Премини към съдържанието
Вълк Единак

Проблем с операционната на lg e455

Препоръчан отговор

Добър ден бих искал да ми помогнете да реша проблема със смартфон LG e455 известен също и като Optimus L5 2 duos. Забил е на логото на LG , а при опит за връщане до фабрични настройки показва легнал андроид с отворен корем и червен триъгълник. Някакви идеи как да го оправя ?

IMG_20160218_122015.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 18.02.2016 г. at 13:14, Вълк Единак написа:

Добър ден бих искал да ми помогнете да реша проблема със смартфон LG e455 известен също и като Optimus L5 2 duos. Забил е на логото на LG , а при опит за връщане до фабрични настройки показва легнал андроид с отворен корем и червен триъгълник. Някакви идеи как да го оправя ?

IMG_20160218_122015.jpg

Започнете флаш процедура. Качете usb драйверите на LG на компютъра си. Свалете от LG фърмуера. Свалете от LG флашера. Заредете фърмуера във флашера. Свържете телефона с компютъра. Направете нужното за да стартира процеса на флашване. Често е клавишна комбинация с волюм и пауър бутоните. Може направо да тръгне да се флашва и като се кликне на бутона от флашера без да се вкарва в специален режим. Този модел не съм флашвал. Разгледайте теми и видеа за флашване на устройството ви. Видях че има в ютюб видеа най вероятно има и теми.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава грешка на фазата с качването на операционната иначе телефона влиза във флаш само чрез бутоните за силата на звука и вкарване на usb кабела

Редактирано от Вълк Единак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.