Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Моля ви кажете какво мислите за тази конфигурация:

Дънна платка - ASUS H110M-A/H110/DDR4/1151
Видео карта - GIGABYTE GeForce GTX950 WindForce 2X OC 2GB GDDR5 128
Процесор - Intel I5-6400/2.7G/6MB/BOX/LGA1151
RAM - 8GB DDR4 2133 KINGSTON
DVD-RW - LG
Твърд диск - 1TB SG SATA 6G/7200/64M/3Y WARR
Захранване - PSU FORTRON HYPER 700 700W
SSD - ADATA SSD SP920 128GB

Компютъра ще го използвам главно за игри.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите като гледам ще трябва да са доста непретенциозни,тъй като не виждам да си предвидил видео карта,явно разчиташ на вградената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Слави Маринов написа:

Игрите като гледам ще трябва да са доста непретенциозни,тъй като не виждам да си предвидил видео карта,явно разчиташ на вградената.

Извинявай, забравих да сложа видео картата. :D Става дума за GB N950WF2OC-2GD/GTX950 2G D5( GIGABYTE GeForce GTX950 WindForce 2X OC 2GB GDDR5 128 )
Иначе играя League Of Legends, CS:GO.

Редактирано от dendito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо бих взел някое качествено 500 ватово захранване. Няма нужда от по-мощно. И евентуално кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, благодаря. А дали ще има някакви проблеми с дънната платка и процесора, защото човека, който ще ми го прави каза да прочета в форуми, как стоят нещата? Аз не намерих нищо съответно писах тук.

преди 10 минути, ncl написа:

Първо бих взел някое качествено 500 ватово захранване. Няма нужда от по-мощно. И евентуално кутия.

Не знам така ми го направиха захранването, иначе кутията я имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, dendito написа:

Ок, благодаря. А дали ще има някакви проблеми с дънната платка и процесора, защото човека, който ще ми го прави каза да прочета в форуми, как стоят нещата? Аз не намерих нищо съответно писах тук.

Не знам така ми го направиха захранването, иначе кутията я имам.

Той щом не знае дали си съответстват дъното и процесора какво ще ти прави изобщо? Съвместими са да, ако това е въпросът. Захранването е прекалено като мощност и посредствено като качество. SSD-то нека да е поне A-Data SX930, ако не се лъжа на SP920 имаше кофти ревизии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, antigravity написа:

Той щом не знае дали си съответстват дъното и процесора какво ще ти прави изобщо? Съвместими са да, ако това е въпросът. Захранването е прекалено като мощност и посредствено като качество. SSD-то нека да е поне A-Data SX930, ако не се лъжа на SP920 имаше кофти ревизии.

Той ми каза че са съвместими, но не е сигурен дали няма да има някакви проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, dendito написа:

Той ми каза че са съвместими, но не е сигурен дали няма да има някакви проблеми. 

Няма да има проблеми, ама няма да е зле да си намериш някой, който ще е сигурен за такива неща, щом ще ти "прави" системата. Както и да е, можеш ли да вземеш друго захранване и колко пари ти искат за конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, antigravity написа:

Няма да има проблеми, ама няма да е зле да си намериш някой, който ще е сигурен за такива неща, щом ще ти "прави" системата. Както и да е, можеш ли да вземеш друго захранване и колко пари ти искат за конфигурацията?

1250 лв, не обмислям да взимам друго захранване, но ще го попитам дали не е прекалено мощно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, dendito написа:

1250 лв, не обмислям да взимам друго захранване, но ще го попитам дали не е прекалено мощно.

Що не си купиш  Sony PS4 и ще ти останат за компютър даже.Какво толкова ще играеш?

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има-няма 200W консумация та не гледай колко вата е маркирано а качеството. Ако не те интересува качеството просто взимаш най-евтиното дето става за нещо.

Няма нужда и от I5 за тия игри все пак разликата е 145 лв. Записвачката също е излишен разход при положение че може да се инсталира ОС от флашка.

http://nikem-bg.net/cart/54187p1r54936p1r52202p1r56315p1r48235p1r2248p1r55867p1rf.html

Иначе ето с I5 и записвачка а ако държиш на качествено захранване гледаш за XFX естествено ще е по-скъпо.

http://nikem-bg.net/cart/54187p1r52202p1r56315p1r48235p1r55867p1r55763p1r2240p1r54217p1rf.html

пс. Ако имаш стар хард си го ползвай ще спестиш 100 лв.

В тоя ред на мисли и старата записвачка ако е сата може да се ползва не че има смисъл да завираш още кабели в кутията.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, acnekt написа:

Що не си купиш  Sony PS4 и ще ти останат за компютър даже.Какво толкова ще играеш?

Трудно ще играе CS:GO както е написал на PS4 !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от O.o o.O
      Картата е Gtx 1060 Rog strix 6gb когато сглобих ПЦ-то всички беше нормално и работеше подобаващо, но след като свалих игра(Дота2) и я пуснах за тест да видя как ще върви, екрана стана целия на вертикални черти и стоя така приблизитело 20сек. Пц-то се рестартира и при всеки нов рестарт тези черти/квадратчета се появяват по различен начин, веднъж на шахматно и тн.Пробвах и със сваляне на картата и след което поставяне отново, но нищо. Въпроса е от какво може да е това и съответно какво да направя?
      Картата е гаранционна
      Пц-то е:
      I5-8400
      8GB RAM GOODRAM 2666mhz
      Corsair vs650 
      120gb ssd
      2tb HDD
    • от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.