим за себе си със време-плужи-фикация
Само знаем и можеме, и щеме-хоспитализация
един други злобно да се ядеме-самоампутация
Помежду си лихи, буйни, топорни-идиотизация
пред други сме тихи, мирни, покорни-гъзификация
Все нас тъпчат кой отдето завърне-низходяща градация
щот сме туткун, щото не сме кадърни-стерилизация
Всякой вика "Яманни не нам хала!"- бюрокрация
а всякому мерамът е развала-ваксинация
Не сме народ! Не сме народ, а мърша-демонокрация
пак ще кажа и с това ще да свърша оле-мале-нация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупостта и егото, са като земното прИтегляне. 
Имат притегателна сила. 
Глупостта и егото, са две думи с едно и също значение, но е по възпитано, да се пише за егото на глупците в село Глупогледец, отколкото за глупостта им.
Цветята на бюрото на Честния Мошеник си бяха само цветя- не мислещи и следователно, лишени от възможността да бъдат глупави. Той ги поливаше и медитираше нежно върху тях.
И цветята се пръкваха от семки, но не като хората, изпадащи и избутани без парашут от нечия дупка, на "Отвъдната тъпотия".
В медитация и съзерцание,изпаднал отдавна от дупката на "Отвъдната тъпотия", Честният Мошеник бе глупав, тъп по рождение, произход, образование и националност. 
Вегетираше и медитираше, заобиколен от подобни на себе си , двукраки екземпляри, които не бяха в състояние да пишат правилно и изразяват микслите си, дори когато имат такива.
Ако честният Машеник бъркаше в констатациите си, трябваше да се намери все някой, който да го постави на мястото му, но такъв липсваше.
Всикчи сме фалшиви жертви, както са фалшиви откъснатите цветя, които циганите продаваха по пазарите, каза си Честният Мошеник.
На откъснатите цветя, не кацат пчелички и пеперуди, защото тези цвея са фалшиви и вече мъртви.
Никога не късайте цветенца, на които са кацали и могат да кацнат пчели и пеперуди!
Не купувайте и не подарявайте откъснати цветя, защото това е признак на тъпотия, присъща на тъпите по рождение, произход, образование и националност.
Уханието и живота на откъснатите и умрели вече цветя, се изплъзват като невидимата пърдежна смрад, сред миризмите на ежедневието....
Хей пърдящи двукраки, глупави, най-често смешни и жалки и то само с два крака, отчаяния!
Не купувайте и не подарявайте откъснати цветя, защото това е пърдящо малоумие, послание за смърт, полепнало по съдбоносните стрели на съдбата и времето!
Откъснатите цветя вещаят смърт за този, закойто са предназначени, мърмореше под носа си Честният Мошеник, но никой не го слушаше и чуваше!
Откъснатите цветя са мъртви цветя и са предназначени за мъртвите!
А ние от кои сме??
Хей! Здравей! Ти , който ще "опънеш жартиерите", незнайно кога и къде!
Има ли значение, кога и къде, ще "опънеш жартиерите", когато това е предначертано и предопределено?
Никога не късайте цветя!
Вие казвате че това са "Бабини дивотини" и сте прави!
Честният Мошеник твърди, че това "Дедови идиотини" и е прав!
Дали Живота който живеем не е басня, приказка за деца, за малоумни възрастни кретени, кретащи по Земята на два крака или за идиоти?
Тодор Живков щастлив ли бе когато загуби дъщеря си и когато си отиде от света "арестуван"?
Жельо Желев щастлив ли бе, когато загуби детето си?
Плевнелиев щастлив ли е, когато загуби детето си?
Всички те, получаваха много откъснати мъртви цветя, но не разбраха посланието на "букетите".
Честният Мошеник намеква, да прочетете историята и да видите, какви нещастия може да се струпат на главата ни , ако ставаме с г*за нагоре и подаряваме откъснати цветя.
Мъртвата красота не е красота, а проява на "Отвъдната тъпотия" и качествата на глупавите, тъпите по рождение, произход, образование и националност!
Въпросът е вие от кои сте?
Ако сте изпаднали /родени/ от подобна дупка,от утробата на "Отвъдната тъпотия", нужда от отговор няма.
Всичко е ясно, непоправимо и необратимо! Някой ангелски циганин, ни е изложил на щанда за мъртви цветя, но никой не ни купува, за да осмисли съществуванието ни.
Честният Машеник бъркаше в констатациите си,и трябваше да се намери все някой, който да го постави на мястото му. 
Но такъв липсваше.
Изпаднал от дупката на "Отвъдната тъпотия", Честният Мошеник бе глупав и тъп по рождение, произход, образование и националност и вегетираше в медитация. 
Колко жалко!

