Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички от Калдата!Искам да ви попитам нещо което се опитвам да направя но не мога.Значи Аз притежавам Nokia Lumia 630 която беше с Windows Phone 8.1 сега е с Windows 10 Mobile Preview.Та опитвам се от много време да хакна API-я на телефона за да инсталирам Android.Да знам малко е особено върху Lumia Android малка подигравка с Microsoft.Е да но искам да си го инсталирам въпреки че знам че Android има доста бъгове и грешки!Но какво да се прави.Искам да си инсталирам Android 4.2/4.4 примерно.Но всеки път е FAIL.Но не мога да го подкарам защото този смартфон няма BIOS има един тъп Nokia Boot Manager нооо той си е чист Windows Boot Menager като на пълния Windows  е разбира се то това си е Windows само че смалена версия за мобилни устройства!И искам да попитам някаква алтернатива до сега дали има за инсталиране на Android защото този телефон си отговаря на изискванията за  Android ,нищо че може малко да е глетав но нали става все пак 512MB RAM и така на татък.Искам да пробвам да инсталирам Bootloader за Android но не мога.Опитах с WPInternals но не става.Защото трябвало да е  с 1GB  Ram моля ви казвайте всичко което знаете много ми е важно!!!Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото е възможно да туриш Андроид на iPhone...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, algor написа:

Колкото е възможно да туриш Андроид на iPhone...

Върху iPhone може!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, krasimir.rangelov написа:

Върху iPhone може!

Давай. Само дето bootloader-а е заключен, хардуера изобщо не е съвместим и това което гледаш в тубата е или видео пуснато на телефона, или просто Launcher. И 1 гб рам памет да имаш ПАК няма да стане. Просто си вземи някакъв от OLX и му се кефи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Давай. Само дето bootloader-а е заключен, хардуера изобщо не е съвместим и това което гледаш в тубата е или видео пуснато на телефона, или просто Launcher. И 1 гб рам памет да имаш ПАК няма да стане. Просто си вземи някакъв от OLX и му се кефи...

Може да се отключи по някакъв начин този bootloader но трябва да се мъча много и не се знае накрая какво ще се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай де, инсталирай Android на Iphone 5. В момента говориш АБСОЛЮТНИ глупости. 

Говора за Nokia Lumia XD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За добро или за лошо лумия вече няма, дано новото поколение смартфони на Майкрософт да е по сполучливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, krasimir.rangelov написа:

Nokia Lumia XD

Ннякакъв нов модел ли е това XD?На него може да се сложи линукс и дос доколкото знам. Андроид само на нокия ХОХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, krasimir.rangelov написа:

Говора за Nokia Lumia XD

Я виж точно какво цитирах и за какво говорех. Но същото се отнася и за Lumia. Заключен Bootloader, няма начин да се инсталира Android. А и няма абсолютно никакъв смисъл. 

преди 29 минути, krasimir.rangelov написа:

Върху iPhone може!

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, П.е.т.ъ.р написа:

За добро или за лошо лумия вече няма, дано новото поколение смартфони на Майкрософт да е по сполучливо.

Nokia няма!Lumia има-Microsoft Lumia

Току що, eminem_vr написа:

Ннякакъв нов модел ли е това XD?На него може да се сложи линукс и дос доколкото знам. Андроид само на нокия ХОХ

Не това сестра ми го сложи това тя е в 3 клас и постоянно ми пипа Macbook-a по някога искам да е смачкам защото е чупила екрана на лаптопа ми но както и да е иначе е Nokia Lumia 630 така да кажем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко отговора е "не" и темата приключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж точно какво цитирах и за какво говорех.

Ахх това е сестра ми!Мразя е много но тя ми пък отмъщава доста!Тя само глупости пише на iPhone не МОЖЕ да се слага Android при всички обстойтелства!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, krasimir.rangelov написа:

Ахх това е сестра ми!Мразя е много но тя ми пък отмъщава доста!Тя само глупости пише на iPhone не МОЖЕ да се слага Android при всички обстойтелства!!!

