Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Предупреждение, някои сайтове за обяви инсталират скриптове криптокопачи!!!
      Попаднах на няколко, но не им обърнах внимание в началото.
      Днес реших да обновя обяви в сайт: kiber-obiavi.com . Пр ивсяко зареждане, се сваля на заден план, без да се вижда никъде скрип криптокопач. Антивирусната го засича веднага и блокира файла: CryptoMiner.Gen.
      НЕ ГО ПОСЕЩАВАЙТЕ, одтелно заразява компютрите и със троянци!!!
      В други сайтове:  ExpKit.Gen2 и Skeeyah.gtsog
    • от vgsoft
      Здравейте, създаваме програма за съхранение  на пароли, потребителски имена и друга лична информация в текстови формат.  Удобна е за  комуникация  с кодирани текстови съобщения за (чатове, форуми, социални медии), за запазване на скрити съобщения и други. Програмата е безплатна и няма претенции за висока сигурност.Тя е за хора, които търсят максимално опростено кодиране, декодиране и простичък интерфейс. Програмата дава възможност за творческо мислене и в ръцете на  креативни  потребители би обезмислила всякакви неоторизирани опити за прочитане на скритите текстове.Програмата е безплатна, не се нуждае от  инсталация ( portable ) и първата версия е налична на следния адрес:
      http://dox.bg/files/dw?a=61e66395f5 
      /  Незнайно защо MediaFire я изтри след като сложихме линк в YouTube  /
      Video:

Програмата е за Windows XP, 7, 8
      За да работи трабва да имате наличен  Net Framework 4.5.
      Ако нямате, може да го свалите от официалния сайт на Microsoft:
      Net Framework 4.5.2 (online install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653
      Net Framework 4.5.2 (offline install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642
      За проблеми, предложения / които може да включим скоро в следващата версия/  и въпроси, моля пишете тук или на имейла посочен в програмата
    • от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от Anxiety
      Здравейте, имам проблем с файлове(музика, изображения) на телефон със sd card. Телефонът е Samsung, модел Galaxy Core 2 g355h или накратко(sm-g355h).
      Опитах няколко програми за data recovery, но всичките ми опити бяха безуспешни.  Всичките снимки на допълнителната памет са с размер "0 byte", същото се отнася и за песните. Също така иконата на изображенията се е превърнала в сив фон със сиво човече и малка светкавица в горния десен ъгъл. Има ли начин този проблем да се разреши и да се възвърнат най-вече изображенията и песните(те могат да се изтеглят наново). 
      Благодаря предварително.
    • от juveplu
      Здравейте , тези дни получих e-mail  в АБВ  от непознат със съдържащ файл за сваляне . Не съм чакал от никого файл и не го отворих , а направо го изтрих .
      Да но от тогава изтривам всички писма от кошчето а като погледнеш към надписа КОШЧЕ  винаги стои цифрата 1 . Ето така    Кошче 1 . Все едно има нещо . И това няма триене . Все пак си мисля че има нещо вкарано вътре . 
      Как мога да почистя това за да стане както преди ? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.