YOUTUBE.COM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, заради тъпото ЕГО, човек страда доста много. Минава време докато го осъзнае, а има и хора, които никога не го разбират.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За откъснатите цветя и Ванга го е казала - че за нея са отрязани детски ръчички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като Главен специалист, в "Централното управлението за борба с пътните и тъпи мисли и илюзии", Честният Мошеник имаше много работа.
"Централното управление" е пренатоварено от тъпи /пътни и безпътни/ мисли, очаквания, илюзии, засадени, ожънати, изядени и изтичащи в канализацията на Живота.
Хората се избиват взаимно по пътищата на Живота, без да получат от Съдбата, отговор на важни и съдбовни въпроси.
Ето един важен въпрос: 
"Какво повече, може да искаме от Съдбата, отредила ни живот, от който сме недоволни до смъртта си?"
Защо сме роби, на долнопробните си очаквания, които споделяме тук- във Фейсбук, в централната канализация, най общо казано, в тоалетната на Живота си.
Изразът : "роби на очакванията" е интересен, констатира Мошеникът, след като потърси, но не намери в търсачката, нищо подобно.
Отговорът на въпроса е: Защото сме роби, оглеждащи и хранещи мързеливи и долнопробни илюзии, в които илюзии, думите са се превърнали в долнопробни държави , с долнопробни химни, населени с долнопробни същества и поданици.
Загледайте се в лицата на шофьорите на съседните коли, вгледайте се в колите им, в къщите и блоковете покрай които минавате всеки ден.
Всичко, което ще видите,е долнопробно- долнопробна държава , с долнопробен химн, населена с долнопробни същества и поданици, с долнопробни мисли и илюзии!
Никой от нас, робите, не се замисля за сричката "РОБ", изграждаща думите: долнопРОБно,прРОБа,утРОБА, РОБа,гРОБ...РОБот...
Нали Роби, мои несъществуващи приятели, неприятели, колеги ?
Това, което Съдбата ни е отредила, няма нищо общо, с плановете и очакванията ни, рожба на крещящи мисли, кръжащи като ято гарги, над мърша.
Това е, защото сме роби на долнопробни цели и мършави очаквания,като долнопробните филми, които гледаме и долнопробния живот, който живеем.
Признайте си!
Рибите летят, птиците летят, а ние?
Ние влачим мърша, тътрим долнопробните си задници /пърдящи гъдулки и гъзулки/, с помоща на атрофиралите си крака.
Мислим с атрофиралото си мършаво мислене, робуващо на атрофирани мършави очаквания.
Какво повече, може да искаме от Съдбата си, отредила ни живот на "живи мърши", недоволни до смъртта си?
Вгледайте се в тъпите лица на околните и знайте, че и вашето лице и мислене, са също така тъпи.
Какво да очакваме от Съдбата, след като сме тъпи, тъпанари, тъпунгели, с тъпи мисли и очаквания.
Хей! Тъпунгел! Тъпанарчето на мама и тати! "Роб на патка" с перископ, криещ в гащите патлак...хе хе хе хе
Не живей с илюзията, че си умен, че можеш, че някой ти е длъжен, че можеш нещо друго, освен да повредиш и разбъркаш долнопРОБния си живот.
Хей ти! "Замечтана", робиня на женски полов орган с перископ, жмяща от удоволствието да реши косата си в продължение на часове!
Някой се е изгаврил с нас, подхвърлил ни е "съдба" на осъдени роби, от която мършава и робска съдба, не можем да искаме нищо друго.
Не се отчайвайте!
Просто дръпнете или натиснете бутона на тоалетното казанче, изтрийте се добре и продължете до следващото кръстовище на същата тази Съдба, където ви очакват поредните неприятни изненади. И не забравяйте че сме  прототипи  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка сутрин, Честният Мошеник се спъваше  в главата си, с която уж мислеше,взимаше съдбовни глупави решения, правеше глупави изводи, четеше тъпотии и гледаше тъпи физиономии, на два крака..
Как няма да се спъваме, когато имаме само два крака?
Защо стоножките имат 100 крака и не се спъват? - пита Частният Мошеник.
Дори хлебарките, с които споделяме хляба си, имат повече крака.
Нима ние не сме хлебарки?
Никой от нас "великите", тъпите, глупави глупаци, не си е задал подобни въпроси.
Същите тези /тъпи, глупави, невзрачни, грозновати, немощни, двукраки/ глупави глупаци, имаме претенции, да сме "еманацията" на тази планета???
Най вероятно, имаме два крака, за наказание, за да се спъваме и падаме, за да ни се смеят и кокошките.
Хей! Вие! Двукраки капризни смешки и абсурди, нека се погледнем ехидно, напразно губейки си времето!

