Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имах проблем с навигацията дадох я за ремонт щот не щеше да държи батерия,спря да може да се зарежда въобще от usb-то и ония ми вика евентуално напрежението идвало по малко защото имали случай със таблети които ей така спирали да могат да се зареждат от usb порт нa pc .. и сега пак не става.Сложех го на другото pc се пак и там да стои няколко ч да видя кво ше стане ... като цяло питанката ми е дали и кво ше стане ако го сложа на зарядното ми от тела което има възможност да се слагат и махат usb кабели ...на него пише 

Input : 100-240V / ~50/60Hz 0,5A 
Otput  5,2v  2.0A това са харак. на зарядното ми за тела което ползвам.

...зарядното ми за колата което е на навигацията даде фира то е с default
12-24V 1,3Amax
output  5v  1,5Amax

Редактирано от retaer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retaer написа:

Сложех го на другото pc се пак и там да стои няколко ч да видя кво ше стане

И какво стана?

Като цяло тока на двете захранвания, е различен, за това не е много препоръчително да се използва по този начин, възможно е и да няма никакъв проблем, но все пак лично аз не съветвам да се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако батерията е скапана няма да се зарежда дори и с по-мощно зарядно.

Иначе не е проблем - аз редовно си зареждам с захранването на таблета дето си е 5.2V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преди ремонта го пробвах точно като се  брица батерията и нищо не стана именно ... мисля да пробвам защото и ся не се е заредила хич.
...aбе то изход. напрежение и на двете зарядни си е ~~5V така че бухам .. нищо няма да му стане ше видим сутринта резултата. Мерси за ся

Редактирано от retaer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или е яко разредена таа батерия и тия нищо не са свършили .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам бая такива усб кабели пробвах за ся с два...снощи беше 33% батерията неска сутрента махам кабела и гледам 9% ... ся пак ше го сложа на зарядното за тела да стои цял ден да видим.Ама ше им го връщам като гледам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.02.2016 г. at 7:52, hayduk22 написа:

А пробва ли с друг кабел за зареждане? 

Мерси брато пробвах с друг usb кабел зареди се до дупка ползвах го пътувах час и половина всичко е тип-топ благодаря още веднъж за идеята!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.