Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте кажете мнението си относно този телефон и кога ще излезне  ъпдейта за андроид 6.0 за него :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За Huawei P8 ли става въпрос или Huawei P8 Lite , тъй като има голяма разлика?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, lupis написа:

За Huawei P8 ли става въпрос или Huawei P8 Lite , тъй като има голяма разлика?

Голяма разлика м/у телефоните или м/у това кога ще дойде ъпдейта? Щото доколкото знам за Lite се очаква март месец, и за брат му сигурно ще е тогава... ама да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По- важни са параметрите на устройството, а не при кое по- напред ще дойде ъпдейта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, Илия Бианкалана написа:

Здравейте кажете мнението си относно този телефон и кога ще излезне  ъпдейта за андроид 6.0 за него :) 

Много добър модел на фирмата, като се очаква и новият им P9.Ако можеш да си го позволиш, няма да съжеляваш. А що се касае за обновяването на софтуера, това не е най важното нещо, за което всички питате. Ще има и за двата модела, но точно кога, могат да ти дадат отговор само в съпорта на фирмата.Всичко останало написано не е важно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Илия Бианкалана написа:

За Чистата P8 става въпрос :)

Заглавието Ви е това:  " Huawei P8 "

Аз за кой съм писал коментар, след като казвам ,че съвсем наскоро ще излезе и P9? Естествено е, че ще е за него.  P8 Lite е друг клас телефон, който в никакъв случай не може да се сравнява с  P8. А и разликата в цената им е почти...3 пъти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И м/у другото, честит ММ 6 за Р8

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Янка Карова написа:

Разликите между P8  и P8 Lite големи ли са?

Доста са, да.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Янка Карова написа:

Разликите между P8  и P8 Lite големи ли са?

Ето едно малко сравнение между двата модела.

http://www.phonearena.bg/phones/compare/Huawei-P8-Lite,Huawei-P8/phones/9358,9127

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Янка Карова написа:

Благодаря.То си беше ясно,че ще има разлики,но като цяло P8 Lite става ли,в смисъл добър телефон ли е или....

За цената си е идеален.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Янка Карова написа:

Благодаря.То си беше ясно,че ще има разлики,но като цяло P8 Lite става ли,в смисъл добър телефон ли е или....

Добро телефонче. Особено за парите си.И много красиво за дама.Доста ще Ви хареса. Ако не ви притеснява цената между двата модела, тогава се спрете на P8. Препоръчвам Ви го. Бихте го намерили абсолютно нов с гаранция за около 550 лева.Ще се опитам да ви дам и линк от софийски магазин.

Ето: http://www.citytel.bg/huawei-ascend-p8

Обърнете внимание, че има различни разноцветности. "Златният" е отлична покупка - поне за мен. 

Колегата ме е изпреварил и при него цените са още по приемливи!

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще опитам да помогна.

Този.

И този.

Редактирано от algor (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря,то всъщност аз точно  P8 харесвам повече и мисля да си го взема,но се зачудих  за другия след като е някаква негова версия,доколко ли са еднакви,тоест мислех си,че разликите са някакви минимални,естествено в полза на P8.но пък при тая разлика в цената,няма как да е така явно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Янка Карова написа:

Благодаря,то всъщност аз точно  P8 харесвам повече и мисля да си го взема,но се зачудих  за другия след като е някаква негова версия,доколко ли са еднакви,тоест мислех си,че разликите са някакви минимални,естествено в полза на P8.но пък при тая разлика в цената,няма как да е така явно.

Е! Има съществени разлики в двата модела.

Процесор, графичен ускорител, особено дисплея с резолюцията при P8, батерия , предна камера и още някои . Аз Ви отговарям, защото телефона (P8) е в ръцете ми.Не го хваля, нито му правя реклама. Сега ще го сменя с P9, да съм в крак с "модата" независимо, че P9 е малко по дебел от P8.

buy_panel_hero_gold_hairline.png

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.