Премини към съдържанието
=Ivan=

Актуализации на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте инсталирах си  Windows 7 Professional Sercice Pack 1,и много се чудя дали да актоализирам, 210 актоализации ми излезнаха и никак не ми се набутват тия боклуци.Мнения??

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ги оцени като боклуци? Ти ли?:min07:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ExaFlop написа:

Кой ги оцени като боклуци? Ти ли?:min07:

Хаха да, кажи да ги пускам ли да се инсталират:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз докато ползвах 7-цата ............3 години близо, не съм актуализирал никога и не съм имал проблеми :)

Редактирано от McLane (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

190 сигурно са необходимите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай тези, на които пише Security update

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно че Service Pack 1 го имам но ми пускат друг сервиз който четох че нетрябва да се инсталира

Windows 7 Service Pack 1 за x64 системи (KB976932)

Размер на изтеглянето: 9,1 MБ

За да влезе в сила тази актуализация, може да се наложи да рестартирате компютъра си.

Тип актуализация: Важно

Windows 7 Service Pack 1 е препоръчителна колекция от актуализации и подобрения за Windows, комбинирани в една актуализация за инсталиране. Сервизният пакет може да ви помогне да направите компютъра по-защитен и надежден. Обикновено инсталирането отнема около 30 минути и трябва да рестартирате компютъра по средата на процеса.

Още информация:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206783

Помощ и поддръжка:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206784

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си ентусиаст :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:min07:мезето от мен :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш всичко, после минаваш с тази програма: http://dws.wzor.net/ тя премахва нежеланите ъпдейти(тия шпионските, с телеметрията и други). След тази операция, аз вече съм спрял ъпдейтите, тъй като няма какво ново да добавят, а за сигурността е без значение, ако имаш мощен антивирус, както имам аз.

преди 1 час, ivan1975 написа:

Интересно че Service Pack 1 го имам но ми пускат друг сервиз който четох че нетрябва да се инсталира

Windows 7 Service Pack 1 за x64 системи (KB976932)

Размер на изтеглянето: 9,1 MБ

За да влезе в сила тази актуализация, може да се наложи да рестартирате компютъра си.

Тип актуализация: Важно

Windows 7 Service Pack 1 е препоръчителна колекция от актуализации и подобрения за Windows, комбинирани в една актуализация за инсталиране. Сервизният пакет може да ви помогне да направите компютъра по-защитен и надежден. Обикновено инсталирането отнема около 30 минути и трябва да рестартирате компютъра по средата на процеса.

Още информация:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206783

Помощ и поддръжка:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206784

Са, проблема на 7-цата е, че нешо сървърите им се е*ват и за проверка на ъпдейти, можеш да убиеш цял ден или да лепнеш грешка. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Евгени Симеонов написа:

Инсталираш всичко, после минаваш с тази програма: http://dws.wzor.net/ тя премахва нежеланите ъпдейти(тия шпионските, с телеметрията и други). След тази операция, аз вече съм спрял ъпдейтите, тъй като няма какво ново да добавят, а за сигурността е без значение, ако имаш мощен антивирус, както имам аз.

Са, проблема на 7-цата е, че нешо сървърите им се е*ват и за проверка на ъпдейти, можеш да убиеш цял ден или да лепнеш грешка. 

Ще ги прасна сичките и след това ше мина с тая програма пък квото стане;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си машина човече.................. не забравяй после да дефрагментираш диска ,че след всяка подобна щуротия разхвърля файловете дето си иска :) .Лично аз не бих си трошил нервите с такива простотии слагаш MSDN версия и си пиеш биричката .Ако си мислиш ,че тия актуализации ще направят системата по-сигурна или по-пъргава се Уъжеш :) .То 90 % от тия ъпдейти са некви секюрити простотии дето няма смисъл от тях.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, McLane написа:

Ти си машина човече.................. не забравяй после да дефрагментираш диска ,че след всяка подобна щуротия разхвърля файловете дето си иска :) .Лично аз не бих си трошил нервите с такива простотии слагаш MSDN версия и си пиеш биричката .Ако си мислиш ,че тия актуализации ще направят системата по-сигурна или по-пъргава се Уъжеш :) .То 90 % от тия ъпдейти са некви секюрити простотии дето няма смисъл от тях.

:shock11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Евгени Симеонов написа:

Мисля, че имаше един ъпдейт да се приложи ръчно и се пооправя.

KB3112343

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, McLane написа:

Аз имах един учител кадето ме научи сам да си преинсатал,та той ми казваше като преинсталираш спираи тия актуализации не ти трябват ама аз не го слушах.Явно е бил прав човека бог да го прости.Спирам ги и това е  да вида кво ше стане;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе инсталирай ги................. :)  ОС ще литне и ще стане 10-ка направо.Погледни срещу всеки ъпдейт кво пише и какво актуализира и ще разбереш що даскала убаво ти е казал да не ги теглиш.Безмислено е :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, McLane написа:

Не бе инсталирай ги................. :)  ОС ще литне и ще стане 10-ка направо.Погледни срещу всеки ъпдейт кво пише и какво актуализира и ще разбереш що даскала убаво ти е казал да не ги теглиш.Безмислено е :)

Даже да махне и Sercice Pack 1!!! Там па колко боклуци ->некви секюрити простотии имааааааааааа!!!! :D:P 

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, atridi написа:

Даже да махне и Sercice Pack 1!!! Там па колко боклуци ->некви секюрити простотии имааааааааааа!!!! :D:P 

Онане не словоблудствай под постовете ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivan1975 написа:

Аз имах един учител кадето ме научи сам да си преинсатал,та той ми казваше като преинсталираш спираи тия актуализации не ти трябват ама аз не го слушах.Явно е бил прав човека бог да го прости.Спирам ги и това е  да вида кво ше стане;)

Ще те лапне някоя ботнет мрежа. :)

Идеята е много хубава и практична, но не работи в неконтролирана/неизолирана среда, каквато е Internet.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ivan1975 написа:

Спирам ги и това е  да вида кво ше стане;)

И ние ще гледаме какво ще стане... :ph34r:

Те, 'щот' не трябват кръпките държат хиляди инДжинерЕ у М$ и плащат милиони месечно за надници...

що ли не си ги икономисат? Акционерите как ли го позволяват?

Малко писания за актуализациите:

http://www.howtogeek.com/202038/why-you-need-to-install-windows-updates-automatically/

http://www.makeuseof.com/tag/windows-update-everything-you-need-to-know/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, McLane написа:

Онане не словоблудствай под постовете ми :)

Търсих превод в търсачката на гугъл, но такъв език като твоя не открих! Сигурно ще да е мъртъв!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах ги всичките пуснах DWS_Litle да почисти,за сега няма проблеми:wink12:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пусни и cleanmgr да почисти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.