Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

NEXUS7 ASUS-1B060A, (1 Gen), 32гб. Чудя се дали има възможност да се сложи сим карта?

Гледах ревюта, някъде пише че има слот, в друго, че няма.

Имате ли представа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има модел с 3G и без 3G. В случая този модел е "Wi-Fi only". (няма 3g модул, няма слот за сим карта) Но това не пречи да използваш OTG интернет адаптер. От онези флашки дето дават операторите, или пък "бисквитка". (слагаш картата в него и разпръсва WiFi сигнал)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Person написа:

Трябва ти OTG кабел като този:

Не само OTG кабел, а също и нещо такова. Аз лично бих си взел от чужбина 4G, ама не вярвам скоро в България да има свястна 4G мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. Идеята е да се ползва  и за GSM.

Жена ми държи нощем бебе в едната ръка,  трябва и малък таблет за фейсбук, да минава времето. Както и временно за телефон, че нейния е на сервиз.

В момента в Теленор предлагат един евтин ALCATEL ONETOUCH PIXI 3, виждам че е доста орязан. Дали ще върши работа поне за нормално интернет сърфиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки таблет с 3G става и за телефон. Харесаният телефон(таблет) има много слаби показатели. По-добре го купи от тук: http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/alcatel/onetouch-pixi3-4013x-p273044041/  , а за сърфиране ще върши работа, а ако имаш в къщи Wi-Fi, няма смисъл от такъв.

Редактирано от Person (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще взимате някакъв временен телефон ви препоръчвам ето това. Motorola Moto G. Една доста успешна серия на Motorola.

А за сега таблети, които стават телефони, съм виждал само серийте Asus Fonepad.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.