Премини към съдържанието
chuvajhujo

Проблем с програмата за отдалечен достъп

Препоръчан отговор

Здравейте,

Напоследък започнаха да излизат все нови и нови проблеми. Преди дни писах за проблем при стартиране на програми и антивирусната програма bitdefender  сега нов проблем:

Инсталирам си безпалтната версия на програмата TeamViewer 11. До тук добре. Пускам я и работя на компютъра на клиент. След около минута-две връзката се разпада и ми излиза съобщение, че съм надхвърлил времето за връзка. Всички повторни опити за връзка са неуспешни. Трябва да мине време /може би часове/ и чак тогава ме пуска да се свържа със същия клиент И ТО ПАК ЗА МИНУТКА ДВЕ И СЕ РАЗКАЧА.

Регистрирах се на страницата на TeamViewer, харесвах ги във FaceBook, преинсталирах програмата, преинсталирах компютъра, да не е останало нещо в регистрите - НЯМА РЕЗУЛТАТ.

Дайте съвет, ако можете или препоръчайте друга програма, която да върши подобна работа. Бях чул от познати за нещо от рода на "Ami", но като не ми е трябвало тогава не запомних за какво става въпрос. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, chuvajhujo написа:

Здравейте,

Напоследък започнаха да излизат все нови и нови проблеми. Преди дни писах за проблем при стартиране на програми и антивирусната програма bitdefender  сега нов проблем:

Инсталирам си безпалтната версия на програмата TeamViewer 11. До тук добре. Пускам я и работя на компютъра на клиент. След около минута-две връзката се разпада и ми излиза съобщение, че съм надхвърлил времето за връзка. Всички повторни опити за връзка са неуспешни. Трябва да мине време /може би часове/ и чак тогава ме пуска да се свържа със същия клиент И ТО ПАК ЗА МИНУТКА ДВЕ И СЕ РАЗКАЧА.

Регистрирах се на страницата на TeamViewer, харесвах ги във FaceBook, преинсталирах програмата, преинсталирах компютъра, да не е останало нещо в регистрите - НЯМА РЕЗУЛТАТ.

Дайте съвет, ако можете или препоръчайте друга програма, която да върши подобна работа. Бях чул от познати за нещо от рода на "Ami", но като не ми е трябвало тогава не запомних за какво става въпрос. 

Благодаря!

Плати си го и няма да се разкачаш :D С безплатната версия е така :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези тествани ли са?

http://www.ammyy.com/en/buy.html

Май и тук има лимит на връзка :P

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, chuvajhujo написа:

Не е проблем да се избегне платената услуга. Но тогава ще си знаете IP-тата. При това поне единият адрес трябва да е достъпен през интернет или да ползвате междинен сървър. Също така трябва да инсталирате софтуер.

Ето една безплатна програма за директна връзка.

http://tigervnc.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, atridi написа:

Плати си го и няма да се разкачаш :D С безплатната версия е така :P

$1099 те да не са спали на отворен прозорец.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

Преинсталирах си компютъра и ТeamViewer се оправи. Сега нова болка: - търся   да изтегля   MatLab 2013b - може и tryal 

В тракерите намерих, но версия "а", а на страницата на фирмата има 2015 версия. Може ли някой да помогне отново.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.