Премини към съдържанието
StuFFFF

Преинсталиране на Win7

Препоръчан отговор

Здравейте ! Тръгнах да си преинсталирам уиндолса , нагласих от боот менюто CD/DVD на 1-во място след това HDD и ресна ли лаптопа да се преинсталира няма с кое копче да го задействам за да почне преинстала , пробвах с всички нестава и нестава.. идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, StuFFFF написа:

Здравейте ! Тръгнах да си преинсталирам уиндолса , нагласих от боот менюто CD/DVD на 1-во място след това HDD и ресна ли лаптопа да се преинсталира няма с кое копче да го задействам за да почне преинстала , пробвах с всички нестава и нестава.. идеи ?

Или диска не е записан буутващ, или четящото устройство не прочита диска. Опитайте с друг диск..или с флашка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, StuFFFF написа:

По мой спомен точно с този диск и преди го преинсталирах ...

Възможно е диска да е надраскан, или четящото устройство да е повредено или замърсено. Опитайте с друг диск или с флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все същата работа , не знам как да го задействам да стигне до началото на преинстала... и с флашка същото след рестарт на лаптопа.

Да не това EFI нещо да прави проблема. Enable ми е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви идеи относно диска или флашката за мой пропуск ?

Просто немога да проумея как може да няма бутон с които да си стартирам диска или флашката и да тръгне преинстала ? Да не да е от wina ? Ако някой знае тестван и добре работещ , моля пуснете 1 линк .

Редактирано от StuFFFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя програма си направил флашката буутваща?Какъв биос имаш-с UEFI и LEGACY режим ли си?Съветвам те с rufus да направиш буутваща флашка.

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , да оставим флашката на страна , примерно имам дискове ( но сега мисля да пробвам с друг уин , въпреки , че съм сигурен че и стария работи но... ) да запиша някой и въпроса е там че при рестарта незнам с кое копче да задействам процеса, с никое нестава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли въобще да влезеш в биоса?Ако диска или флашката са ти направени буутващи и си ги задал на първо място от биоса за стартиране няма нужда да натискаш нищо след рестарт,би трябвало да зареди направо от тях..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да си влезна в биоса , направил сам си ги подред 1-во цд-то после хдд то , всичко е добре но при рестарт не задеиства онова Press any key....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурно ли е, DVD работи(чете)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не е направен дискът както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах още една тема за да намеря някой друг уин , да видим , ще го запиша на друг диск и да видим какво ще се получи. Особенностите при записването на уина какви бяха , че скоро не съм го преинсталвал ( поне 1 г. )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защшо не инсталираш направо от iso файла?

преди 7 минути, StuFFFF написа:

Пуснах още една тема за да намеря някой друг уин , да видим , ще го запиша на друг диск и да видим какво ще се получи. Особенностите при записването на уина какви бяха , че скоро не съм го преинсталвал ( поне 1 г. )

Никой няма да ти "даде" Windows - прочете ли правилата на форума? Т.2.10

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, StuFFFF написа:

Толкова се изписа в тая тема още не знаем какъв модел е тоя лаптоп. Пробвай с F8 докато стартира, а междувременно напиши модела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, eminem_vr написа:

Толкова се изписа в тая тема още не знаем какъв модел е тоя лаптоп. Пробвай с F8 докато стартира, а междувременно напиши модела.

и на мен ми се вижда странно това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.