Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди време бях чул от някой, че ако нямаш wi-fi приемник за настолният компютър, можело да настроиш рутера си да приема wi-fi сигнал, който да го предава по LAN кабелно  на компютъра?

Тогава не ми се е налагало да правя подобно нещо и не съм разпитвал за подробности.

, но ето че в момента ми се налага, така че се интересувам дали в  действителност може ли да се получи ? 

Имам Linksys WRT-120N

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

Вече знам, че е възможно, така че първият ми въпрос  моля да не се взема в предвид.

Прочетох доста информация как стават настройките, но не разбрах докато се настройва първо първият - предаващият рутер, а после и приемащият, трябва ли да са свързани двата едновременно за компютъра?

Редактирано от Наско Атанасов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.