Премини към съдържанието
marto99

Удароустойчив кейс за LG G4

Препоръчан отговор

Здравейте,разполагам с бюджет от 50 лв и искам да защитя колкото се може повече смартфона си.Препоръчайте ми най-доброто!

Редактирано от marto99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък. А ако ти се струва прекалено дебел, цък + закален стъклен протектор. (вярно, малко излиза от бюджета, но е много хубав калъф)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя,че трябва да е от български сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да се вземеш от там. Особено UAG-то, ако го вземеш него. Тука ще ти продадът ментак на цената на оригинален. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опит с поръчката от чужди сайтове за това предпочитам от България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер просто е. А ако се страхуваш да не ти източат парите от картата, ДСК предлага и виртуална дебитна карта. Получаваш нормална карта, но без магнитната лента и чипа, защото е предназначена само за онлайн ползване. Също, прехвърляш пари в сметката на картата когато ти трябват онлайн без такси. ;) Иначе, ако си твърдо решен от България, ето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Супер просто е. А ако се страхуваш да не ти източат парите от картата, ДСК предлага и виртуална дебитна карта. Получаваш нормална карта, но без магнитната лента и чипа, защото е предназначена само за онлайн ползване. Също, прехвърляш пари в сметката на картата когато ти трябват онлайн без такси. ;) Иначе, ако си твърдо решен от България, ето.

Ще го имам в предвид ако размисля,но за сега оставам на варианта от България да поръчам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчай му го отвън, кажи му цената си с надценката, която си прецениш и ако му е ок цената, като дойде при теб му го прати с Еконт.

преди 3 часа, marto99 написа:

Здравейте,разполагам с бюджет от 50 лв и искам да защитя колкото се може повече смартфона си.Препоръчайте ми най-доброто!

Ползвай си темата за покупката на LG и не отваряй за всяко нещо нови теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dice.bg/spigen-thin-fit-case-kachestven-keis-za-lg-g4-bql-item22042

Този е доста издържлив. Аз от амазон си го поръчвах моят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Росен Р. Александров написа:

Иска нещо с което да предпази телефона си, а според мен този предпазва телефона колкото ултра тънък силиконов кейс.

преди 4 минути, algor написа:

Поръчай му го отвън, кажи му цената си с надценката, която си прецениш и ако му е ок цената, като дойде при теб му го прати с Еконт.

Бих, ама ми писна да поръчвам на един и на друг, а после да се окаже, че е размислил и аз да се чудя как да го връщам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, niki292002 написа:

Бих, ама ми писна да поръчвам на един и на друг, а после да се окаже, че е размислил и аз да се чудя как да го връщам.

Така е, за това си прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз просто исках предложение за такъв кейс,а не да ми го поръчвате и да ми го пращате с Еконт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, marto99 написа:

Аз просто исках предложение за такъв кейс,а не да ми го поръчвате и да ми го пращате е Еконт.

Аз ти предложих нещо, което доста търпи на удари. Да, цената е малко висока, но от както смених дисплея на S4-то си съм с такъв и по телефона няма нито драскотинка. Използвам същата комбинация - UAG кейс и закален стъклен протектор. Протектора е Moloco (японско, но само той се чисти толкова лесно от мазните отпечатъци), а кейса си е оригинален UAG който получих на доста изгодна цена от amazon. (20 кинта) 

П.П. Вече не съм с UAG-то, много се издра, а накрая се спука след едно изпускане. В момента съм си поръчал друг, а в момента ползвам най-евтината реплика на Slim Armor. Не е зле и него да го погледнеш.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предложих нещо, което доста търпи на удари. Да, цената е малко висока, но от както смених дисплея на S4-то си съм с такъв и по телефона няма нито драскотинка. Използвам същата комбинация - UAG кейс и закален стъклен протектор. Протектора е Moloco (японско, но само той се чисти толкова лесно от мазните отпечатъци), а кейса си е оригинален UAG който получих на доста изгодна цена от amazon. (20 кинта) 

И аз преди ду пусна тема тук гледах него и се чудих дали си струва да дам 70 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва си. Телефона ми претърпя доста удари и е непокътнат. Но както ти казах, на мен ми изпадна да доста изгодна цена заради Black Friday. Другия ти избор е Otterbox Commuter, но не видях да се продава в България. Намирам само Defender, но пък идва двойно над бюджета.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва си. Телефона ми претърпя доста удари и е непокътнат. Но както ти казах, на мен ми изпадна да доста изгодна цена заради Black Friday. 

Аха ясно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че телефон за 800 лева може да се поглези с кейс за 70 кинта. ;) Пак е по-евтино от смяна на дисплей...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че телефон за 800 лева може да се поглези с кейс за 70 кинта. ;) Пак е по-евтино от смяна на дисплей...

Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска нещо с което да предпази телефона си, а според мен този предпазва телефона колкото ултра тънък силиконов кейс.

То ако слуша теб няма да си избере.

Аз съм с въпросния и е много здрав. Изпускал съм телефона и няма и драскотина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Росен Р. Александров написа:

Може ли цитат на поста ми, в който препоръчвайм кейс на момчето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за теб. Може да съм сбъркал поста. Че съм от tapatalk.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Росен Р. Александров написа:

Използвай сайта, объркващо е. Ето как излизат цитатите ти.

UGczoyv.png

Аз му препоръчах UAG от самото начало. От опит знам, че са много здрави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Росен Р. Александров написа:

Ясно, цитата се е бъгнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с кожен гръб и ако си поръчам този UAG ще пасне ли отзад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.