Да.... Сестра ти.... Само като прочетох в интересите ти "Телефоника" разбрах и колко разбираш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.... Сестра ти.... Само като прочетох в интересите ти "Телефоника" разбрах и колко разбираш. 

Разбирам!!!Това че сестра ми е гадна не означава че съм тъп и че се правя на интересен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време имаше Nokia на MS, после ги ребрандираха и сега пише Lumia.Аз си взех една такава 535, в началото ми хареса, обаче се оказа, че тъч-а му е проблемен и го продадох.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи 930, ама с един Launcher и няколко безплатни приложения Android смартфон, който подържа MHL, Miracast може много лесно да се свърже с монитор. Както и с мишка и клавиаутура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, krasimir.rangelov написа:

Nokia няма!Lumia има-Microsoft Lumia

Цъъ няма вече

На 1-ви февруари ще видим новата Lumia 650 от Microsoft. Но това ще бъде последният модел смартфон от серията Lumia от Microsoft. http://socialevo.net/poslednata-lumia-650-ot-microsoft-shte-se-poyavi-na-1-vi-fevruari-452579

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох няма да се мъча да инсталирам и да хаквам API и така на татък ще си купа един Android телефон примерно Meizu и да се свършва просто ми трябва Android за да си правя приложения на Android платформа знам че има симулатор в Android Development kits но най-добре ще е да си купя Android телефон и там да си инсталирам и да тествам приложенията който програмирам!А да много мразя  симулаторите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, krasimir.rangelov написа:

..Ох няма да се мъча да инсталирам и да хаквам .....

Голям си смешко, чак жал да му стане на човек  :emoji_orte-06:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Белгиеца
      Отделна тема за полезния софтуер acestream за linux.
      Преписах от други чуждестранни сайтове разни команди за инсталиране и ги изпробвах на два компютъра и на различни твърди дискове. За по-кратко ще ви изложа само процедурата която проработи при мен.
      Новият engine 3.1.16 на acestream го инсталирах с тези команди (лепени в терминала с десен бутон на мишката, по 1 ред наведнъж и бутона Enter или ОК според клавиатурата):
      wget "http://dl.acestream.org/linux/acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz"
      tar zxvf acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz
      sudo mv acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64 /opt/acestream
      (тука ще ви иска паролата ви, докато я пишете не я виждате, след като я потвърдите с ОК, ако е грешна ще ви го каже)
      sudo apt-get install python-setuptools
      sudo apt-get install python-m2crypto
      sudo apt-get install python-apsw
      sudo apt-get install python-gtk2
      sudo apt-get install python-appindicator
      За Kubuntu, Lubuntu и Ubuntu 16 Mate те бяха достатъчни, но за Мint 18 трябваше да добавя и ето тази:
      sudo rm -rf /usr/lib/python2.7/dist-packages/cryptography
      След това се пише в терминала ето тази:
      /opt/acestream/start-engine --client-gtk
      и той тръгва да работи като в лентата долу или горе или странично ( както сте си го подредили ) се появява едно цветно кръгче, с десен бутон на мишката върху него се показват опциите му.
      До тук добре, може да се гледа телевизия само с енджина направо от браузър.
      Но може и да инсталирате и acestream-player_3.0.2 за да ви е по-удобно гледането с готова листа ( списък ) от стотици канали, без да сте ги търсили по разни сайтове. Свалих ето от тук:
      https://drive.google.com/drive/folders/0B7AdLMiZn4FzQ1hLZWxaQ19YY2c
      тези пакети
      libgnutls-deb0-28_3.3.15-5ubuntu2_amd64.deb
      acestream-engine_3.0.5.1-0.2_amd64.deb
      acestream-player-compat_3.0.2-1-1_amd64.deb
      acestream-player-data_3.0.2-1.1_amd64.deb
      acestream-player_3.0.2-1.1_amd64.deb
      и ги инсталирах по реда в който ги виждате ( иначе излиза грешка, ако пробвате да инсталирате първо плейъра ), кликах по тях с десен бутон и избирах да бъдат отворени с инсталатора Gdebi.
      Така, сега вече можете да пуснете ПЪРВО новия енджин с командата 
      /opt/acestream/start-engine --client-gtk
      или с направена готова иконка върху бюрото в Минт, като кликнете на нея и той тръгва без писане в терминал.
      Чак след като вече е пуснат и работи новият енджин, чак тогава пускате и плейъра и си отваряте плейлистата и гледате СТОТИЦИ канали.
      Ако пуснете първо плейъра той ще пусне сам стария енджин (acestream-engine_3.0.5) с който някои канали няма да ви се отварят.
      Ако искате да можете да си вадите нови стриймове от разни сайтове, тогава става най-лесно ( без ровене из HTML кода на страницата ) като си инсталирате браузъра PaleMoon и също инсталирате acestream-mozilla-plugin със следните команди:
      echo 'deb http://repo.acestream.org/ubuntu/ trusty main' | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/acestream.list
      sudo wget -O - http://repo.acestream.org/keys/acestream.public.key | sudo apt-key add -
      sudo apt-get update
      sudo apt-get install acestream-mozilla-plugin
      Този плагин ще ви отваря видеото директно в браузъра PaleMoon и като кликнете с десен бутон на мишката върху картинката ще излезе меню от което копирате стрийма и си го записвате в текстов файл, да си го гледате и друг път без да ходите на сайта и без да виждате реклами.
      Това е с което мога да ви помогна за сега, ако има нещо неясно питайте, ако знам как става ще ви отговоря.
      Който знае как да инсталира acestream на други линукси, да речем на PCLinuxOS може да го обясни при добро желание.

