Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, лаптопа ми е Asusu F5 и започна много да забива. От известно време не може да се седи на него,защото забива прекалено много. Примерно когато искам да скролна надолу или пък искам да натисна нещо той забива за няколко секунди и после се оправя. Няма значение дали ще е в браузъра или пак ще ровя нещо в него. Също така съм забелязал че загрява много и перката от време на време започва да бучи повече. Не бях му ъбдейтвал Windows-а от известно време и беше по-зле, когато исках да вляза в някоя папка или програма постоянно забиваше за 3-4мин. и ми изписваше че дадената програма или папка не отговаря. Но откакто инсталирах последните ибдейти на windos-a е малко по-добре ама все още не се търпи и забива.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е операционната система? Кой е защитният софтуер? Кога за последно е профилактиран?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е проблем с хард диска.Ако искате го проверете за грешки с HD Tune и споделете резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата Svetoslav81. Като за начало да се провери хард диска. На предишния ми лаптоп се случваше същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи операционната ми система е Windos 7, защитния софтуер е Microsfot security Essentials и последно го проверявах за вируси преди няколко часа и не намери нищо... Сега ще изтегля тази програма която ми казахте и ще споделя резултатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази антивирусна не е от най-добрите,които могат да се препоръчат.

Бих искал също така да изтеглите програмата Speccy ,има си и български интерфейс,да я пуснете да сканира и да ни покажете какви са основните температури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми показа програмата.Untitled.thumb.png.885b50ed14994bea29856 На healty раздела пише че всичко е ОК, а в момента правя Error Scan... не знам дали е нужно :D Сега ще изтегля тази програма Speccy и ще ви покажа температурите.

Това е от програмата.Untitled2.thumb.png.038b47f27f168c77588a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с температурите. Прекалено са високи. Лаптопа да се занесе в сервиз, за да му се направи профилактика и диагностика. Спрете да го използвате.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.