Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам има ли срок за отстраняване на щета по автомобил през автокаско.  След ПТП при което не бях виновен съм занесъл в срок всички необходими      документи + протокол от кат и съм оставил колата в доверен сервиз на ЛЕВИНС . Но от там ме мотаят вече повече от 2 месеца и днеска ми съобщиха че не може ли да направят колата - а аз погледнах че даже не са я поместили за тези близо 3 месеца( имат тенекеджийски работи и боя само от лявата страна)- и съответно да съм търсел друг вариант за поправка  и да съм си изтеглил възлагателно писмо от тях . Мога ли да претендирам за компенсации от застрахователя заради толкова голямото отлагане и дефкато нулева свършена работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като не си виновен защо не си ползвал ГО на виновната страна?

Дал си пари на неподходяща компания. Интернета е пълен с оплаквания точно от тях за размотаване и "циганеене". Да, можеш, ще пробват да ти скъсат нервите от мотаене и да се откажеш. Пробвай за начало КФН. 

Мутрите са като вълците в народната поговорка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е точно така, вместо като си плащаш да ти улеснят живота и да не я мислиш колата ,апартамента и тн , то се получава точно обратното взимаш отпуски и обикаляш, само и само да вземеш някакво мизерно обещетение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.