Премини към съдържанието
krasimir22

Възстановяване снимки от телефона

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.Днес без да се усетя направих един гаф,изтрих си снимките от телефона.Искам да попитам има ли някаква програма с която да ги възстановя.

Благодаря

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, krasimir22 написа:

Здравейте колеги.Днес без да се усетя направих един гаф,изтрих си снимките от телефона.Искам да попитам има ли някаква програма с която да ги възстановя.

Благодаря

А телефона е ... ?

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, krasimir22 написа:

Lg g2 без рут

Андроид, ОК.

А акаунт в Гутъл? Синхронизация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, krasimir22 написа:

имам мисля гугъл+ после какъв е номера със синхронизацията 

На компютър си отвори акаунта и виж във https://photos.google.com/

Също прочети тази статия - http://pcworld.bg/24345_kak_da_vazstanovim_iztriti_fajlove_ot_android_telefon&ref=more

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В акаунта проверих,ама там последните са от март 2015,а на мен от лятото ми липсват.Сега ще разгледам и статията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекувата ми изкара някакви снимки,дето изобщо не знаех че имам,но тези които ми трябваха не успя,а останалите две (първата особено за да избереш да ти търси снимки те кара да я купиш) а втората иска рут 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако след изтриването си записвал друго - възможно е да са се унищожили напълно.

Опита ли другите инструменти за откриване и възстановяване на данни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпробвах всичко публикувано,няма чалъм и развявам белия байряк.Оставам го както е и другия път ще съм по внимателен като изтривам.Благодаря за асистенцията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, krasimir22 написа:

Изпробвах всичко публикувано,няма чалъм и развявам белия байряк.Оставам го както е и другия път ще съм по внимателен като изтривам.Благодаря за асистенцията

След като няколко пъти е презаписвана информация върху картата няма как вече да възстановиш старите данни. И винаги си прави backup на ценната информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не е презаписвано,снощи ги изтрих и веднага потърсих помощ,както споменах телефона е LG g2 и е само с вътрешна памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен това ми свърши работа. Мойта шайба е с root ама гледам, че работи и без root но limited.

Може да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, krasimir22 написа:

Нищо не е презаписвано,снощи ги изтрих и веднага потърсих помощ,както споменах телефона е LG g2 и е само с вътрешна памет

Ти не си презаписвал, ама (то го пише и в едната статия) ако не си си спрял wifi-я и моб. интернет - те пишат, зад гърба ти.

преди 57 минути, Емил Костов написа:

След като няколко пъти е презаписвана информация върху картата няма как вече да възстановиш старите данни. И винаги си прави backup на ценната информация.

Той явно си е бил спрял синхронизацията с акаунта в Гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, philip_stefanov написа:

На мен това ми свърши работа. Мойта шайба е с root ама гледам, че работи и без root но limited.

Може да пробваш.

И това пробвах,не помага

преди 58 минути, jhoro написа:

Ти не си презаписвал, ама (то го пише и в едната статия) ако не си си спрял wifi-я и моб. интернет - те пишат, зад гърба ти.

Той явно си е бил спрял синхронизацията с акаунта в Гугъл.

Да като изтрих започнах да търся из маркета нещо за възтановяване и може би тогава се е и изтрило всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, krasimir22 написа:

Да като изтрих започнах да търся из маркета нещо за възтановяване и може би тогава се е и изтрило всичко

Това е трябвало да го правиш на друго място -друг гелефон, компютър или ...

За друг път ще знаеш - не си изключвай (поне я пускай от време на време) синхронизацията, ако изтриеш нещо между две синхронизации - спираш да правиш каквото и да е с апарата, спираш му всякакъв интернет и само възстановяваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.