Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички.Понеже днес лаптопа ми се прецака ужасно и го дадох на ремонт и от там ми обясниха ,че ще стане но ще отнеме време.Та понеже си изкарах стария компютър и не е кой знае какво но някои хора ми казват ,че ще тръгне  Dota 2 а пък други ми казват ,че и минимален шанс нямам и реших да попитам тук.Параметрите на компютъра са следните.
AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 5200B 2.70GHz
Ram 2GB DDR3
64 Битова операционна система Windows 7 Ultimate SP 1
Видео картата е ATI Radeon 3100 Graphics 256mb
Тип на чипа ATI display adapter (0x9661)
Тип на ЦАП Internal DAC (400MHz)

Надявам се тази информация да е достатъчна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dota 2 Minimum Requirements

CPU: Info
CPU Speed: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
RAM: 4 GB
Video Card: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB

Ще тръгне, но не очаквай чудеса. Резолюцията трябва да я сложиш на - ужасна  И всички графични настройки на low. Проблема както разбираш ти е от видеото и ако имаш каквото и да е друго някакво останало от някъде или от някой приятел за временно ползване все ще се държи по добре от вграденото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не отговаряш по-никой параграф дори на минималните изисквания а те никога не са валидни и трябва да се гледат препоръчителните като минимални.

И защо за бога си сложил тежкия 64 бит. джам на тая антика? Слага се 32 бит. като по-лек и то Home а не Ultimate ако толкова държиш на Windows.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз този компютър го ползвам само за филми и музика но ми беше любопитно дали ще имам шанс.Ще си изтегля някоя по - лека игра да имам да се занимавам там.Благодаря за вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.