Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
    Моля ви кажете какво мислите за тази конфигурация:

Дънна платка - ASUS H110M-A/H110/DDR4/1151
    Видео карта - GIGABYTE GeForce GTX950 WindForce 2X OC 2GB GDDR5 128
    Процесор - Intel I5-6400/2.7G/6MB/BOX/LGA1151
    RAM - 8GB DDR4 2133 KINGSTON
    DVD-RW - LG
    Твърд диск - 1TB SG SATA 6G/7200/64M/3Y WARR
    Захранване - PSU FORTRON HYPER 700 700W
    SSD - ADATA SSD SP920 128GB

Компютъра ще го използвам главно за игри.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Игрите като гледам ще трябва да са доста непретенциозни,тъй като не виждам да си предвидил видео карта,явно разчиташ на вградената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, Слави Маринов написа:

Игрите като гледам ще трябва да са доста непретенциозни,тъй като не виждам да си предвидил видео карта,явно разчиташ на вградената.

Извинявай, забравих да сложа видео картата. :D Става дума за GB N950WF2OC-2GD/GTX950 2G D5( GIGABYTE GeForce GTX950 WindForce 2X OC 2GB GDDR5 128 )
    Иначе играя League Of Legends, CS:GO.

Редактирано от dendito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо бих взел някое качествено 500 ватово захранване. Няма нужда от по-мощно. И евентуално кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок, благодаря. А дали ще има някакви проблеми с дънната платка и процесора, защото човека, който ще ми го прави каза да прочета в форуми, как стоят нещата? Аз не намерих нищо съответно писах тук.

преди 10 минути, ncl написа:

Първо бих взел някое качествено 500 ватово захранване. Няма нужда от по-мощно. И евентуално кутия.

Не знам така ми го направиха захранването, иначе кутията я имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, dendito написа:

Ок, благодаря. А дали ще има някакви проблеми с дънната платка и процесора, защото човека, който ще ми го прави каза да прочета в форуми, как стоят нещата? Аз не намерих нищо съответно писах тук.

Не знам така ми го направиха захранването, иначе кутията я имам.

Той щом не знае дали си съответстват дъното и процесора какво ще ти прави изобщо? Съвместими са да, ако това е въпросът. Захранването е прекалено като мощност и посредствено като качество. SSD-то нека да е поне A-Data SX930, ако не се лъжа на SP920 имаше кофти ревизии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, antigravity написа:

Той щом не знае дали си съответстват дъното и процесора какво ще ти прави изобщо? Съвместими са да, ако това е въпросът. Захранването е прекалено като мощност и посредствено като качество. SSD-то нека да е поне A-Data SX930, ако не се лъжа на SP920 имаше кофти ревизии.

Той ми каза че са съвместими, но не е сигурен дали няма да има някакви проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, dendito написа:

Той ми каза че са съвместими, но не е сигурен дали няма да има някакви проблеми. 

Няма да има проблеми, ама няма да е зле да си намериш някой, който ще е сигурен за такива неща, щом ще ти "прави" системата. Както и да е, можеш ли да вземеш друго захранване и колко пари ти искат за конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, antigravity написа:

Няма да има проблеми, ама няма да е зле да си намериш някой, който ще е сигурен за такива неща, щом ще ти "прави" системата. Както и да е, можеш ли да вземеш друго захранване и колко пари ти искат за конфигурацията?

1250 лв, не обмислям да взимам друго захранване, но ще го попитам дали не е прекалено мощно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, dendito написа:

1250 лв, не обмислям да взимам друго захранване, но ще го попитам дали не е прекалено мощно.

Що не си купиш  Sony PS4 и ще ти останат за компютър даже.Какво толкова ще играеш?

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има-няма 200W консумация та не гледай колко вата е маркирано а качеството. Ако не те интересува качеството просто взимаш най-евтиното дето става за нещо.

Няма нужда и от I5 за тия игри все пак разликата е 145 лв. Записвачката също е излишен разход при положение че може да се инсталира ОС от флашка.

http://nikem-bg.net/cart/54187p1r54936p1r52202p1r56315p1r48235p1r2248p1r55867p1rf.html

Иначе ето с I5 и записвачка а ако държиш на качествено захранване гледаш за XFX естествено ще е по-скъпо.

http://nikem-bg.net/cart/54187p1r52202p1r56315p1r48235p1r55867p1r55763p1r2240p1r54217p1rf.html

пс. Ако имаш стар хард си го ползвай ще спестиш 100 лв.

В тоя ред на мисли и старата записвачка ако е сата може да се ползва не че има смисъл да завираш още кабели в кутията.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, acnekt написа:

Що не си купиш  Sony PS4 и ще ти останат за компютър даже.Какво толкова ще играеш?

Трудно ще играе CS:GO както е написал на PS4 !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Niderland
        Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
        Бюджет 2000 - 2500 лв.
        Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
        Няма да овърклоква
                               2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                               Има монитор 1920х1080
              Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
        Процесор  Intel 4 ядрен
        Видеокарта AMD 2 гигабайта
        RAM  8 гигабайта
        Захранване  700 - 750 вата
        SDD 100 - 120 гигабайта
        DVD - 30 -50 лв.
        Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от taika
        Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
      • от Mihaelavv
        Здравейте! В момента търся лаптоп на HP, който да е ProBook, защото съм доста доволна изцяло от параметрите и възможностите на този тип лаптопи. Тъй като има много модели, бихте ли ми препоръчали някои от тях, които да стават за претоварване и то основно откъм игри? Разбира се, нека да вметна, че не играя нещо по-тежко от League of legends. Бих била искрено благодарна, ако някой ми помогне и даде обективно мнение върху темата.
      • от Дее Ддд
        Здравейте. Търся компютър втора употреба за игри, за около 200-250лв. Предложете ми нещо.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.