Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не знаех къде да пусна темата, затова ще пиша тук. Моля да ме извините!

Ами имам регистрация в един чуждестранен торент сайт и често влизам там. Вчера си свалях без проблем. Днес обаче, когато реших да вляза чрез Firefox ми изписа следното- "

The owner of името на сайта... has configured their website improperly. To protect your information from being stolen, Firefox has not connected to this website.

Тази страница използва HTTP Strict Transport Security (HSTS), за да укаже на Firefox да прави защитена връзка. Следователно е невъзможно да бъде добавено изключение за този сертификат.

"

А когато се опитах и през Google Chorme ето това "Връзката ви не е поверителна

Възможно е извършители на атака да се опитват да откраднат ваша информация от (името на сайта) например пароли, съобщения или данни за кредитни карти."

Възможно ли е да има проблем със сайта или при мен е проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж ми се е случвало това.Посъветваха ме да си сверя часа на компютъра.Беше  с няколко минути назад,сверих го и се оправи.В смисъл-възстанови ми се достъпа до сайтовете.(Не ме питай каква е връзката,идея си нямам.:no-no:)Погледни си часа за всеки случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.