Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем със субтитрите на тези 2 плейара. Не тръгва езика който би трябвало да тръгне а излизат някакви символи: Capture.JPG.cfdd663d8eac4adbf0bd7d7c485a

Първо бях с Pot Player но след като неможах да оправя проблема реших че е от програмата и я деинсталирах, след което итеглих KMPlayer но резултатът беше същия! Пробвах същия филм със същите субтитри на друг компютър и си работеха нормално. Някой да има идея как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tRansLucet написа:

Имам проблем със субтитрите на тези 2 плейара. Не тръгва езика който би трябвало да тръгне а излизат някакви символи: Capture.JPG.cfdd663d8eac4adbf0bd7d7c485a

Първо бях с Pot Player но след като неможах да оправя проблема реших че е от програмата и я деинсталирах, след което итеглих KMPlayer но резултатът беше същия! Пробвах същия филм със същите субтитри на друг компютър и си работеха нормално. Някой да има идея как да го оправя?

Следвайте указанията в тази тема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.