Премини към съдържанието
peppep

Какво се прави в Team Fortress 2

Препоръчан отговор

Spoiler

Хмм...чей да видим....а тва било игра...я я гуд гуд...начи треа да играа...мдаде ама къ са играе тва са...ем то има некви букви по тоа телевизор...ее треа четъ ли е

Оправи си поста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, peppep написа:

какво съм сгрешил нов съм

Това не е оправдание! 

Team Fortress 2 е компютърна игра от първо лице, създадена от Valve Corporation. Играта е продължение на Team Fortress Classic и е разработена за платформите Windows, Xbox 360, PlayStation 3, като версията за PlayStation 3 излиза месец по-късно.

От 24 юни 2011г. играта вече е напълно безплатна за играене чрез платформата на Valve, Steam.

Team Fortress 2 предлага голямо разнообразие от класове, които предоставят широк кръг от тактически умения и личности, отпускащи голямо разнообразие от стратегии на играча

В играта има огромно количество от оръжия, шапки, накрайници за уши и всякакви други аксесоари. Те могат да бъдат събирани чрез нашата „Drop“ система, изработвани чрез „Crafting“ системата, закупувани от „Mann Co. Store“ (чрез добавени пари във Вашия „Steam портфейл“) и/или търгувани помежду си. Нагласете любимия си клас да пасва на Вашия игрален стил и личен вкус още сега. Най-слабият играч на света е Петер Фой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, D71149 написа:

Най-слабият играч на света е Петер Фой.

Повярвай ми, виждал съм и по-зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.