Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем със рутера: Когато искам да сменя Security Mode от WEP na WPA-PSK, WPA2-PSK или и двете... Ми прави следния проблем на компютъра имам интернет ама ако искам да се свържа от телефона не стана... Намира си моя рутер, обхват има всичко е окей ... Ама не може да се свърже пише ми на телефона "Получаване на ИП адрес и до там... Но когато е на WEP - Security Mode не ми прави този проблем. :х 

Благодаря ви предварително 8642725O.jpg 

Рутера е: Huawei ... модел: hg231f 

Компютъра (Ако има значение):

Windows XP SP3 ... Intel Celeron 2.93GHz две ядра :Д

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Jonnie_ написа:

Здравей, изтрии запаметената мрежа от телефона и пробвай пак.

Не се оправя вече съм пробвал това.

преди 1 минута, MonteMusiC написа:

Не се оправя вече съм пробвал това.

Свързва е с wifi ама не мога да вляза никъде в интернет с телефона.

Когато е на Security Mode: WEP има ли някаква опасност от нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 18.02.2016 г. at 18:35, MonteMusiC написа:

Рутера е: ...

Компютъра: ...

Не е посочен модела на телефона.

Май автора няма нет и зачезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери за наличие на нов фърмуер за рутъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По спомен ХР преди сървис пак 3 не поддържаше WPA-PSK, WPA2-PSK криптиране.Та от телефона ще да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на ‎18‎.‎2‎.‎2016‎ г. at 20:35, MonteMusiC написа:

Windows XP SP3 ... Intel Celeron 2.93GHz две ядра :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май не се изразих правилно...

Имах предвид,че ОС на телефона вероятно не поддържа това криптиране.ХР беше за пример,ама явно не ми се получи.:)

Ъпдейт на ОС на телефона би трябвало да добави необходимото в TCP/IP стека.

Редактирано от crussader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Автора да каже марка и модел на безжичната карта и марка и модел на телефона. Ще се види кое устройство какви видове стандарти и криптации поддържа и ще се избере правилната. Безмислено е да се рови по рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Димитър Мавров
        Телефона ми Honor 8 както си правя нещо и екрана му стане черен (предполагам се изключи) обаче като го заключа и пак го отключа всичко си е както преди. Докато е изгасен тъча му работи може би нещо връзката с дисплея е проблемът. Прави го от един ден. Предложения какво може да е и как да го оправя? Благодаря предварително
      • от milva0720 M
        Здравейте,
        Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
        Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
        Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
        Благодаря предварително!

• от Icaka94
        Искам да си закупя honor 8, заслужава ли си или да чакам да излезе 9-ката ?
      • от rumen_grigorov94
        Здравейте, щи си закупувам телефон и се колебая между два модела:
        Huawei p10 lite 
        Samsung Galaxy a5 2017 
        Ако може някой да ми даде адекватен съвет с плюсове и минуси за двата модела ще съм му благодарен ! 
      • от Hold em
        Здравейте днес след зареждане от друго зарядно мисля , че си прецаках телефона . Проблемът ми е , че при заключен екран , като пиша пин имам някакви стрелкички да местят клавиатурата на ляво , на дясно . Същият проблем с клавиатурата , като пиша . Вище снимката . Може да е нещо просто , някой настройка , но реших да питам и вас. Помогнете ми . Много е некомфортно .

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.