кенеф-статуя.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериала ви е обединен последователно в тази тема.
За всяка следваща серия на въпросния сериал, режисирайте и публикувайте в тази тема, а не пускайте нови.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес беше слънчево! 
Ако го нямаше Слънцето, какво щеше да има на Земята?
Ако го нямаше Слънцето, щеше ли да има толкова идиоти на Земята? 
Слънцето е виновно, но не можем да го осъдим и вкараме в затвора.-изписа Честният Мошеник.
Намаше да има и мравки, които могат да бъдат учители на хората, по кражба и работа.
Мнооого крадливи са мравките!
Мноооого работливи са мравките.
Те не мислят, а сложното им поведение се остовава на инстинкти.
Има и видове мравки, които обитават гнездата на други видове мравки като същевремено подчиняват семейството гостоприемник и го превръщат практически в свой роб.
Други видове мравки са се приспособили да живеят в жилищата на човека, даже в главата на човека.
Това са мислите на хората, които хората си мислят, че мислят сами, но всъщност са мравки, които лазят по кората на мозъка на хората!
Хората си мислят че мислят, в това време, мравките крадат мислите им.
Дали това не е вярно"? Дали това не е истина? 
Социалният живот на мравките е особено сложен и свързан с различни форми на комуникация – най-често химическа – чрез феромони.
Мравките не спят! 
Хората спят, дори когато сме будни.
Ако го нямаше Слънцето, щеше ли да има толкова идиоти на Земята? написа Честният Мошеник и се замисли.
Какво е предназначението на хората?
Какво е предназначението на "Човека"? 
Това не е въпрос, на който мравките и мислите на хората, могат да отговорят.
Днес беше слънчево и това бе факт.
Ако го нямаше Слънцето, какво щеше да има на Земята?
Това беше въпрос.
Ако го нямаше Слънцето, намаше да има толкова много идиоти на Земята, които не са мравки?
Това е констатация.
Слънцето е виновно, но не можем да го осъдим и вкараме в затвора.-изписа Честният Мошеник.

слънчогледи–слънце.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно тези умопомрачителни бълнувания дали ги преписваш от някъде или са плод на халюциногени..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мноооого тъп въпрос! хе хе хе Не се обиждайте и не се притеснявайте! Тук , в Умното село сме само такива! 

Животът в село Тъпогледец е глупава игра, играна от глупави същества - мършояди, молещи се лицемерно на Провидението и на Бог.
Честният Мошеник погледна от бараката на своите съждения, все едно гледаше надменно, от Айфеловата кула.
Дървоядите се хранят с дърво,глупавите с глупост, а мършоядите като нас - с мърша, купена от "Кауфланд" и "Лидл".
Загледайте се в лицата на клиентите в Кауфланд или Лидъл- всичките тъпи, някои изключително тъпи, но затова пък, перфектно глупави и претенциозни.
Млади и дърти мършояди, наведени над контейнера, избиращи внимателно мършата, за да не се минат! 
Двукраки симпатични и несимпатични, даже много грозни хиени, с освирепяли, внимателно оглеждащи очи-зъби.
Допуснете за миг, че това сме "подобия на БОГ"....
Подобия, замърсяващи водата, когато пием вода или се къпем!
Подобия замърсяващи въздуха с пърхут, пърхутки.
Подобия-надуфковци, пърдуфковци и усерковци, замърсяващи земята с ушната си кал и себе си.
Допуснете за миг, че сме "подобия на БОГ и веднага ще добиете представа за бога, чието отражение сме ние. 
Леле мале!
Усетете пародията: бай Ганьовци с милизливи усти, пълни с банда кариеси, липсващи зъби, вярващи в божествения си произход.
Когато пълнотата на липсващите зъби се превърне в липса на зъби, намалява поглъщането на трупове и всяка невинната усмивка става олицетворение на беззъбата естетика и ненасилието.
Защо Човекът е дошъл на Земята?
"Дошъл" ли е или е "изгонен" с шут от онова /другото място/ условно наречено "Рай"?
Къде отиват "хората", които пукнат като пуканка или пукясат по най-грозния и недостоен начин?
Къде отиват глътките питейна вода, изпикана и  изпаряваща се в небитието, губейки усещането, че е пикня или урина?
Какво общо имат тъпогъзите, пърдящи , серящи и смърдящи двукраки Ганьовци, с "Човека" от Библията???
Животът в селото е глупава игра, играна и гледана от мършояди и Честния Мошеник знаеше, че няма да бъде разбран, защото ако поне малко разбираха мършоядите нямаше да се хранят с мърша.
Защо? 
Защото глупавите същества в село Тъпогледец, не разбираха нито глупостта на играта, нито собствената си, Бай Ганьовска глупост.
Ако само за момент разберяха това, биха се самоубили, но те бяха лишени от достойнство, като с думата "достойнство", визираха смрадливите си полови органи.
Какъв можеше да бъде живота в село Тъпогледец, живян колективно и по единично, от тъпи и  глупави същества, хранещи се с мърша.
Знаете ли кой е "Човект"?
Може ли всеки есин глупак или глупачка, да нарекат себе си "Човек", предизвикващи и заслужаващи всяка една глупост и страдание, които са заслужили?
Животът ни е глуповат театър, а ние сме артисти и зрители в глупава постановка, наречена "Живот", на сцената на село Тъпогледец.
Всеки един от нас, в главна роля, на изгонен, прокуден сред други глупави артисти - мършояди, очакващи и  молещи се лицемерно на Провидението и на Бог.
Честният Мошеник погледна от бараката на своите велики изводи и съждения, все едно гледаше надменно, от Айфеловата кула на Село Тъпогледец, в което село, всички бяха тъпи.
Въпросът е ние от кои сме!
От тъпите или от изключително тъпите?
Честният Мошеник пожелава добро Утро на всички съселяни!
        http://vbox7.com/play:04f66b76

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мулетаров, и тук ли осираш бе? Пий си хапчетата бе човек. Ходи се лекувай, само обикаляш с кемпера и правиш реклама на сервиза си по форумите и фейсбука.

