Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички!

Ще си купувам лаптоп, като бюджета ми е до 600лв. За тези пари знам, че няма да си взема някаква мощна машина, но искам да бъде поне сносна. Без значение е , дали ще е нова или втора употреба. Спрял съм на някои варианти и искам да ги събеседвам с по-запознати в областта. Приложението е на компютъра ще е за главно за интернет, филми и периодично за разцъкване на някаква игра , предимно футболни симулатори (фифа 14-15, пес 15),които съм закупил и главно играя онлайн. Не търся супер графика, а по-споко нещо, на което да вървят прилично на "медиум"  и да не лагва. 
Ето и вариантите:
1-ви първи вариант  
2-ри втори вариант
3-ти  трети вариант
Кой от тези три е най-добър?
Отворен съм и за нови предложения :)
Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С толкова пари е кауза пердута да играеш игри :)  второто леново може и да върши работа но мисля ,че е втора ръка ......с тези параметри е прекалено евтин ,за да е нов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2016 г. at 11:54, McLane написа:

С толкова пари е кауза пердута да играеш игри :)  второто леново може и да върши работа но мисля ,че е втора ръка ......с тези параметри е прекалено евтин ,за да е нов

Да, леновото е втора употреба. Не съм запален геймър, но съм си купил игрите Фифа 14 и Пес 15. Търся конфигурация, която да може да ги подкарва, за да си убивам времето, когато нямам ангажименти. До сега бях с Леново Г555 и нямах проблеми , а видео беше 512мб на АМД 630в, За съжаление лаптопа падна и видеото замина, искат ми 200лв да го сложат ново и ми казаха, че няма гаранция колко ще издържи, за това не се наемам да го правя. За сега съм с едно старо HP NC6400, а на него матрицата нещо прави проблеми, един път екрана тръгна , един път не . Та ми трябва нещо ново, което да е сносно, било то  втора употреба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е ,че не знаеш как е експлоатиран лаптопа ,как е била натоварвана външната видео карта .Иначе и аз съм за класна машина 2-ра ръка ,но тези със външно видео са таралеж в гащите ...........не знаеш кога ще сдаде багажа и лаптопа ще стане непотребен.

Този е по-добър избор ЛИНК малко по-скъп но с по-дълга гаранция ,която може да бъде увеличена и на 3 години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2016 г. at 15:09, McLane написа:

Проблема е ,че не знаеш как е експлоатиран лаптопа ,как е била натоварвана външната видео карта .Иначе и аз съм за класна машина 2-ра ръка ,но тези със външно видео са таралеж в гащите ...........не знаеш кога ще сдаде багажа и лаптопа ще стане непотребен.

Този е по-добър избор ЛИНК малко по-скъп но с по-дълга гаранция ,която може да бъде увеличена и на 3 години :)

А за този модел?
---->Линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кенеф е с атом базиран процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.02.2016 г. at 17:08, McLane написа:

Кенеф е с атом базиран процесор

За в момента ще се спра на този, който ми прати. Еднственото, което не ми харесва е ръбатият му вид, искаше ми се нещо с по-модерна визия .Няма да бързам да купувам, ще изчакам още седмица, две, за да проуча нещата и да потърся по задълбочено. Благодаря за мнения и помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си решаваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.