Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем със рутера: Когато искам да сменя Security Mode от WEP na WPA-PSK, WPA2-PSK или и двете... Ми прави следния проблем на компютъра имам интернет ама ако искам да се свържа от телефона не стана... Намира си моя рутер, обхват има всичко е окей ... Ама не може да се свърже пише ми на телефона "Получаване на ИП адрес и до там... Но когато е на WEP - Security Mode не ми прави този проблем. :х 

Благодаря ви предварително 8642725O.jpg 

Рутера е: Huawei ... модел: hg231f 

Компютъра (Ако има значение):

Windows XP SP3 ... Intel Celeron 2.93GHz две ядра :Д

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Jonnie_ написа:

Здравей, изтрии запаметената мрежа от телефона и пробвай пак.

Не се оправя вече съм пробвал това.

преди 1 минута, MonteMusiC написа:

Не се оправя вече съм пробвал това.

Свързва е с wifi ама не мога да вляза никъде в интернет с телефона.

Когато е на Security Mode: WEP има ли някаква опасност от нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2016 г. at 18:35, MonteMusiC написа:

Рутера е: ...

Компютъра: ...

Не е посочен модела на телефона.

Май автора няма нет и зачезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери за наличие на нов фърмуер за рутъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По спомен ХР преди сървис пак 3 не поддържаше WPA-PSK, WPA2-PSK криптиране.Та от телефона ще да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎18‎.‎2‎.‎2016‎ г. at 20:35, MonteMusiC написа:

Windows XP SP3 ... Intel Celeron 2.93GHz две ядра :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не се изразих правилно...

Имах предвид,че ОС на телефона вероятно не поддържа това криптиране.ХР беше за пример,ама явно не ми се получи.:)

Ъпдейт на ОС на телефона би трябвало да добави необходимото в TCP/IP стека.

Редактирано от crussader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора да каже марка и модел на безжичната карта и марка и модел на телефона. Ще се види кое устройство какви видове стандарти и криптации поддържа и ще се избере правилната. Безмислено е да се рови по рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Roki_03
      Здравейте! Имам проблем с Huawei Y600. Изключих телефона, след това го включих и се появи логото на Huawei и не зареди Android-а. Оставих го така за да видя дали ще включи, но не стана. Сложих го да се зарежда и след 1 час телефона не иска дори да светне. Помогнете ми! Благодаря предварително!
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от Деян Димов87
      Здравейте.Искам да попитам за въпросния телефон дали снима в DNG фото файл или само в JPEG?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.