Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес ми доставиха новите слушалки Razer Kraken Pro, всично нормално чува се перфектно но микрофона ми е прецакан и не знам как да го оправя когато го пусна си чувам гласът, но с много шум и изобщо не е ясно какво казвам

Редактирано от chainsmokerbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, chainsmokerbg написа:

Здравейте, днес ми доставиха новите слушалки Razer Kraken Pro, всично нормално чува се перфектно но микрофона ми е прецакан и не знам как да го оправя когато го пусна си чувам гласът, но с много шум и изобщо не е ясно какво казвам

За се каже че е прецакан микрофона,трябва да се пробва на друго място,за да се установи това.По вероятно е да има нужда от настройки,за вдигане на входящото ниво на микрофона.На каква система го включваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, chainsmokerbg написа:

Windows 10

В случая въпроса е на каква машина - лаптор, компютър, телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не би да плащаш интернета на брой публикувани символи ? Я си напиши - модел, марка на компа, с една букса ли е ... аз да не съм врачка ?  :angry:

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можехте просто да кажете параметрите на компютъра.. Intel Core i5-4460, 8GB RAM, GTX 750 DCSL, по два жака отпред и отзад за звук и микрофон и другите цветове не знам за какво се ползват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вида на процесора, видеокартата и  количеството рам, нямат нищо общо със звука (видеокартата всъщност има, ама това е друга тема...в случая не ни интересува). Модела на дъното ще е по-подходящ за целта... Аудио драйвърите на компютъра с уиндоус ъпдейтите ли са инсталирани или сте ги сложили ръчно? 

п.п. 

Една снимка на Device Manager  с включени слушалки също ще е от полза.

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ми е Asus B85 Pro Gamer 1150. Аудио драйвърите са инсталирани ръчно мисля. Не съм ги ъпдейтвал от купуването на компютъра и не знам точно какви са, ако тази снимка помогне d8a9e1585f2360bd1c92f748eec640ea.png

c657a05b4b38a326ba413ae032043a02.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглажда наред. Най-добре да се пробват на друга система за да сме сигурни, че слушалките са си наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги пробвам на лаптоп, но само микрофона не е добре чува се от него но много неясно. Също, когато микрофона на Line In(Razer Surround Audio Controller) не се чува нищо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Did you eliminate all these already?

- Be sure the microphone is fully extended when in use. If you try to use the mic in the stored position you will pick up sounds from your speakers.

- Ensure that ""Listen to this device"" is not selected under Control Panel >Sound > Recording > Properties > Listen

- Check that your sensitivity levels are not set to max or boosted too much under Control Panel >Sound > Recording > Properties > Levels

- Ensure that only one voice chat application is in use while in-game

- Check that you are configured to use the proper microphone under Control Panel >Sound > Recording > Select proper Microphone > Set Default Device/Communications Device

- Ensure your computer supports the combined audio jack. If not, please use the included audio/mic splitter cable.

оправяш ли се с английския, че не ми се занимаваше да го пиша на бг?

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах слушалките на лаптопа ми и там се чува така. А тези горе, които си постнал съм ги направил. Мисля, че не е проблем с жаковете, защото и на предния и задния стария ми микрофон работи перфектно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери  свойства на микрофона в системата  и си регулирай нивото,за да се оправи микрофона.Тук: 1314023515_Level1.jpg

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте, чакайте - преди да разбъчкате целия комп ...

преди 2 часа, chainsmokerbg написа:

Можехте просто да кажете параметрите на компютъра.. Intel Core i5-4460, 8GB RAM, GTX 750 DCSL, по два жака отпред и отзад за звук и микрофон и другите цветове не знам за какво се ползват

Искаш да кажеш с по две букси - за вход (микрофон) и за изход (говорители, слушалки ... ).

Буксата изход е стерео product_large_57435.jpg и към вея се свързва стерео жак pic_db.php?cache&w=800&h=600&id=5504  с 3 пина

На входа е моно и жака е Букса Cable Audio Video Connector [3.5mm JACK(M) Plug Mono Plastic].  с 2 пина

На твоите слушалки жака е комбиниран - %D0%91%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%B0-4-%D0%BF% с 4 пина.

Ще ти трябва преходник подобен на този  Hama Hama Jack Adapter 3.5 към 2 x 3.5 mm, 4 pins jack plug - аудио сплитер (адаптер) 3.5 мъжки към два женски за мобилни устройства но обратен - този е две "женски" към едно "мъжко", а на теб ще ти трябва - едно женско 4 пина към две мъжки (3 + 2 пина).

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тия "оправи се ама не знам как", най-не ги обичам...ама щом си доволен:beer:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.