Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам 27 евро в Adsense. Потвърдил съм всичко и съм избрал Western Union, как мога да си получа парите, защото не мога да се ориентирам в този сайт? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пари по Western Union, се получават само ако някой ти ги изпрати на твое име и ти даде кода за получаване.Едва ли някой от такъв сайт,би го направил.За да получиш пари от там,трябва да им дадеш някаква онлайн сметка,с която те извършват плащанията си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Димитър 59 написа:

Пари по Western Union, се получават само ако някой ти ги изпрати на твое име и ти даде кода за получаване.Едва ли някой от такъв сайт,би го направил.За да получиш пари от там,трябва да им дадеш някаква онлайн сметка,с която те извършват плащанията си.

Защо тогава ще има такава опция ако няма да ми пратят пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти чете ли описанието https://support.google.com/adsense/answer/1709858?rd=1 (да не го копирам, че не е малко)

Обърни внимание и на Минимални прагове за извършване на плащане

Цитат

Има няколко прага, до които трябва да достигнат приходите Ви, за да отговаряте на условията за получаване на плащане от AdSense.

Прагове Въвеждане на данъчна информация Потвърждаване на адреса Въвеждане на начин на плащане Плащане Анулиране
щатски долари (USD) 0 щ.д. 10 щ.д. 10 щ.д. 100 щ.д. 10 щ.д.
евро (EUR) неприложимо 10 EUR 10 EUR 70 EUR 10 EUR

Явно ще трябва да посъбереш още, за да ти направят плащането.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.