• от Angel Stoyanov
      Здравейте форумци,
      наскоро си закупих WiFi Onvif Camera https://www.aliexpress.com/store/product/White-Wanscam-HW0043-720P-1-0MP-P2P-CMOS-Sensor-WiFi-Outdoor-Wireless-IP-Bullet-Camera-Support/1977023_32794604031.html 
      Всичко работи перфектно. Следвах инструкциите и инсталирах camhi. Настроих камерата през локалната мрежа и докато съм вързан към локалната мрежа нямам проблем. Когато опитам да я достъпя през мобилната мрежа 4g, не мога да се свържа. Мислех че е от настройките на рутера и че трябва да позволя port forwarding, но рутера ми е заключен от доставчика а и жена ми на Huawei Nova няма този проблем при отдалечен достъп през мобилната мрежа. Проблема е с моя телефон специално - Samsung Galaxy J7 2016. Някой има ли идея защо се получава това при мен и евентуално някакво решение, защото от производителя казват че при тях работи (и при жена ми също). Само при мен го има.

Не знам дали тук е правилното място за темата, извинете ме ако съм объркал.
      поздрави...
    • от xXx*Triple*xXx
      Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
      Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
    • от MisterDimchev
      Ако и вие сте като мен и мразите до безкрайност гадните емоджита на Google - blobs (роботчетата) може да ги промените с тези в Андроид О - подобни на тези които са в iOS! 

Сваляте hwt фаила от тук: ЛИНК!
      iOS 11.1 от тук: ЛИНК!
      Местите го с файловия мениджър от папка Downloads в папка HWThemes. 

После влизате си в апликацията за промяна на темите, отивате на Me (Моите) теми и му давате Apply! 

И това е. Сега вече може да спрете да се чудите, какво са ви пратили приятелите ви... 

П.С: Работи само когато ползвате телефона на Английски език (Системно).

П.С 2: После може да си промените иконите на такива каквито искате. Влизате пак в Приложението Themes - Ме - долу има едно Customize и може да променяте отделни части - Тапет, икони и т.н. :

Приятно ползване! 

• от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.