Голямо муле си Мулетаров - стига излагации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо четеш неща, които не те засягат? хе хе хе

Защо си губиш времето?

"Рекламирам" това, което си е мое и което си имам, но това не е "реклама"!

От какво да се лекувам, когато имам "всичко" това, което ти нямаш?

Поздравявам те с ехидното клипче : "Питат ли ме "де зората", ме огряла първи път"????

Пояснявам:

Важното е кой пита и защо пита, след като знае прекрасно къде Зората ни е прецакала и осветила за първи път.

Важното е с какви подбуди и настроение "питащият" пита.

С какви подбуди пишеш това, което си написал и което не те засяга лично???

https://youtu.be/GRy7_olyXhA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Горкият Левски! Левски- тоалетна хартия за многократна употреба и име на футболен отбор????!
Как не ви омръзна подобна гавра?
Ако имахте качества, по добри от тези на Левски, щяхте ли да се гаврите и упражнявахте върху него?
Точно това правите, всяка година! 
Хей! 
Жители на село Тъпогледец и Глупогледец, събрани на едно! 
Неудобно ми е , срам ме е, че ви смятам за себеподобни, а вие даже не подозирате за наличието на духовна хигиена и без срам бършете нищожеството си с Левски! 
Кравите и магаретата са по висши от вас същества, които притежават и умират с по голямо достойнство, което не се купува с пари.
Заради вас егоистите,продажниците, негодниците, подлогите, усерковците и дупедавците, ще презра и намразя даже Левски....
Пфу!

табела-граждани-изобличавайте- нарушителите.jpg

тоалетна-xxl.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте двукраки душевни вкаменелости, желаещи и молещи се, да бъдем добри и богати! 
Съвместима ли е добротата с богатството? -питаше Честният Мошеник? 
Съвместима ли е добротата с бедността? -питаше Честният Мошеник? 
Съвместима ли е отчайващата глупост и тъпа масова необразованост, с добротата? -питаше Честният Мошеник? 
Само Бог, Съдбата и Смъртта отговаряха на тези въпроси, но хората не разбират съдбовните и смъртни отговори и посягаха с ръчичките си, като клони на печални дървета, врязани в облачното небе. 
Какво е добро? 
Какво е богатство? 
Какво е бедност? 
Кухи представи, на кухи същества, миражи на пресъхващи блуждаещи мисли на двукраки душевни вкаменелости.
Нуждае ли се изворчето от реката или блатото, в която се влива?
Нуждае ли се Слънцето от локвите по земята, в които се оглеждаме?
Парите ли се нуждаят от бедняците или бедняците се нуждаят от парите?
Светът и животът ни, са огледало и отражение, най-често на отчаващата ни глупост и масовата необразованост и неграмотност.
Както гледаме "околното", така ще се видим в огледалото: двукраки неграмотни, необразовани, бедни и жалки душевни вкаменелости.
Здравейте двукраки душевни вкаменелости, желаещи да бъдем добри и богати! 
Всеки пожелава туй, що му липсва!
За какво му е доброта на добрия?
За какво му е богатство на богатия?
За какво му е ум на умния?
Това са прости отговори, на кухите желания и представи, на кухи същества, миражи на пресъхващи блуждаещи мисли на двукраки душевни вкаменелости.
Въпросът е ние с вас , от кои сме?
Дали глупавият ще стане умен?
Дали бедният ще стане богат?
Дали изворът ще върне водата си, изтекла от този извор?
Дали Слънцето ще поиска обратно лъчите и топлината си?
Не!
Съдбата и Смъртта отговарят всеки път, че глупавият е беден, бедният не може да е богат, защото бедността не е външно, а вътрешно състояние.
По молбите и желанията, ще познаете всеки, а и себе си!
Пожелаете ли да бъдете умен,сте от глупавите!
Пожелаете ли да бъдете добър, сте от лошите!
Пожелаете ли да бъдете богат, сте от бедните!
Пожелаете ли да получавате, сте блато или пресъхваща локва, а не извор и Слънце!
Да се огледаме в Огледалото на Съдбата, Живота и Смъртта!
Там всеки ще види себе си!
И не е нужно да се моли на Бога и ангажира БОГ с молбите си!
Погледнете ръцете си, които са "инструмент за взимане"!
Тези ръце, са отговор на много незададени въпроси!
Здравейте и добро утро.... написа Честният Мошеник, даде ляв мигач и газ, а след него избуя тъмен облак от глупости и тъпотии, запълващ деня му... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Нека оставим живота /си/ на шибаните мисловни дървояди и бълхи, скърцащи и населяващи дървените глави на населението с дървени глави."- написа ехидно Честният Мошеник.
И без това, Той- Животът не е наш!
Животът не е наш., въпреки необоснованите твърдения, на същите тези двукраки дървояди и бълхи, гризкащи дървото на Живота цял живот.
Нима може "нещо", което получаваме /уж даром/ без да ни питат и ни отнемат, също така без да ни питат, да бъде наше??? -попита ехидно, знаете КОЙ?
Думата "бълха", започва със сричката: "бъл", но бълхите не подозират, че сричката "бъл" има негативен смисъл?
Смисъла на думата "бълха", също не е позитивен.
"Българите" не подозираме, че със сричката "бъл", започват много негативни думи, с негативно значение и смисъл.
Честният Мошеник се вглеждаше внимателно и ежедневно, в лицата на "българите" и стресирано срещаше себе си.
Същото може да сторите и вие!
Дали Дървото на Живота, е на Дървояда, който го гризе?
Дали Животът е наш?-пита се Честният Мошеник, осъзнаващ абсурдността на въпроса, както и на неопределената сричка "наш".
Или "ние" /мисловните дъврояди,бълхи и българи/ сме негови тленни пленници?
Нима дървоядът, не е пленник на дървото, което гризе, скърцайки, като мисъл в нечия дървена глава?
Сричката "ние", също носи неяснота и неопределеност, но дървоядите и бълхите, се вълнуваме от това.
За илюстрация, Честният Мошеник порови,намери и споделя снимки на интелигентни и свръхинтелигентни лица на дървояди и бълхи, населявали тези земи.
"Нека оставим живота /си/ на спомените за мисловните дървояди и бълхи, скърцащи и населяващи дървените глави на населението с дървени глави."- написа ехидно Честният Мошеник.... Животът-шмиргел, си знае работата.....

