Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата не стават както и които и да е друг в тоя ценови диапазон.

Това са процесори като за телефон в най-добрия случай за таблет и не стават за игри дори да са ниски изискванията. 

Видеокартата е на нивото на пълноценната вградена графика та не си струва проблемите.

Това което ти трябва е минимум I3-4000M или подобен НЕ енергоспестяващ. 

http://www.vario.bg/acer-aspire-e5-572g-nxmv2ex019-i3-4000m-geforce-940m

Добър процесор и видеокарта по-добра от вградената + добра батерия. Минус лъскав дисплей.

По-евтин вариант с подобен процесор е малко вероятно да намериш дори да е без видеокарта и с по-скапана батерия.

Варианти с I3-4005U или подобни недоразумения са много лош избор та също трябва да се избягват.

А мобилните Селерони и Пентиуми и с три видеокарти да са просто не стават за нищо.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А замисляли ли сте се за нещо втора употреба? един приятел си взе наскоро Леново Y570 за 700 кинта и е много доволен от покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, ScD написа:

А замисляли ли сте се за нещо втора употреба? един приятел си взе наскоро Леново Y570 за 700 кинта и е много доволен от покупката.

Наскоро в подобни теми вече казах аз какво съм си взел втора употреба и според мен, твоят приятел е направил страшно неизгодна сделка. Аз съм за покупката на лаптоп втора ръка, но по възможност нещо по качествено... И за 700 лева ще си взема два лаптопа, като единия ще е класа над това Леново, просто човек трябва да се разтърси и да свери цените при различните търговци. А лаптоп с лъскав дисплей... - не, мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми предложите лаптоп. До 700 лв повече немога да си позволя и да играя някои игри като league of legends и dota.  тенеса тежки игри просто искам да знам кои лаптоп сте вари. С повече fps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.