Премини към съдържанието
nowhere

Помощ за сайт с готов темплейт

Препоръчан отговор

Здравейте, дали ще може някой който разбира от уеб дизайн, да ми пусне едно ЛС, защото имам нужда от малко помощ за един сайт. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 51 минути, nowhere написа:

Здравейте, дали ще може някой който разбира от уеб дизайн, да ми пусне едно ЛС, защото имам нужда от малко помощ за един сайт. Благодаря предварително!

Кажи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами трябва на лично или по-скайп, защото не мога да го обясня с 2 думи и ще стане много дълго, но ако искаш мога и тук 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиши тук :emoji_symbols-16:

Нали за това е форума 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да пресъздам 1 сайт през уеб криейтор, но съм стигнал до едно положение, в което не мога да направя някои неща. Казах на лично, защото за да мога да покажа на човека, който ще ми помогне юзър и пас за сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиши лично, за да видя дали мога да ти помогна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 19.02.2016 г. at 18:32, nowhere написа:

Трябва да пресъздам 1 сайт през уеб криейтор, но съм стигнал до едно положение, в което не мога да направя някои неща. Казах на лично, защото за да мога да покажа на човека, който ще ми помогне юзър и пас за сайта.

Ако беше питал конкретно за тези някои неща,които не можеш да направиш,до сега да си получил някаква помощ.За да реши някой да ти помогне трябва да кажеш какво точно искаш да направиш ,за да се ориентира малко въпроса ти.В смисъл какво ще представлява този сайт,какво трябва да има в него,какви функции искаш да има и т.н..Та мисълта ми е,че няма да си губи някой времето с писане на лично или свързване по друг начин,за да разбере подробностите.При всички случаи това,което искаш,не се прави за минути.За един добре конструиран и функциониращ сайт е нужно поне един месец работа.Ако ти е нужно обработка ,монтаж на конкретно фото или лого,само задай какви критерии искаш,ще се учудиш че мераклии да се изявят тук ще има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.