Премини към съдържанието
*LZ4JW*

Дали е проблем със Замунда или проблемът е при мен?

Препоръчан отговор

Късно снощи забелязах, че малко трудно се влизаше в Замунда. Но след 15-20 секунди всичко се оправяше. Избирам секция примерно "Филми/ SD" и  не получавам никакъв резултат. Така е със всички секции и със всички браузъри при мен, което продължава и до този момент. Как е положението при Вас и какво бихте споделили? И при двете Замунди е едно и също положението. Благодаря  на отзовалите се! По долу прикрепям снимка:

Снимка004.jpg

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така,явно някакъв проблем имат със сайта .

Но пък в маймунда.se всичко е наред :)

Редактирано от McLane (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, McLane написа:

И при мен е така,явно някакъв проблем имат със сайта .

Вече съм убеден в това, понеже го забелязах още снощи че са написали за някакъв проблем съвсем бегло. Исках да се уверя и затова пуснах този пост, не че ми е важно. Благодарско приятел и лек ден от мен. Темата като че ли е излишна и ако някой мод сметне да я изтрие, няма да е лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия банани в последно време сайта е доста бъгав рядко влизам но като вляза и като дам на някоя категория все ми изписва да изчаквам 5 сек и после да рефлешвам q

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, adersa написа:

Тия банани в последно време сайта е доста бъгав рядко влизам но като вляза и като дам на някоя категория все ми изписва да изчаквам 5 сек и после да рефлешвам q

Точно така беше снощи, както си го описал. Ще го оправят.

Добавено: Трябвало е да закъснея още 40 минути с писането на поста, за да видя, че вече всичко е нормално и работи. Приятен ден на Всички!

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С .net  съм приключил отдавна! Там вечно някакви проблеми! Това с тия 5 секунди се случва през ден, праз два и е много досадно и изнервящо (това ми споделят ползвателите на .net).  Не, че в .se няма проблеми, но са много по - малко!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Black Power написа:

С .net  съм приключил отдавна! Там вечно някакви проблеми! Не, че в .se няма, но са много по малко!

Аз ползвам  .net от много години и не забелязвам такива сериозни проблеми. То може да се случи на всеки сайт и тракер. Нали видя какво стана миналата година със  Скайп? Хората бяха готови да го превърнат в "световен проблем".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един път се случи сайта цял ден беше извън строя . Мисля и аз скоро да ги зарежа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблеми с никоя. 

Доста често разни тракери ги рекетират с DDoS. Преди няколко месеца рутракера, преди няколко дни един чешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е така от 1 месец. Постоянно излиза, че сайта е претоварен и да опитам след 5 секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

При мен е така от 1 месец. Постоянно излиза, че сайта е претоварен и да опитам след 5 секунди.

влизай в "зелка" със същия ник и парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента тракера е тотално извън строя почти целия ден - не се влиза по никакъв начин заради този проблем. Значи, викате някой атакува, тъй ли? И екипа от ъпове се разотива.

2affvok.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ви, че Замунда до сега трябваше да бъде овладяна, но никой не ме чува. Ще дойдете пак, но след два три дни за да откриете топлата вода. :04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

2affvok.jpg

И при мен в момента стига само до тук.През 5 секунди премигва,опитва се да отвори сайта,но не се променя нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер и при мен излезе това. Въпрос на филтрация на флуда. Рутракера се огъваше чак при 20 -30 Gbps флуд. Но там е разпределено на десетина IP. Плюс още 4 за анонсери.

Ще пофлудят, ще пофлудят, пък ще спрат. Все пак това струва пари и някой трябва да плаща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, I love anime написа:

Вече уж работи,ма до кога не се знае.

Не си познал. Не работи! Това "вече уж" се казва, когато админа каже, че проблема е отстранен.
В момента няма никакъв достъп.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има флууд няма как да работи. Когато се отстрани проблема тогава ще тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Ако има флууд няма как да работи. Когато се отстрани проблема тогава ще тръгне.

Тоя флууд продължава вече месец ако не и повече явно е як флууд и пак някой от старите шефове сигурно има пръст в това защото в другата замунда трудно се събират сийдъри на новите качени торенти докато при тая за половин час вече има 300 сийдъра на всеки нов торент . Аз вече ги зарязвам то се видя че няма да се оправи връщам се в другата замунда .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива неща много трудно се оправят. Ще видим какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Mlechko написа:

Не си познал. Не работи! Това "вече уж" се казва, когато админа каже, че проблема е отстранен.
В момента няма никакъв достъп.

Ае ти изобщо погледна ли кога съм го написал ? и не само че е писано снощи по късни доби,ами съм написал и до кога не се знае,писал съм го когато съм я хванал че работи,а не че е сея...

И напротив,отвори ми се ndxNh.jpg

Редактирано от I love anime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се отваря началната страница и дотам.При зареждане на торент започват мъките,след 5 секунди и само това се повтаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова обсъждате. По принцип всичко го има почти навсякъде и може да си го дръпнете. Въпрос на флуд . . . . и рекет. Някои собственици на тракери да се бръкнат за "защита". Казах - ще пофлудят и ще спрат. Като не им "снесат" ще е малко по-продължително време.

По изборите същото се случи и с някои държавни-правителствени сайтове. Е, платиха си на CloudFlare с нашите пари. Не станаха по-достъпни.

Някой реши ли да флуди истински - няма спасение. В друга тема бях дал линк какво става при флуд 100+ Gbps - още през 2010. А в 2011 вече е имало и 300+ Gbps. Оттогава не съм следил докъде са стигнали.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък взеха да излизат на бяла страница, едни черни квадратчета с питанки вътре. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.