Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Driver Booster 3 е програма за обновяване на драйверите. След като я пуснах изникнаха няколко проблема:

• картината на монитора започна да трепти странно
    • нито една игра не иска да се включи

Въпросът ми е при преинсталирането на компютъра драйверите сменят ли се  и ако не как мога да оправя проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Деинсталирай тази програма на секундата.  Кажи марка и модел на дъното, за да ти предоставим драйверите от сайта на производителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам, че се интересуваш,дали проблемите създадени от Driver Booster,ще са поправими,след преинсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След като пусна програмата, с нея инсталира ли някой драйвър от предложените от програмата? Driver Booster има възможност за въстановяване на предходен драйвър на дадено устройство.. Много ме съмнява, че не Driver Booster е източник на проблемите, а проблеми в операционната система.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично не ти я препоръчвам да я ползваш,по добре ползвай Driver Pack Solution,доста по добра е,или си тегли драйвърите от официалните сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, I love anime написа:

тегли драйвърите от официалните сайтове.

От кои официални сайтове? Ot http://driverpacks.net/? И с какво той е по-официален от облака на IObit? И двата източника ползват обработени оригиналните драйвърни инсталатори.

И с какво Driver Pack Solution e "доста по добра". Така като започнете да мятате едни недоказани лафове....

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тва че ти не схвана,не ми е проблем,казах или да си ги види с driver pack solution или да си ги тегли от официалните сайтове на производителя,и ако ми кажеш че boostera е по добър от dps то,ме караш да са смея повече.A пък вие като почнете да са правите на всезнайковци и да си мислите че винаги вие сте прави,не знам кой в случая почва да мята лафовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, наистина пропуснах едно или, но не отговори с какво driver pack solution е по-----добрият избор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересувам се дали проблемите ще са поправими след преинсталиране, без това мислех скоро да го преинсталирам. Все пак за момента се чудя дали да върна старите драйвери (ПРОГРАМАТА СМЕНИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ -117 ДРАЙВЕРА). Има бутон Drivers Backup- Restore drivers to previous version of anything unexpected happens. Сигурен съм, че смяната на драйверите е проблема, защото ако при повредата на игрите може да не съм сигурен, то монитора започна да трепти веднага след смяната. 

Редактирано от ivko02 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами влез в Rescue Center  и върни всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Натискам връщане на старите драйвери и програмата ми изписва, че трябва да взема платената версия, за да мога да го направя. Отново същия въпрос, драйверите ще се се върнат ли на оригиналните, ако преинсталирам компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След преинсталация няма да се инсталират фирмените драйвътри, а съвместими такива на Майкрософт.

преди 3 часа, I love anime написа:

...и ако ми кажеш че boostera е по добър от dps то...

А защо трябва да деинсталира една и да инсталира друга програма, вършеща същото? За да е твоята крава мъжка? Мооже.

Хубав ден на всички!

ПП:ivko02, защо не пробваш, преди да преинсталираш Windows, от диспечера на устройства да деинсталираш видео контролера и да рестартираш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече го поправих. Върнах компютъра на датата на последното включване(вчера), преди да съм обновил драйверите. Съветвам никой да не ползва тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодарим за съвета, но няма да се възползвам от него. По простата причина, че повече от две години ползвам тази програма на пет компютъра и изобщо не е била проблемна никога.

Редактирано от gyps (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ivko02 написа:

Съветвам никой да не ползва тази програма.

Това, че ползвате програми, без да сте се запознали с тях, не ги прави лоши!

Нима като седнеш за пръв път на маса със сервирана закуска, знаеш всеки прибор за какво се ползва?

DSC_9568-300x199.jpg

Spoiler

breakfast-place-setting-300x218.gif

И както се казва в рекламата:

"Не става само с ядене. Трябва и акъл!"

преди 1 час, ivko02 написа:

Съветвам никой да не ползва тази програма.

