Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!Искам да ми препоръчате телефон до 350лв ще се използва за Facebook,Mesenger, Snapchat и някоя друга игра. Ориентирал съм се към Леново А7000 и P1m.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, marto99 написа:

Според мен който и да избереш няма да сбъркаш. ;)

Имаш ли някакви наблюдения върху тези два модела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега скоро не съм гледал телефоните как вървят и не мога да ти предложа конкретен модел. Но лично аз ако си купувам телефон за толкова пари(аз повече не бих и дал, понеже смятам, че няма смисъл) бих гледал само камерата каква е и по точно как снима. Общо взето рам памет, процесор, видео и другите параметри са сходни и можеш да си ги сравниш и сам, щом няма да го ползваш за нещо по натоварващо, гледай камера, вънщен вид/дизайн и разбира се цена. 
Това си е мое лично мнение, защото всеки телефон ще става за Facebook,Mesenger, Snapchat така, че успех ;)

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi redmi note 2/3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, VipKokata написа:

Xiaomi redmi note 2/3

Предполагам човека ще го взима от оператор. Не всеки има време, нерви и опций да чака от чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, neizvesten написа:

Имаш ли някакви наблюдения върху тези два модела?

Ами над А7000 имам наблюдения страхотен е и ще покрие максимално твоите нужди,а за P1m съм чувал добри отзиви за него така,че според мен който и от двата да избереш няма да сбъркаш.

Редактирано от marto99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, VipKokata написа:

Xiaomi redmi note 2/3

Както е написал колегата, да от оператор ще го взимам неми се чака от чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, VipKokata написа:

Xiaomi redmi note 2/3

преди 59 минути, neizvesten написа:

Както е написал колегата, да от оператор ще го взимам неми се чака от чужбина.

OFF

И аз мислех да предложа Китаец, амо щом не ти се чака.

И все пак  Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon 650 Hexa Core 5.5"  RAM:2GB Rom 16GB  Color: Silver White с доставката излиза към 380лв. 

€ 192,73 х 1,96 = 377лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, П.е.т.ъ.р написа:

OFF

И аз мислех да предложа Китаец, амо щом не ти се чака.

И все пак  Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon 650 Hexa Core 5.5"  RAM:2GB Rom 16GB  Color: Silver White с доставката излиза към 380лв. 

€ 192,73 х 1,96 = 377лв.

OFF: Само аз ли така си мисля, или златния изглежда като калпава изработка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

OFF: Само аз ли така си мисля, или златния изглежда като калпава изработка ?

Не са изцяло метални отгоре и отдолу има пластмасова капачка, там са антените пластмасата е заради обхвата.

И на мен златния не ми допада, но няма разлика в изработката, само в цвета.

Иначе телефона е страхотен. Сърбят ме ръцете да си поръчам но за сега се въздържам чакам МИ5.

Гадното е че, Шаоми заключиха бутлоудера и с това загубиха предимството си пред останалите марки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, marto99 написа:

Ами над А7000 имам наблюдения страхотен е и ще покрие максимално твоите нужди,а за P1m съм чувал добри отзиви за него така,че според мен който и от двата да избереш няма да сбъркаш.

Май ще избера А7000 въпреки,че е 5,5 инча а 5 ми по-допада и камерата е с една идея по-слаба от P1m поне така четох.Процесора на P1m е по-слаб може би главно заради това се насочвам към А7000. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, ayo1337 написа:

Може да погледнеш Samsung Galaxy J5 доста е добър за парите си :)  

Искам да те попитам, до кога ще продължаваш да даваш мнения без абсолютно никакви аргументи ? Това според мен е един доста скапан телефон. TouchWiz-а му куца от всякъде, забива като за световно, а няма да коментирам 1гб рам в 2016.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, niki292002 написа:

Искам да те попитам, до кога ще продължаваш да даваш мнения без абсолютно никакви аргументи ? Това според мен е един доста скапан телефон. TouchWiz-а му куца от всякъде, забива като за световно, а няма да коментирам 1гб рам в 2016.

Малко неподготвен се изкара :D 1.5GB рам е !!! Какви аргументи да давам ? Отиди в близкия Технополис или Техномаркет и го ръчкай колкото искаш да видим тоя TouchWiz как ще забие просто ми е много чудно :D  Има доста клипове в youtube няма смисъл да обяснявам повече каквото ти трябва има го в интернет ! Ако ти харесва отиваш както казах в близкия магазин и го пробваш ;)  както и други телефони 

А и ако искаш аргументи ето ти малко : Super Amoled - дисплей(няма да коментирам)  , доста добра камера за парите си  , има firmware на топ моделите на samsung , сменяема батерия ( без нужда от сервиз) , батерията държи доволно , има слот за карта с памет :)  Това е общо взето иначе има и доста други неща за аргументация ! 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, един приятел го има. Дисплея няма нищо общо със Super Amoled-а на флагманите! Куца от всякъде. TouchWiz-а е възможно най-отразания. Lenovo-то е по-добрия избор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P70 lenovo вземай, няма да сгрешиш. J5 е много орязан телефон според мен, както и A5, който е почти 500 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит, ако си с 4.4.2 може да имаш проблем с микрофона във вайбър, с ъпдейта би трябвало да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Монката написа:

Честит, ако си с 4.4.2 може да имаш проблем с микрофона във вайбър, с ъпдейта би трябвало да се оправи.

А друг се оплакваше, че 5.1.1 е много бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 4.4.4 съм , но вече ми дава актуализация за 5.1. Иначе брат ми се колебае между самсунг A5 и S5 neo?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.