българи-1940.jpg

българско-семейство-фуражка-.jpg

български-военни.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей "Мислители"! 
Ооо, мислители, работещи бедни, на пари и таланти, безмълвни безучастни участници, клакьори,зрители и жители във филма на живота.
Ооо умни и велики красавци и красавици,с лица на парни локомотиви,гюлета, шапкари с шапки, фуражки, калимявки,крадци и побойници от околовръството...
Къде е умът ви?
Къде е животът ви?
Вземете една осветителна лампа или крушка, ако правите разлика. 
Вижте, че крушката не свети.
Може да счупите крушката /лампата/, но тя пак няма да светне, докато на я включите към тока.
Трябва емелентарна логика,проницателност и образование, за да разберете, че никъде няма да срещнете тока в крушката.
Токът и крушката нямат нищо общо.
Също така умът и ние, нямаме нищо общо.
Животът и ние, нямаме нищо общо.
Ние не живеем живота, а животът живее нас.
Не ние експлоатираме живота, а животът експлоатира нас.
Ние обаче, сме безкрайно тъпи и глупави, за да осъзнаем този прост факт.
Хей мислители ооо, работещи бедни, на пари и таланти, безмълвни безучастни участници, клакьори,зрители и жители във филма на живота.
Ооо "умни" и "велики" красавци и красавици,с лица на парни локомотиви, вид на гюлета, шапкари с шапки, фуражки, калимявки,крадци и побойници от околовръството...
Къде е умът ви?
Къде е животът ви?
Честният Мошеник ехидно знаеше и разбираше, че нямате възможност, да се концентрирате в четенето на дълги текстове.
За разбирането на прочетеното, въобще не става въпрос!
Защото сте бедни работещи, без пари и таланти, безмълвни безучастни участници, клакьори, зрители и жители, във филма на живота. https://www.youtube.com/watch?v=BqD81xsIdXM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, случайно да знаеш на къде се върти светът, на ляво или на дясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от 0001
       Колективен иск срещу Църквата, за опит за умишленото ни въвеждане в заблуда, относно лъжата за поредното възкръсване на Иисус.- /Разбирайте написаното като разсъждение и горчива шега/
         Мисля се, че е време вече, да заведем иск срещу Църквата, за опит за умишленото ни въвеждане в заблуда, относно лъжата за поредното възкръсване на Иисус.
      А стига вече! Не ви ли писна!
      Църквата и свещениците са извършители на ненаказано престъпно деяние: разпъване и ритуално убийство. В това деяние няма нищо тържествено и подходящо за празнуване, то е срамно.
      Досадно и обидно е, Господ да "възкръсва като малоумен" всяка година, да бъде повод за фалшиви празници, пред фалшиви и малоумни празнуващи. 
      Иисус не е бил мазохист, за да изтърпява с удоволствие подобни действия и празненства, свързани с неговото еднократно разпъване.
      Може ли еднократното разпъване, да бъде причина за 2013 възкръсвания, безкрайно количество филми и предавания?
      Църквата няма авторско право, пълномощно или правно заявена божествена дискреция , да представлява Иисус и използува по подобен начин грозните му лични преживявания, за църковни цели.
      Още повече, че Иисус не е Христос, защото думата Христос, е възникнала 308 години, след като Иисус е бил разпнат. В този смисъл Иисус е набеден, наклеветен и осъден с тази гръцка дума незаконно. Това е наказуемо по смисъла на Наказателния кодекс.
      Готов съм да докажа, че Библията е документ с съдържащ неверни обстоятелства и факти, използувани с цел и умисъл, нанесла вреди и причинила щети, на мен и хората, вече хиляди години.
      Готов съм да вкарам Библията и църквата в Прокуратурата , заради убийство на невинен, присвоени и нарушени авторски права, върху историята и биография на Иисус.. 
      Прокуратура, вече е е работно място на политици, министри, премиери.... и друга престъпна паплач. Защо да не стане работно място и на лъжливите свещеници, продаващи свещите си на гърба на Иисус и страданията Му?
      Вие какво ще кажете?  /Разбирайте написаното като разсъждение и горчива шега/ 

