Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nikeman написа:

...как да се осъзнаят!

няма шанс...казвам ти го от лични наблюдения. Дори повечето не осъзнават, че са под чехъл, което е още по-жалко...

Редактирано от rvp (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nikeman написа:

Да тази я видях, но други по тази тематика не успях да открия...

е няма друга

Авторът на книгата "Как да не ставаш мъж под чехъл" не успял да отиде на презентацията на книгата си...жена му не го пуснала.

ти си за раздел Психология, трябва да те спасим

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, rvp написа:

няма шанс...казвам ти го от лични наблюдения. Дори повечето не осъзнават, че са под чехъл, което е още по-жалко...

Така е за съжаление, питам защото на един приятел му наближава РД-то, а той горкия е под зверски чехъл, направо е притиснат като хлебарка към пода! Та реших да му подаря книга на тая тема, уж като шега, но с надеждата да осъзнае колко се е преебал, но едва ли.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, rvp написа:

е как да не го осъзнават

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, nikeman написа:

Така е за съжаление, питам защото на един приятел му наближава РД-то, а той горкия е под зверски чехъл, направо е притиснат като хлебарка към пода! Та реших да му подаря книга на тая тема, уж като шега, но с надеждата да осъзнае колко се е преебал, но едва ли.....

милия наистина е за съжалениеи най-вече за спасение, аз рекох че ти си на зор

това си е мазохизъм, без значение дали става въпрос за мъж или жена - никой не е господар на никого и не може да се отнася към другия като към роб

има ли нещо, с което да е зависим от нея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, haidukpikaso написа:

е как да не го осъзнават

за да задаваш подобен въпрос или никога не си имала връзка, или си лесбийка...хихи

Редактирано от rvp (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, rvp написа:

за да задаваш подобен въпрос или никога не си имала връзка, или си леасбийка...хихи

не съм имала мъж под чехъл хаха не знам ко им е у главите беее

:lol6:

аре обяснявай сигур имаш опит кат мъж под чехъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, haidukpikaso написа:

не съм имала мъж под чехъл хаха не знам ко им е у главите беее

:lol6:

Споделете вашия опит с мъжете ако имате такъв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, nikeman написа:

Я обясни какво означава да е под зверски чехъл, ако може.

Жена му го командва за всичко ли ?
Или само го манипулира на опредлени теми, ама има право да ходи на мач например ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

Или само го манипулира на опредлени теми, ама има право да ходи на мач например ?

хлебарка щом на пода ясна работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Ами всъщност той не зависи с нищо от даже напротив...но явно е толкова влюбен и обработен от нея, че не осъзнава какво се случва....даже ми е споделял че му е налагала 'наказания' без секс с месеци за абсолютни глупости. Без нея не излиза никъде иначе тя се сърди и после нашия трябва да й се моли. Естествени цялата компания сме говорили с него, и никой не харесва държанието на приятелката му....истинска змия при това грозна...направо не знаем какво толкова му харесва... пък и тва му е първа връзка и работата отива към женитба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikeman написа:

Ами всъщност той не зависи с нищо от даже напротив...но явно е толкова влюбен и обработен от нея, че не осъзнава какво се случва....даже ми е споделял че му е налагала 'наказания' без секс с месеци за абсолютни глупости. Без нея не излиза никъде иначе тя се сърди и после нашия трябва да й се моли. Естествени цялата компания сме говорили с него, и никой не харесва държанието на приятелката му....истинска змия при това грозна...направо не знаем какво толкова му харесва... пък и тва му е първа връзка и работата отива към женитба.

ясно, има си работа с енергиен вампир, затова не осъзнава, и не - не е влюбен отдавна, но обработен със сигурност е

а това с женитбата е ептен зле положението, хем и наказван и без секс и ще се жени - е кой нормален мъж дето му у ред горния етаж ще се жени за такава а, никой нали :angry:

значи горния му етаж е повреден

бихте ли могли да го убедите да отиде на психолог ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikeman написа:

А така, сега е по-ясна работата.
С книга няма да стане.
Човекът има нужда някой да го командва и си я е намерил тази грозница. Пък тя има нужда от баламурник да го води за носа и ще си паснат екстра.
Например на този сладур ако се опиташ да му пробуташ някоя неуверена в себе си мома, той ще й намира несъществуващи кусури и няма да я иска, защото не се чувства способен той да решава и заради нея. На него му трябва някоя доминираща личност, да се грижи за него, решавайки вместо него как да си живее живота той.

Сега, ако човекът е глуповат, може да му скроите номер с някоя врачка, която да е ваша съучастничка и да го избудалка че оная змията му е направила магия. Може пък да се уплаши и да избяга от нея. Ама после пак ще се залепи за някаква подобна, ако го оставите сам да си търси гадже.
Ако има пари да ходи на психоложка, ако попадне на доминираща личност тарикатка, има опасност да вземе да се влюби в нея, без тя да го е сваляла. Значи за този пич е опасно да ходи при психоложка, трябва да ходи при мъж психолог ( ама да не е някой с обрата резба, че ...).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам човека е възрастен и може да мисли с главата на раменете си , дори и тя да се намира "под чехъла" защо не оставите човека намира може да му харесва наистина така , има различни хора , има и такива които желаят да бъдат доминирани от противоположния пол това си е фетиш но не всеки си признава фетишите , а още по-малко ги осъзнават.Дали е грозница е относително , за вас може да е но за него може да е красавица , такова леко определение е просто абсурдно , за всеки влак си има пътник.

Това за енергийните вампири също е теория но коя жена не е енергиен вампир :D ? И обратното не е изключение свидетел съм за мъже енергийни вампири , на тях им е добре когато карат половинките си да се чувстват зле , но нека да не задълбавам.Щом дори след като си му намеквал за това може би просто няма избор , може би така му харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2016 г. at 19:06, haidukpikaso написа:

е няма друга

Авторът на книгата "Как да не ставаш мъж под чехъл" не успял да отиде на презентацията на книгата си...жена му не го пуснала.

ти си за раздел Психология, трябва да те спасим

Охх...още се смея на това и на темата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.