Премини към съдържанието
SouRCe

Проблеми с драйвера на Intel HD Graphics 4600 с операционна система Windows 10!

Препоръчан отговор

От Декември месец 2015 година съм ъпгрейднал лаптопа си до Windows 10 от Windows 7.

Проблема идва от драйвера. Когато се опитам да снимам, на която и да е игра с OBS, просто ми дава следната грешка:

"Display driver has stopped responding and has successfully recovered". Писал съм и други подобни теми за такава грешка, но преди не беше от драйвера, а от хардуера. Тази грешка се появява при многократни отваряния на на даден плейър, като за пример тука ще дам, моя любим, защото той ми прави тази грешка също: Potplayer. Другия момент, в който  се появява грешката от драйвера е спомената по-горе вече.

Видео картата е на Lenovo G510 с вградена видео карта - Intel HD Graphics 4600 и външна, която не работи изобщо в нормата AMD Radeon R5 M230.

Проблема, мисля че идва оттам, че съм ъпдейтнал драйвера и може би лаптопа прави конфликт със самия драйвер.

Но иначе прикачвам една снимка на данните за графичната карта, като: версия. 56c4940a631d3_.thumb.png.4d5e627732b69e856c493f296e87_1.thumb.png.0e45b4e9fb90e556c493f745881_2.thumb.jpg.4329ed11f9aa8856c493f9bb0a9_3.thumb.jpg.9dccac942faa7756c493fd27b31_4.thumb.jpg.a4623791a1cbca

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай линк към драйвъра за Intel 4600.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ExaFlop написа:

Дай линк към драйвъра за Intel 4600.

Не мога да го открия, а пък и аз съм предоставил информация в снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• от Димитър Иванов
      Здравейте! 
      Имам проблем с драйвера за графиката, на windows 7.
      Лаптопа е Lenovo g500.
      Проблема е следният тръгвам да инсталирам драйвера за графиката, по време на инсталацията ми изписва следното нещо "the screen may flicker or go blank during installation". 
      След като се инсталира ми го дава с удивителен знак. И като вляза в настройките на картата се вижда само microsoft - ският драйвер.Ъпдейтвам драйвера нищо, свалям друг пак нищо, пробвах и с програма за драйвери и всеки път едно и също нещо. Като вляза в настройките на драйвера и ми изписва "Windows has topped this device because it has reported problems (code 43)".
    • от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.