Премини към съдържанието
Asahi

Проблем със стартирането на Samsung Galaxy S2+ GT-I9105P

Препоръчан отговор

Вчера го бях оставил да се зарежда, че му беше паднала батерията. По едно време реших да проверя да къде е стигнало зареждането, но той се беше изключил някак си. Стартирах го, но уви стига само до началния надпис SamsungGalaxy S2+ GTI9105P и по натам не продължава. В близкия сервиз ми казаха, че бил хардуерен проблема, но все ми се струва, че се е скапал андроида (все пак сервиза е за компютри не за телефони). Има ли начин чрез USBкабела да му инсталирам нов андроид, за да видя дали ще може да се съживи тоя телефон или не? Влизам в конзолата и му давам фабрични настройки, но пак като стартира стига до въпросния надпис и не продължава. Ако може да ми обясните как точно да го направя, че никога не съм се занимавал с това ще съм ви благодарен поне да опитам с нов андроид. Но ако е вярно, че е хардуерен проблема няма да може да се инсталира предполагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влез в Recovery. От там дай factory reset. Да, има начин. През Odin. Ще ти дам подробни инструкций на ЛС след малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, niki292002 написа:

Влез в Recovery. От там дай factory reset. Да, има начин. През Odin. Ще ти дам подробни инструкций на ЛС след малко.

Нали съм написал, че го правих това (даже няколко пъти). Ще чакам инструкции. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.