• от 0001
      "Синята зона" - зона на юридически неграмотните, глупавите и рекетьорите на общинска заплата:
      "Съдът отмени част от наредбата за Синя зона в София
      Обявени са за незаконосъобразни разпоредбите, с които е въведен режим на локално платено паркиране на автомобили на собственици и наематели на жилищни имоти, попадащи в "синя" и "зелена зона"
      http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5557171
      Много поздрави на общинските съветници- на СОС, както и на общинските рекетьори от провинцията-дребни и гадни душички.
      Много поздрави и на всички тези "компетентни българи", които авторитетно изказваха мнения, в подкрепа на общинския рекет върху софиянци. Заради тях и тяхната неграмотност и глупост, сме на този хал.
      Съдиите почти винаги мълчаливо дават кредит на доверие и подкрепа на общинските чиновници. Решението на съда, макар и половинчато, е болезнен факт и доказателство, че общинарите са неграмотни и крадливи. 
      Бай Ганьо не е осъзнал , че общината, не е институция, но се е провъзгласила като такава и че всяко общинско решение е правно неиздържано, неграмотно и подлежащо на атакуване в съда.
      Дали сега, Общината ще върне парите на хората, милионите, които е събрала без закон и в нарушение на закона?
      Отваря се възможност, Общината да бъде съдена и осъдена по ЗАКОН ЗА ОТГОВОРНОСТТА НА ДЪРЖАВАТА И ОБЩИНИТЕ ЗА ВРЕДИ, нанесени на гражданите!
      Радвам се!
      Скърбя, че има толкова много неграмотни и глупави граждани, съграждани и  общинари!
    • от 0001
      Велико ли е "Великото Народно Събрание", превърнало България в жертва на омразните политици цели 20 години?
      България и народът,жертва на "Великото Народно Събрание", докога?
      Всички ние сме жертва на три думички: "Великото Народно Събрание".
      Три думи, са капана заложен от именно такива депутати и същества, от който не можем да излезем десетки години:

ПРЕДЛАГАМ,
      "Великото народно събрание" да се събере  и вземе решение, с една единствена точка :
      "Заличава навсякъде в текста на Конституцията  думата "ВЕЛИКО".
      Тогава нещата ще си дойдат на мястото и Конституцията може да се променя от легитимното Народно Събрание.
      Заличавайки тази единствена дума, пада една жестока бариера, превръщайки ни в жертва на думичките:
      "Велико народно събрание" и кърлежите, наречени български политици.

