Премини към съдържанието
respekt86

Проблем с отваряне на хипервръзки в eлектронна книга

Препоръчан отговор

Здравейте! Изтеглих си История на България, но проблема е, че ми се отварят само първите 2 страници. В коментарите на книгата не видях друг да се оплаква от това(последния коментар е от 2013г.) Всичко съм изтеглил. На какво се дължи според вас? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали се е изтеглил целият файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, respekt86 написа:

Здравейте! Изтеглих си История на България, но проблема е, че ми се отварят само първите 2 страници. В коментарите на книгата не видях друг да се оплаква от това(последния коментар е от 2013г.) Всичко съм изтеглил. На какво се дължи според вас? Благодаря предварително!

Откъде я изтегли? От Читанка ли?

Аз изтеглих Първи том в EPUB формат и проблеми нямам. Чета с Genius PDF Reader.

П.П. Ако не е изтеглил целия файл, как ще се отвори? Няма ли да се отчита грешка?

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи не можах да сваля книгата,защото тракерите не ми зареждаха.При мен няма проблем,всичко се отваря нормално.Има 51 документа на Microsoft Word97-2003 и 4 PDF файла в основната папка.В подпапка "И--о-и¬-а на Б¦лга-и¬ в елек--онен ва-иан-т" има два текстови документа тхт,които се отварят с notepad и папка BGH-3izd.В папка BGH-3izd има 2 папки. Едната е images,с няколко картинки в нея.Другата е папка "приложения" с 3 подпапки вътре,всяка съдържаща по 1 документ в PDF формат.Всичко останало в папка BGH-3izd е HTML documen,тоест линкове.Двоен клик и ти се отварят с браузъра,който  е по подразбиране зададен.За  Microsoft Word документите ти трябва офис пакет,а за PDF Adobe Acrobat Reader.Ако случайно я нямаш (което не ми се вярва) ето я : https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=147

Предполагам си се подвел по текстовия документ "Много важно",в който пише-

За да стартирате програмата стартирайте файла:"index.html".Отваряш от там и се опитваш със стрелките или да цъкаш върху линковете.Да ама така не става.Влизай от хипервръзките дадени в папката,съдържанието е същото.На втория шот.

Не си виновен ти,а ъпа,който е изкопирал от някъде торента без да даде нужното упътване.Ако съм разбрала правилно какво те затруднява де.

Ashampoo_Snap_2016.02.19_07h59m07s_001_.png

Ashampoo_Snap_2016.02.19_08h00m03s_002_.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ♫ Stefany ♫ написа:

Снощи не можах да сваля книгата,защото тракерите не ми зареждаха.При мен няма проблем,всичко се отваря нормално.Има 51 документа на Microsoft Word97-2003 и 4 PDF файла в основната папка.В подпапка "И--о-и¬-а на Б¦лга-и¬ в елек--онен ва-иан-т" има два текстови документа тхт,които се отварят с notepad и папка BGH-3izd.В папка BGH-3izd има 2 папки. Едната е images,с няколко картинки в нея.Другата е папка "приложения" с 3 подпапки вътре,всяка съдържаща по 1 документ в PDF формат.Всичко останало в папка BGH-3izd е HTML documen,тоест линкове.Двоен клик и ти се отварят с браузъра,който  е по подразбиране зададен.За  Microsoft Word документите ти трябва офис пакет,а за PDF Adobe Acrobat Reader.Ако случайно я нямаш (което не ми се вярва) ето я : https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=147

Предполагам си се подвел по текстовия документ "Много важно",в който пише-

За да стартирате програмата стартирайте файла:"index.html".Отваряш от там и се опитваш със стрелките или да цъкаш върху линковете.Да ама така не става.Влизай от хипервръзките дадени в папката,съдържанието е същото.На втория шот.

Не си виновен ти,а ъпа,който е изкопирал от някъде торента без да даде нужното упътване.Ако съм разбрала правилно какво те затруднява де.

Ashampoo_Snap_2016.02.19_07h59m07s_001_.png

Ashampoo_Snap_2016.02.19_08h00m03s_002_.png

Точно това "много важно" ме подведе. И се мъча и мъча с тоя index, и не става, все на камък..иначе от папките нещата си ги отварям, това не е проблем. Просто не ми се занимаваше да ги търся страниците по ред, но щом няма друг начин....
Помогна ми много! Голямо Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.