Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да си взема ноте 4 и до тук прочетеното разбрах,че е перфектен.Споделете дали има бъгове,нещо което да ме откаже да го купувам и мнения изобщо дали е хубав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VladkoJ написа:

Мисля да си взема ноте 4 и до тук прочетеното разбрах,че е перфектен.Споделете дали има бъгове,нещо което да ме откаже да го купувам и мнения изобщо дали е хубав

Няма SD слот и ще трябва да ползвате облаен сторидж, Освен това не смятам че има ччак толкова голяма разлика с 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

Няма SD слот и ще трябва да ползвате облаен сторидж, Освен това не смятам че има ччак толкова голяма разлика с 3

виждам колко знаеш :) 

Разширяване на паметта:

• Тип на слота:
    • microSD, microSDHC, microSDXC
  • Максимален капацитет:
    • 128 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, VladkoJ написа:

виждам колко знаеш :) 

Разширяване на паметта:

• Тип на слота:
    • microSD, microSDHC, microSDXC
  • Максимален капацитет:
    • 128 GB

Моя грешка, объркал съм го с 5, Именно 4 според мен е много добър

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, lost in написа:

Препоръчвам го!

:) знаеш ли някъде дето да е под 860 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в близката ТехноБакалия и го пробваш :emoji_smiley-01: На мен лично ми хареса, има всичко което искам от един смартфон а именно огромен 5.7 инчов Super AMOLED дисплей с Gorilla Glass 4 като за мен екрана е приоритет, защото аз гледам филми на телефона и ми се ще да не ми се изморяват очите(огромен недостатък на този смартфон е че има ШИМ в целия диапазон от яркост) .... За хардуер няма какво да кажа защото на мен и 4 ядрен MTK ми е предостатъчен, но въпреки това не ми се стори чак светкавично бърз....Единствения недостатък на смартфоните на Самсунг е че много се бавят с ъпдейтите си....

Редактирано от Дрифт_Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Дрифт_Маниак написа:

Отиваш в близката ТехноБакалия и го пробваш :emoji_smiley-01: На мен лично ми хареса, има всичко което искам от един смартфон а именно огромен 5.7 инчов Super AMOLED дисплей с Gorilla Glass 4 като за мен екрана е приоритет, защото аз гледам филми на телефона и ми се ще да не ми се изморяват очите(огромен недостатък на този смартфон е че има ШИМ в целия диапазон от яркост) .... За хардуер няма какво да кажа защото на мен и 4 ядрен MTK ми е предостатъчен, но въпреки това не ми се стори чак светкавично бърз....Единствения недостатък на смартфоните на Самсунг е че много се бавят с ъпдейтите си....

За ШИМ разбрах обаче как 4 ядрен той е 8

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, VladkoJ написа:

За ШИМ разбрах обаче как 4 ядрен той е 8

Не съм казал, че Ноте4 е 4 ядрен а че на мен и 4 ядрен ми е достатъчен :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето мнение е такова : Има всичко като почна така : слот за карта с памет , сменяема батерия ( не в сервиз) , красив и голям дисплей , доста добър хардуер и софтуер , дизайнът му е просто невероятен :) Общо казано истински смартфон без забележки и минуси < МОЕ МНЕНИЕ !!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих взел този модел към днешна дата.
Нищо му няма, разбира се, но времето си върви и ще чакаме скоро Ноут 6 и бавно и полека ще започне да има все повече проблеми модела откъм поддръжка, оптимизация на приложенията и т.н.
Скъп апарат е и ако те кефи Самсунг ти препоръчвам да събереш още малко кинти (ако ги нямаш, разбира се) и да треснеш един Ноут 5.
Вече се понамества цената му и за около 1100 и нещо се намира с гаранция и всички салтанати.
Ноут 5 какво те спира да вземеш - цената или това, че не ти харесва?

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, algor написа:

Аз не бих взел този модел към днешна дата.
Нищо му няма, разбира се, но времето си върви и ще чакаме скоро Ноут 6 и бавно и полека ще започне да има все повече проблеми модела откъм поддръжка, оптимизация на приложенията и т.н.
Скъп апарат е и ако те кефи Самсунг ти препоръчвам да събереш още малко кинти (ако ги нямаш, разбира се) и да треснеш един Ноут 5.
Вече се понамества цената му и за около 1100 и нещо се намира с гаранция и всички салтанати.
Ноут 5 какво те спира да вземеш - цената или това, че не ти харесва?

Цена :).... аз го искам ама и така ми е тежко,че ще дам тея пари за ноте 4,та какво остава за 5 ;) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те и затова попитах.

А някакво изплащане мислил ли си?
Иначе взимай 4-ката и си в джаза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Разбирам те и затова попитах.

А някакво изплащане мислил ли си?
Иначе взимай 4-ката и си в джаза.

на вноски ли или?

Ако това имаш предвид не искам.То излиза че за ноте 5 който е 1200 до края 2 години като го изплащам и общата сума която ще дам е 1700 от тоя род.Много ще се охарча :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе не е чак толкова, ама няма значка.

Ти си знаеш желанията и възможностите, затова скачай на 4-ката, щом те кефи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, VladkoJ написа:

на вноски ли или

няма да се набутам или нещо нали добър избор е :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какво търсиш в един апарат и може колегите да ти предложат нещо добро за по-малко пари.
Аз останах с впечатление, че твърдо си решен за 4-ката и това ти е избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Кажи какво търсиш в един апарат и може колегите да ти предложат нещо добро за по-малко пари.
Аз останах с впечатление, че твърдо си решен за 4-ката и това ти е избора.

ем да аз до сега и сега имам ноте 2 и ми харесва писалката това,че мога да ползвам 2 да кажем най-често youtube+google chrome и още там настройки :D гледах,коментари клипчета,кефи ме на живо до сега обаче не съм го виждал,но ще отида другата седмица.Та вобще ноте моделите ми харесват и са големи аз точно екраните гледах преди и сега ги гледам да са големички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай, пробвай, виж как ти стои в ръката и ако ти пасва - взимай и се кефи на придобивката си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този фаблет е предназначен за друг вид потребители(примерно ''capnemo''). Не е за теб. Накарай таткото да ти купи друга играчка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, XECUTIONER написа:

Този фаблет е предназначен за друг вид потребители(примерно ''capnemo''). Не е за теб. Накарай таткото да ти купи друга играчка.

Да именно за теб не е подходящ. Всеки потребител може да ползва квот си иска и квот му хареса :) gtfo :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, XECUTIONER написа:

Note 4  е бизнес телефон и такъв ще си остане!

Има безкрай много плюсове,а за минуси почти не се срещат!Затова и държи цена,затова и все още много хора го предпочитат пред моделите излезли след него! Затова и две годишен модел ще получи най новата ОС ,за първи път в историята на Samsung ,се поддържа софтуерно телефон на повече от две години от датата на представяне!За първи път този месец от две години насам, падна под 1000 лв (999 :)).и то на промоция в големите вериги!

Т.е. Доказан телефон като качество!

P.s.Ако ще се заяждаме на възраст,то тогава и дядо можеш да ми викаш :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.