Ти съветите остави за себе си!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на неделя 14 Февруари 2016 г. at 17:59, ExaFlop написа:

Това, че ползвате програми, без да сте се запознали с тях, не ги прави лоши!

Нима като седнеш за пръв път на маса със сервирана закуска, знаеш всеки прибор за какво се ползва?

DSC_9568-300x199.jpg

Покажи скритото съдържание

breakfast-place-setting-300x218.gif

И както се казва в рекламата:

"Не става само с ядене. Трябва и акъл!"

Ти съветите остави за себе си!

ти също, освен вируси и нестабилност друго с тая проглама и нейните подобни не може да се постигне...

на неделя 14 Февруари 2016 г. at 12:36, ExaFlop написа:

От кои официални сайтове? Ot http://driverpacks.net/? И с какво той е по-официален от облака на IObit? И двата източника ползват обработени оригиналните драйвърни инсталатори.

И с какво Driver Pack Solution e "доста по добра". Така като започнете да мятате едни недоказани лафове....

и driver pack, и всичкия софтуер от iobit е боклук... има си официални сайтове - на производителя на лаптопа/ дънната платка/чипсета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, the professor написа:

ти също, освен вируси и нестабилност друго с тая проглама и нейните подобни не може да се постигне...

Ти, друго, освен невярна информаци, клевети и хули можеш да предоставяш в този форум? Посочи един продукт на IObit, който доказано да инсталира зловреден код/софтуер/? НЯМА ТАКЪВ - инсталира се друг продукт на IObit, който сам по себе си по никакъв начин не е зловреден. Като SmartDefrag или Advanced System Care...

Следващата ти публикация с недоказани негативни твърдения ще бъде докладвана!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, the professor написа:

и driver pack, и всичкия софтуер от iobit е боклук...

Боже, прости му неграмотността - IObit няма продукт с име "driver pack".

Ама иначе звучиш компетентно - дума няма!

Живи издрави всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мнения като задниците - всеки си има собствено.

Аз ползвам Driver Booster 3, даже си го купих, преинсталирал съм над 170 компютъра с него - програмата търси драйвърите по REV и DEV vendor номерата - по сигурен начин да си намериш точния драйвър е като си ги гугълнеш (и си отдели около 6 часа да го направиш за 117 драйвъра)

Програмата няма никакъв проблем въобще и си е адекватна.

Като стана дума за DPS - и него го ползвам, особено ако лаптоп или стационарна машина няма LAN драйвър след чиста преинсталация. Бонус е че има и basic applications към него, което спестява супер много време.

В случая на OP - най вероятно е станал някакъв конфликт между драйвъри инсталирани покрай игра / устройство / двоен драйвър за един и същ компонент.

100 % оправимо - правиш си restore (ако ползваш въобще тая функция) или най - ефективно и перманентно - преинсталирай основния дял и зареди драйвърите с която и да е от 2те програми (или ръчно ако ти се виси цял следобед)

Редактирано от EvilMcDarkness (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имах леко солен опит с такъв тип софтуер, преди години. Не помня, която от програмите, но на един стар комп, преинталирах, без да се усетя за да сваля дървата предварително на флашка. След преинсталацията, слагам програмата, тя намери видеото като нвидиа 5600. Инсталирам драйвера и бре, нищо. Maй даже и грешка даде. Реинсталация на дървото, пак нищо. Отворих кутия и що да видя - ати радеон 9200. Ах,  де*а твойта мама. Освен това всики производители си кръщават софтуер, като бустери, фиксер-и, миксери, механици и ултра-мега-хипер незнам си какво, за да звучи да си е*е, а  реално са въздух под налягане. Автора в случая леко се е прекарал, като не е видял, че програмата е платена и има орязани някои функции.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия програми вършат работа,доколкото инсталиращия го мързи да търси всеки драйвер отделно за всеки хардуер.Лично аз предпочитам да ги тегля от официален сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.