Важно е да бъде заличена част на чл. 153 от Конституцията.   Така ще се преодолее нереодолимата днес пречка,защото само Велико Народно събрание може да реформира съдебната система и всички структуро определящи части на държавната машина. С отпадането на този текст ще се отнеме на политиците в бъдеще, да се крият зад това решение на Конституционния съд и под натиска на хората да правят реформите- например изборност на съдиите, отзоваване на депутати и др.   Натискът следва да бъде упражнен сега- преди да се разпусне това НС, което може с 2/3 мнозинство да вземе решение за свикване на Велико НС. Това е въпрос на 1 ден. В противен случай ще трябва да чакаме новоизбраното НС да събере 2/3- което е съмнително. КРБ Чл. 153.  Народното събрание може да изменя и допълва всички разпоредби на Конституцията с изключение на тези, предоставени в правомощията на Великото Народно събрание. Чл. 157.  Великото Народно събрание се състои от 400 народни представители, избрани по общия ред. Чл. 158.  Великото Народно събрание: 1. приема нова Конституция; 2. решава въпроса за изменение територията на Република България и ратифицира международни договори, предвиждащи такива изменения; 3. решава въпросите за промени във формата на държавно устройство и на държавно управление; 4. решава въпросите за изменение на чл. 5, ал. 2 и 4 и на чл. 57, ал. 1 и 3 от Конституцията ; 5. решава въпросите за изменение и допълнение на гл. девета от Конституцията. Чл. 159.  (1) Правото на инициатива по предходния член имат най-малко една втора от народните представители и президентът. (2) Проектът за нова Конституция или за изменение на действащата, както и за промени в територията на страната по чл. 158 се разглежда от Народното събрание не по-рано от два месеца и не по-късно от пет месеца след внасянето му. Чл. 160.  (1) Народното събрание решава да се произведат избори за Велико Народно събрание с мнозинство две трети от общия брой на народните представители. (2) Президентът насрочва избори за Велико Народно събрание в тримесечен срок от решението на Народното събрание. (3) С произвеждането на избори за Велико Народно събрание пълномощията на Народното събрание се прекратяват. Чл. 161. Великото Народно събрание приема решение по внесените проекти с мнозинство две трети от всички народни представители на три гласувания в различни дни. Чл. 162.  (1) Великото Народно събрание решава само тези въпроси от Конституцията, за които е избрано. (2) В неотложни случаи Великото Народно събрание изпълнява функциите и на Народно събрание. (3) Правомощията на Великото Народно събрание се прекратяват, след като то се произнесе окончателно по въпросите, за които е избрано. В този случай президентът насрочва избори по реда, определен със закон. Чл. 163.  Актовете на Великото Народно събрание се подписват и обнародват от неговия председател в седемдневен срок от приемането им.
    • от 0001
      Вие вярвате на прокуратурата?
      Вие правите грешка!
      Публикувам и четете поредната поръчкова "екпертиза" , изготвена срещу "свидетел" в мое лице,по засекретено Наказателно дело срещу полицаи от 03РПУ , арестували ме на частно и наказани за това.
      Експертизата е написана без преглед от д-р Цветеслава Иванова Гълъбова , по това засекретено дело срещу полицаи един от които се оказа мой бивш съдружник и приятел. Бях арестуван без заповед и призовка, от собствения ми магазин за авточасти на ЕМ КОМПЛЕКТ 33 - булевард Сливница -срещу Кенар.
      Експертизата не съдържа никакви лични мои данни, защото психиатърката не е разполагала с тях, а единствената и среща с мен, беше като клиентка , дошла в магазина за авточасти, проведен от "другата страна на щанда". ;D
      Благодарение на тази експертиза, за която научих с 2 години закъснение поради това, че делото е засекретено, полицаите отърваха НАКАЗАТЕЛНА отговорност.
      Не съм подозирал за наличието на такава експертиза и нямаше как да я поискам и получа.Научих случайно за нея.
      Поръчковата психиатърка д-р Цветеслава Иванова/ преследвана по чл 291 от НК , за издаване на невярни експертизи/,ползува успешно чадъра на прокурор Грамов от СПР. Тя засега избягва наказателна отговорност , въпреки наличието на документи и факти , за това ,че не ме е преглеждала и то при наличието на още шест броя психиатрични експертизи , със заключение : "Здрав психически и дееспособен".
      Ще се убедите сами, като четете това и другите факти , изложени в този и другите ми публикации, как един здрав човек, ръководител на известна фирма с над 100 човека персонал , бивш радиоводещ, СВИДЕТЕЛ ,който е компроментиран и дори е могло , да бъде вкаран на лечение в психиатрия.
      Такава е била целта на занятието.
      ------------------------------------------------------------

