Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Обмислям да си взема това телефонче, но ако може да се даде мнение относно него: струва ли си за тези пари.:ohmy:

П.П. Приемам и предложения и за други марки за тези пари, но да са от по-извесните модели;), за да има части ако се счупи, защото съм патил вече така от едно prestigio.:help wanted4:

Благодаря Ви предварително!:)

Редактирано от Филип Емилов Стоянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei P8 Lite е едно от най-добрите предложения за тези пари съотношение цена-качество.Sony xperia M4 aqua 16 гигабайтовата версия също е добро предложение,също така виж и някой от моделите на Леново,в този ценови клас те са едни от най-добрите. ;)

Редактирано от marto99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам го от миналото лято и се държи стабилно. Чудесна машинка за тези пари. Напълно отключен телефон с проста и лесна Андроид модификация (няма допълнителен бутон за приложенията, не се луташ в 100 подменюта и т.н...лесно си чистиш паметта, приложенията...). Основната сим-карта е микро, а втората -нано (като за iPhone), но вместо нея може да сложи карта памет. Цъкам игри и нетсърф всеки ден и  го зареждам на ден и половина.

Само не съм сигурен дали ще му пуснат ъпдейт за андроид 6. Гледах, че са почнали някакви бета-тестове.

Редактирано от Vladov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-дброто на леново е P70, но е с 4.4 android. Желая 5.0 андроид и нагоре, колкото до аквата, ще взимам телефона с план от мтел, но там е само 8 гигабаитовата, сестрами е с м4 аква, но на нея и стига 8 гб, защото играе само една игра, и обикновенните приложеня, facebook, instagram, tweter, we hart it (и пак и остават само 500 мб памет), аз обаче, ще играя повече и ще го ползвам повече за всичко което се сетиш (игри, снимки, обработка, уеб сурфиране и така нататък). Спомена, че може да местиш нещата на SD картата когато телефона реши:emoji_smiley-01:. Което ме устройва, но чух от някой хора, че при по-запален геймър и играеш повече игри sony-то лагва. Сестра ми го няма този проблем, но както казах тя играе само една игра при това само 30 минути на ден.

преди 2 минути, Vladov написа:

Ползвам го от миналото лято и се държи стабилно. Чудесна машинка за тези пари. Напълно отключен телефон с проста и лесна Андроид модификация (няма допълнителен бутон за приложенията, не се луташ в 100 подменюта и т.н...лесно си чистиш паметта, приложенията...). Основната сим-карта е микро, а втората -нано (като за iPhone), но вместо нея може да сложи карта памет. Цъкам игри и нетсърф всеки ден и батерията и го зареждам на ден и половина.

Само не съм сигурен дали ще му пуснат ъпдейт за андроид 6. Гледах, че са почнали някакви бета-тестове.

А камерата как снима, снимките изчитени ли са, защото аз това ще правя с него, ще снимам, картината добра ли е защото както споменах, играя игри, гледам видя и използвам много интернет ( facebook, instagram, tweter, We heat it, timblr, youtube, vbox7 и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата е прилична. Идва с доста ефекти + селфи ефекти за красота :). За видеа нямаш проблем. Вади хубав звук и образ (за разлика от пластмасовия звук на самсунгите). ФБ-то да знаеш ще ти лапа доста памет и батерия. 

На игри не ми е лагвал - блъскам някакви star wars galaxy of heroes и star wars uprising от по 1ГБ

Гадничкото е, че когато бързо натиснеш 3 пъти екрана и той се зуум-ва, което при игри не е добре. Не можах да намеря как се изключва тази функция. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Vladov написа:

Камерата е прилична. Идва с доста ефекти + селфи ефекти за красота :). За видеа нямаш проблем. Вади хубав звук и образ (за разлика от пластмасовия звук на самсунгите). ФБ-то да знаеш ще ти лапа доста памет и батерия. 

На игри не ми е лагвал - блъскам някакви star wars galaxy of heroes и star wars uprising от по 1ГБ

Батерята не ме притеснява да издържа поне 6-7 часа, с игри на макс ползване ми е достатъчно. Защо да заема толкова памет Фб-то? Относно резулюцята, как е картината на телефона?:emoji_smiley-04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самото ФБ си иска толкова и си е техен проблем. Можеш да редактираш в телефона кои приложения да ти се изключват, когато екрана угасне. Когато нещо ти товари телефона, той те предупреждава и те пита дали да го затвори или не. Картината не е HD, но при 5 инча екран окото няма как да различи това. Съвсем нормално си изглежда. Отделно в настройките си имаш и настройка на цветове-дали да са по-топли или по-студени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственият бъг, който съм имал е когато някой ми звъни и дръпна зелената слушалка телефона да се заключи, а не да приеме разговора. Оправя се след рестарт. Досега ми се е случвало 2 пъти. Не знам дали е от апарата или от модела. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Vladov написа:

преди 7 минути, Vladov написа:

Единственият бъг, който съм имал е когато някой ми звъни и дръпна зелената слушалка телефона да се заключи, а не да приеме разговора. Оправя се след рестарт. Досега ми се е случвало 2 пъти. Не знам дали е от апарата или от модела. 

Имаш ли обяснение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам :) понеже влизам с него в банята (все се случва да ме търсят точно тогава), може и от това да е. :))))))))))))))))

Предполагам, че е от апарата. 

Относно дисплея-ако си свикнал на ярките и натегнати цветово екрани на самсунгите с oled дисплеи, този ще ти се види малко матов и по-сив, защото е с ips матрица (както са повечето екрани в този ценови клас-леново, сони и т.н.). Но се свиква бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал телефон, на цена повече от 300 лв. Самсунг не ги харесвам, защото не са много здрави и съм ползвал с такъв дисплей телефони винаги, тъй, че няма да го усетя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди най-добре в магазин, разцъкай го, виж как ти пасва в ръката. За мен изглежда стилен, мъжки (като портфейл). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Филип Емилов Стоянов написа:

Страхотно изглежда, особено за тинейджър като мен, :)

:)най-якото е разкрасяването на селфито-ставаш на Ким Уу Бин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Vladov написа:

Прекрасно, той ще бъде и няма да спра да снимам. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да не загрява :) . Зависи колко дълго и какви игри се играят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Vladov написа:

Няма как да не загрява :) . Зависи колко дълго и какви игри се играят. 

Всмисал при по-тежки игри как е с загряването при продължителна употреба? :17:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма телефон, който да НЕ загрява "с тежки игри при продължителна употреба" :) аз вентилатори в телефони не съм срещал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грее си при игри, но не пари. Все пак е 8-ядрен процесор-няма как да не загрява. Ти сега да не вземеш да стопиш телефона за 2 дни ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.