Премини към съдържанието
shefa82

Търся видео драйвер за Dell Optiplex GX280

Препоръчан отговор

Здравейте,търся видео драйвер за Dell Optiplex GX280. За windows 7 или 8.1. На официалния   сайт на Dell има драйвери само до xp.Но не ми се ще да качвам xp. Ако някой има същия компютър и някак е успял да намери драйвер за видео картата за windows 7 или за 8.1, нека да пише. Предварително благодаря за помощта.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай този за XP. Може пък да стане. Ако не стане пишеш каква е видеокартата и ще търсим пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери тук. Mисля, че от този сайт намерих за Win XP

http://www.driverscape.com/manufacturers/dell/laptops-desktops/optiplex-gx280/1094

Ако памета ви е малко, качвайте 32 битова версия (до 2 гигабайта рам) И си редактирайте заглавието на темата!

Снимка005.jpg

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става нито xp драйвера нито драйвера от линка. Видеокарта    Intel 82915G Graphics Controller 0 Това е видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, shefa82 написа:

Не става нито xp драйвера нито драйвера от линка. Видеокарта    Intel 82915G Graphics Controller 0 Това е видео картата.

Прочети това:  http://www.sevenforums.com/drivers/275900-intel-82915g-integrated-graphics-windows-7-a.html

Иначе в съпорта дават само до XP

Снимка006.jpg

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, shefa82 написа:

Не става пробвал съм, преди да реша да пиша тук.

А аз снимката за какво съм ти я постнал? Погледни си дъното от кои години е. Що не опиташ и Win 10?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да търсиш драйвери за виста ,или да ползваш системния на Уиндоус ,да опиташ с ъпдейт или да минеш на Линукс :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.