Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Един приятел иска да си купува PC главно за игри до 900 лв.Беше се загледал в някакъв готов боклук.След като рабрах реших да му спестя съжаленията и да пиша тук.

За сега мисля за нещо от сорта на I3-6100 ,8gb ram и GTX750TI или даже 950 ако останат пари.

Проблемът е че не съм много сигурен за останалото.

Трябва всичко (без периферия).

Иска да играе главно GTA V,Mortal kombat X и FIFA 16.

Редактирано от Skygear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB H110M-S2H LGA1151 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
8G DDR4 2133 ADATA 
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
Case DeepCool TESSERACT SW Window USB 3.0 
DeepCool PSU 500W Bronze - DA500 

Обща стойност - 685.01 лв. с ДДС

И продължава да събира пари,за да добави една хубава карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/52202p1r48235p1r55867p1r2248p1r55002p1r56175p1r54936p1rf.html

Пари остават със 750TI но не достатъчно та бюджета е превишен.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфига на Roujin ми харесва доста а и на пича не му се чака още времe.

Редактирано от Skygear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесния компромисен вариант е конфигурацията на ROujin Z, но с 4GB рам, след 2-4 седмици като събере още 40лв. си взима още 1 плочка:

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
ASROCK H110M-DGS LGA1151 
DeepCool 400W 80+ APFC DN400 V2 
Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
PALIT GTX950 STORMX OC 2G GD5 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
4G DDR4 2133 ADATA 

Обща стойност - 892.65 лв. с ДДС

Линк:
http://nikem-bg.net/cart/48235p1r55867p1r2248p1r55002p1r56175p1r54936p1r52201p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mihaelavv
      Здравейте! В момента търся лаптоп на HP, който да е ProBook, защото съм доста доволна изцяло от параметрите и възможностите на този тип лаптопи. Тъй като има много модели, бихте ли ми препоръчали някои от тях, които да стават за претоварване и то основно откъм игри? Разбира се, нека да вметна, че не играя нещо по-тежко от League of legends. Бих била искрено благодарна, ако някой ми помогне и даде обективно мнение върху темата.
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
    • от DangerousWolf
      Здравейте, бихте ли ми помогнали, искам да си сглобя компютър за игри, като бюджета ми е 800 лева, максимум 1000
    • от Димитър Кунчев
      Привет, форум.
      От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
      Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
      Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
      Моля за помощ.
    • от O.o o.O
      Здравейте, бих искал да ми препоръчате оптималното захранване с GOLD сертификат за следната конфигурация до към 200лв +- някой лев.  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.