Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички!

Ще си купувам лаптоп, като бюджета ми е до 600лв. За тези пари знам, че няма да си взема някаква мощна машина, но искам да бъде поне сносна. Без значение е , дали ще е нова или втора употреба. Спрял съм на някои варианти и искам да ги събеседвам с по-запознати в областта. Приложението е на компютъра ще е за главно за интернет, филми и периодично за разцъкване на някаква игра , предимно футболни симулатори (фифа 14-15, пес 15),които съм закупил и главно играя онлайн. Не търся супер графика, а по-споко нещо, на което да вървят прилично на "медиум"  и да не лагва. 
Ето и вариантите:
1-ви първи вариант  
2-ри втори вариант
3-ти  трети вариант
Кой от тези три е най-добър?
Отворен съм и за нови предложения :)
Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С толкова пари е кауза пердута да играеш игри :)  второто леново може и да върши работа но мисля ,че е втора ръка ......с тези параметри е прекалено евтин ,за да е нов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2016 г. at 11:54, McLane написа:

С толкова пари е кауза пердута да играеш игри :)  второто леново може и да върши работа но мисля ,че е втора ръка ......с тези параметри е прекалено евтин ,за да е нов

Да, леновото е втора употреба. Не съм запален геймър, но съм си купил игрите Фифа 14 и Пес 15. Търся конфигурация, която да може да ги подкарва, за да си убивам времето, когато нямам ангажименти. До сега бях с Леново Г555 и нямах проблеми , а видео беше 512мб на АМД 630в, За съжаление лаптопа падна и видеото замина, искат ми 200лв да го сложат ново и ми казаха, че няма гаранция колко ще издържи, за това не се наемам да го правя. За сега съм с едно старо HP NC6400, а на него матрицата нещо прави проблеми, един път екрана тръгна , един път не . Та ми трябва нещо ново, което да е сносно, било то  втора употреба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е ,че не знаеш как е експлоатиран лаптопа ,как е била натоварвана външната видео карта .Иначе и аз съм за класна машина 2-ра ръка ,но тези със външно видео са таралеж в гащите ...........не знаеш кога ще сдаде багажа и лаптопа ще стане непотребен.

Този е по-добър избор ЛИНК малко по-скъп но с по-дълга гаранция ,която може да бъде увеличена и на 3 години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2016 г. at 15:09, McLane написа:

Проблема е ,че не знаеш как е експлоатиран лаптопа ,как е била натоварвана външната видео карта .Иначе и аз съм за класна машина 2-ра ръка ,но тези със външно видео са таралеж в гащите ...........не знаеш кога ще сдаде багажа и лаптопа ще стане непотребен.

Този е по-добър избор ЛИНК малко по-скъп но с по-дълга гаранция ,която може да бъде увеличена и на 3 години :)

А за този модел?
---->Линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кенеф е с атом базиран процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.02.2016 г. at 17:08, McLane написа:

Кенеф е с атом базиран процесор

За в момента ще се спра на този, който ми прати. Еднственото, което не ми харесва е ръбатият му вид, искаше ми се нещо с по-модерна визия .Няма да бързам да купувам, ще изчакам още седмица, две, за да проуча нещата и да потърся по задълбочено. Благодаря за мнения и помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си решаваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от peekmemf
      Здравейте, снощи докато бях на лаптопа забелязах следния проблем: батерията беше изтощена и както обикновено включих зарядното към лаптопа. След около 20 минути иконката на батерията на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, но на лаптопа отвън има индикатор за батерията когато се зарежда,  и когато е напълно заредена свети в бяло, а когато има още да се зарежда - в червено. Та докато на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, индикатора светеше в червено, т.е, че има още да се зарежда. Махнах аз зарядното и пак си показваше 100%, когато насочих мишката към иконата на батерията на екрана. След около 5 минути изведнъж падна до 80% и след 15-20 минути падна до 20%. И днес пак се случи същото... Та въпроса ми е защо windowsa ми показва, че батерията е заредена като всъщност не е и да държа ли лаптопа на зарядно докато индикатора не започне да свети бяло. Лаптопът е Asus K555L ако има някакво значение. Благодаря предварително!
    • от miriami
      Здравейте! 
      Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
      Благодаря предварително!
    • от iravenbg
      Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
      Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
      Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
    • от Alexander Petrov
      Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
    • от edokredo
      Здравейте от 2 месеца лаптопа ми не се  пуска до началния екран.Като го пусна се пуска MICROSOFT CORPORATION и почва да зарежда и до там моля ви помогнете ми ??
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.