Премини към съдържанието
ayo1337

Препоръка за зверски кейс

Препоръчан отговор

Търся нещо много здраво и възможно най голяма защита за моя телефон ( Sony Xperia Z3 Compact ) без предложения от чужди сайтове като (amazon,ebay) не ми се занимава :) А и задължително да има отвор за магнитно зареждане ! А и всички бутони да са защитени ( power бутна , vol+/- , за камерата ) а и не ме бърка да е защитено и мястото за usb зареждане ( използвам магнитно само ) 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такова нещо няма. Какъвто и протектор да си сложиш винаги трябва да внимаваш и да си пазиш телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Емил Костов написа:

Такова нещо няма. Какъвто и протектор да си сложиш винаги трябва да внимаваш и да си пазиш телефона.

Това го знам много добре :) но все пак да имам някаква сигурност , а аз съм вманиачен в предпазването на телефона си :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някаква сигурност значи телефона да не се изпуска, драска, тръска , удря, залива и т.н. Каквото и да му сложиш няма как да те предпази. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моя телефон (Z1 Compact) е хвърлян с доста сила и уцели едното ребро на чугунен радиатор - абсолютно нищо му няма. М/би точно благодарение на най-прост кейс от тези, които тук са 20-ина лева при мобилните оператори, а моя го взех за долар-два от ибей. Z1 Compact са си доста здрави телефони. На приятел  е хвърлян с такава сила, че му се беше вдлъбнал бутона за включване, но иначе нищо му нямаше. Все пак е метален телефона. Твоя, въпреки че не е с метален кант отстрани, не се съмнявам, че е достатъчно здрав, да понесе натоварване, при което повечето телефони ще дадат Богу дух. Моя кейс е силиконов, от сорта на това:

81vZwhlVlDL._SL1500_.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, Емил Костов написа:

Някаква сигурност значи телефона да не се изпуска, драска, тръска , удря, залива и т.н. Каквото и да му сложиш няма как да те предпази. 

http://olx.bg/ad/bronya-iphone-6-plus-lg-g3-i-lg-g2-armor-case-kalaf-hard-sas-zadna-s-ID5dbGQ.html#2387189331 - Същия бях купил за стария ми телефон LG G3 и със качествен стъклен протектор пробвал съм го до 2 метра всякакво падане но без на ръбове защото ще се слука стъклото на протектора и трябва да го сменям затова само на равна повърхност и няма и драскотинка по кейса ! железен е този кейс !!! И сега мога да си взема същия от bazar но без отвор за магнитно зареждане.... има с отвор за магнитно зареждане но в ebay....винаги може да си предпазиш телефона говора от неволно изпускане и нещо по нормално :)  но става малко груб и тежък и малко грозноватичак телефона с такива кейскове  :D Винаги щом си купя телефон слагам от първия ден стъклен протектор и кейс ! докато не го направя това не го ползвам ! Аз няма да го удрям или драскам нито ще го заливам с нещо (нищо че е водоустойчив ) просто ако го изпусна неволно да му няма нищо дори и драскотинка :) 

преди 19 часа, djagi написа:

Моя телефон (Z1 Compact) е хвърлян с доста сила и уцели едното ребро на чугунен радиатор - абсолютно нищо му няма. М/би точно благодарение на най-прост кейс от тези, които тук са 20-ина лева при мобилните оператори, а моя го взех за долар-два от ибей. Z1 Compact са си доста здрави телефони. На приятел  е хвърлян с такава сила, че му се беше вдлъбнал бутона за включване, но иначе нищо му нямаше. Все пак е метален телефона. Твоя, въпреки че не е с метален кант отстрани, не се съмнявам, че е достатъчно здрав, да понесе натоварване, при което повечето телефони ще дадат Богу дух. Моя кейс е силиконов, от сорта на това:

81vZwhlVlDL._SL1500_.jpg

Да но аз няма да ходя на война с него :D нито ще го удрям :D 

Ето такъв ми трябва !!! Има същия чисто нов в bazar говоря за червения без отвор за магнитно зареждане , но на мен ми трябва черния защото има отвор за магнитно зареждане :D 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.