Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , 

имам магазинче за IT техника 

търсят ми много батерии , батерийки - всякакви 

Знаете ли такава фирма , която да дава на ДИЛЪРСКИ цени ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вали Компютърс...примерно. Сериозни са и имат големи количества.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се запознай с качествата и крайните цени. http://anrieff.net/batterytest/index_bg.html

Казваш откъде си и какви размери (видове) те интересуват. Населено място. И дефинирай "много" - 100, 1000. 10000 на месец?

Примерно при мен най-много "ходят" R3 и R6 - за дистанционни и апарати за кръвно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Филипов Благодаря за линка! Преди година - две, попадах на такъв тест правен в чужбина, но този направен с батерии, които реално се продават на нашия пазар, си е попадение:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де , и все пак - някой знае ли къде са най-ниските цени , кой е вносителя с най-добри оферти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде - в Горно нанадолнище ли? Нещо разбра ли от линка? И за какви батерии (елементи) ? И за колко броя месечно?

Втори път питам едно и също, ти се правиш на разсеян.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Aneliya Beaton
      Здравейте, 

Пиша ви по следния повод:

Днес установих един проблем с лаптопа ми  Medion Erazer P7643 (ако модела има значение).
      Обикновенно работя на батерия и когато се разреди го включвам и го зареждам отново. Обикновенно не го гася почти никока , а го затварям и той заспива.... Работя, затварям и прибирам в чантата и после пак вадя и продължвам оттам до където съм стигманала последния път... зареждам, прибирам в чантата...
      Не съм имала проблеми до сега. Комппютъра е на година и половина и батерията му държи много повече от 2 часа според неговите исчисления, а според мен малко по- малко от 2 часа (но и според спесификацият му батерията му не издържа дълго).
      Но не това е проблемът, а факта, че днес установих, че батерията въобще не зарежда . Щом го изключа от контакта умира,  батерията му седи непрекъснато на 0% и твърди че не зарежда.
      По принцип малка лампичк в долния ляб ъгъл на лаптопа индикира кога батерията работи и днес тя изведнъж угасна, но аз не обърнах внимаие в първия момент. По-късно установих, че всико върху което работех е изчезнало след като съм извадила щепсела от контакта.
      Въпросът ми е дали има софтуер който да диагностицира проблема и да потвърди дали батерията е отишла или лаптопа не я вижда защото има някаква прекъсната връзка, да речем между зарядноо и батерията. 
      Не мога да измеря дали има някакъв ток останал в нея и по този начин да потвърдя, че в батерията е проблема - нямам удед. 
      Не искам да купувам нова батерия защото ми искат £120 и може да се установи, че и тя не работи, защото проблемът е бил в вкомпютъра, и че старата ми батерията е била ОК.
      Преди да предприема каквото и да е искам да знам къде е проблема.

Та знаете ли някаква програма, която да диагностицира целия  хардуер включително батерията и да посочи, ако има някаква развалена връзка или отишла си батерия.

Бладодаря предварително
      Анелия
    • от David Vladislavov
      Здравейте Надявам се да не съм объркал раздела.
      Купих си 2 Батериа от тея черните  Лава 1 е по 6в1.3ач май бя ха оловни какво зарядно ми трябва и колко време се зареждат.
      Имали някаква алтернатива за зарядно да не би да имам такава. Колко волта и ампера трябва да е и колко време можат да искарат на Крушки от тея луничките те са на 12волта 20вата
    • от Gerry905
      Значи старите ми батерии за фотоапарата се изтощиха и ходихме да си купувам нови. От Технополис ни препоръчаха GP Rechargeable Professional quality (те са едни жълти), та нали първоначално батериите трябва да се зареждат повече, отколкото след това? Въпросът ми е колко часа трябва да се зареждат (доколкото помня беше 12, но не съм сигурна), а също така и след това? Зарядното ми е Xact (или ActX) 250 не можах да намеря снимки, но предполагам, че като по-запознати го знаете, и лампичката свети в червено когато се зарежда, но никога не светва в зелено да видя, че се е заредило. Та колко време трябва да трае първото зареждане и колко останалите?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.