СЪДЕБНОПСИХИАТРИЧНА ЕКСПЕРТИЗА

Долуподписаната д-р Цветеслава Иванова Гълъбова – началник на Първо мъжко отделение в Държавна психиатрична болница „Св. Ив. Рилски” гр. Нови Искър, тел. 0888529162 освидетелствах амбулаторно ЛЮБОМИР ДИМИТРОВ МУЛЕТАРОВ, 51 –годишен, жив. Гр. София, ж.к. Славия, бл. 20, вх. Б, по нареждане на кап. Христо Христов – военен следовател при СВОП, във връзка със следствено дело № ХVІ-П-9/05г. на същата.
      ЗАДАЧИ НА ЕКСПЕРТИЗАТА
      1. Страда ли осв. Любомир Мулетаров от психично заболяване и ако страда от какво?
      2. Способен ли е обвиняемият правилно да възприема фактите, които имат значение за делото и да дава достоверни и правдиви обяснения за тях?
      3. Позволява ли актуалното състояние на осв. Мулетаров да участва в наказателно производство?
      ДАННИ ОТ ДОЗНАНИЕТО
      Сл. Дело № ХVІ-П-9/05г. е образувано срещу служители от 03 РПУ-СДВР по жалба на осв. Мулетаров, че спрямо него е било упражнено насилие от тях.
      От експертиза от д-р Терзийски – съдебен психиатър и Димитрина Златарева – психолог от 24.09.04 г.:
      „... касае се за маниен епизод с психотични елементи и белези на атипизъм ... при осв. е уместно приложението на чл. 89, б. „Б” от НК...” /принудително лечение на невменяеми правонарушители в специализирано медицинско заведение/
      От протокол за разпит на Виден Димитров – свидетел:
      „...лицето беше седнало на пода, по турски и отговаряше, че никъде няма да ходи...продължаваше да се разправя с колегите ...видях колегите Кофетаров и Георгиев да го водят за ръце без въпросния непознат да прави някакво усилие да върви, неподвижен ...същият викаше вижте, задържат ме... употребявашенецензурни изрази спрямо колегите ми ... физическо насилие и помощни средства не бяха използувани от колегите ... направен му беше личен обиск по надлежния ред...”
      ДАННИ ОТ ПРЕГЛЕДА
      Прегледан е амбулаторно на 6.10.05 г.
      Фамилна обремененост: няма данни за обремененост.
      Преморбидно развитие: правилно, завършил е висше образование, жене с едно дете от брака. /имам две деца/
      При прегледа:
      Психично – психомоторно спокоен, леко вътрешно напрегнат, с първоначално изразена дистанция в поведението и леко хладен афект, впоследствие значително скъсена. С охота сътрудничи при интервюто., Контактен, отговорите са дълги, обстоятелствени, с изобилие от мисловни разстройство по форма и съдържание. Волево е хипербуличен, емоционално – стеничен, леко приповдигнат ,на моменти с гневен афект. Ориентиран за време, място и собствена личност. Не е критичен към поведението и състоянието си, кикто и към повода за освидетелстването. Няма съзнание за психично заболяване, а за „лудост”. Отрича наличие на възприятно-представни разстройства. Мисловен процес – леко ускорен по темп, правилен по граматична структура, с изявени мегаломанниналудности и изводими от тях параноидни такива. Памет и интелект съответни за възрастта,образованието и социалния опит.
      От интервюто: „... аз съм луд наистина, но не съм болен ...аз постоянно медитирам, а иначе върша всичко останало, отдолу кипи, бушува, аз си медитирам ... думата колега произлиза от кол, което на английски е кол...аз нямам документи за самоличност, защото няма да участвам в тази мафия, наречена държава, нямам документи и няма да си направя... моя съдружник лъже, това са инсинуации, а полицаите аз се забавлявах с тях, беше ми смешно ...”
      СЪДЕБНОПСИХИАТРИЧНО ОБСЪЖДАНЕ
      В случая се отнася за мъж в зряла възраст, с правилно личностово развитие и добра социална реализация, женен, живее със семейството си.
      В хода на амбулаторното наблюдение и след запознаване с материалите по делото установих, че при осв. Мулетаров е налице ПЕРСИСТИРАЩО. НАЛУДНО РАЗСТРОЙСТВО /нелечимо психично заболяване, последващ и краен стадий на шизофрения/
      Това състояние се характеризира с изградена и монолитна система от налудности в определен регистър в случая за величие и произход, които мотивират поведението частично. Те не са завладели изцяло ядрото на мирогледа на болния, поради което не винаги могат да бъдат установени.
      Извън системата на тези налудности индивидите с ПЕРСИСТИРАЩО НАЛУДНО РАЗСТРОЙСТВО, функционират добре, а даже и много добре.
      При осв. Мулетаров е налице болестно отклониние от личностовата норма с трайна промяна на адаптивните възможности в психотичен стил. Налице е устойчив кониктивен модел с болестна загуба на представата за реалност и изместване на преживяванията изцяло в собственото субективно пространство. В конкретния случай е променена и конципцията за собствена личност. Но поради извършването на рутинна работа, в ежедневието осв. се справял добре.
      В съдебнопсихиатричната експертиза, изготвена по друг случай през м.г. колегите са приели, че е налице МАНИЕН ЕПИЗОД С БЕЛЕЗИ НА АТИПИЗЪМ. Смятам, че това би могло да се обсъжда в диференциалнодиагностичен план, като по същество не се променя фактът, че осв. Мулетаров не може да притежава свидетелска годност.
      И при едното, и при другото състояние, при осв. Мулетаров има тежко нарушение на базисните психични функции, което е причина същият да не може да възприема правилно фактите по делото и да дава правдиви обяснения за тях.
      СЪДЕБНОПСИХИАТРИЧНО ЗАКЛЮЧЕНИЕ
      1. Осв. ЛЮБОМИР ДИМИТРОВ МУЛЕТАРОВ, 51 годишен, страда от ПЕРСИСТИРАЩО НАЛУДНО РАЗСТРОЙСТВО.
      2. Предвид на това осв. Мулетаров НЕ може да възприема правилно фактите, които имат значение за делото и да дава достоверни иправдиви обяснения за тях.
      3. Осв. Мулетаров НЕ може да участва във фазите на наказателния процес.

10.10.05 г. ВЕЩО ЛИЦЕ: /п/ не се чете
      гр. София /Д-р Цветеслава Иванова/

----------------------------------------------------------------------------------------------
      Ще публикувам още данни, как Софийска Районна прокуратура използува опасно такива "вещи лица" по незаконен начин и с незаконни и лични цели. Може ли собственикът на един магазин за авточасти, да бъде освидетелствуван от клиентка и този документ, да стане повратен в наказателно дело срещу мутри полицаи?
      Може и четете ......
      Благодарение на това фирма Ем Комплект 33 и аз , станахме прицел и пострадахме от интереса на бившия ми съдружник и приятел- полицейски доносник, вещи лица, полицаи от 03 рпу, под "прикритието" на ПРОКУРАТУРАТА.
      За тези които не знаят, полицаи и военни полицаи, нямат законно право по ЗАКОН , да назначават психиатрични прегледи на неосъдени граждани.
      Това става с прокурорски и съдебни актове , каквито в случая няма и не може да има, защото съм свидетел по това дело , а не обвиняем.
      Предстои да публикувам и постановления на висшестоящата прокуратура , които коментират в моя полза , деянията на тези длъжностни лица - полицаи, вещи лица и прокурори.
      За да имате представа , каква е верността на лъжите съдържащи се в публикуваната "експертиза", ви предлагам следния шеговит авторски клип и линкове:
      http://marketingloka...B5%D0%BB%D0%B8/
      http://www.facebook....409&ref=tn_tnmn
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.