Премини към съдържанието
The Negative One

Грешка при преинсталиране на Win

Препоръчан отговор

Понеже вече един час никой не погледна темата ми, а проблема ми е спешен, ще направя нова.Ако искате изтрийте старата.Та значи направих си буутваща флашка с Win 10 и Rufus, тръгвам да инсталирам и се показва ей тоя ерор "windows не може да инсталира необходимите файлове.Файлът липсва или е повреден бъдат много. Уверете се, че всички файлове, необходими за монтаж е на разположение, и отново инсталирането. 
Код за грешка 0x80070017"

Сложих си диска с 8.1 от който няколко пъти успешно съм преинсталирал - същата грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ИзмислеН написа:

Понеже вече един час никой не погледна темата ми, а проблема ми е спешен, ще направя нова.Ако искате изтрийте старата.Та значи направих си буутваща флашка с Win 10 и Rufus, тръгвам да инсталирам и се показва ей тоя ерор "windows не може да инсталира необходимите файлове.Файлът липсва или е повреден бъдат много. Уверете се, че всички файлове, необходими за монтаж е на разположение, и отново инсталирането. 
Код за грешка 0x80070017"

Сложих си диска с 8.1 от който няколко пъти успешно съм преинсталирал - същата грешка.

За компютър или лаптоп става въпрос?

С какви характеристики е машината?

Като за начало пуснете една проверка на харда chkdsk c: /x /f /r и след като приключи опитайте отново да преинсталирате.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та успях някак да инсталирам 8.1 След това веднага ми изпищя за ъпгрейд до 10-ка и в момента свалям.Надявам се тоя път да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И освен горното, което @Богатир е писал, погледни в настройките на BIOS как е дадено да бутва - Legacy BIOS mode ли е, UEFI mode ли е?... Диска GPT или MBR е?... На кой етап от инсталацията изкарва грешката?... И т.н. Rufus, OK, ама там как си ги дал настройките. От къде си свалял Windows-а, ако е о

Е, щом си успял...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от ИзмислеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.