Премини към съдържанието
mWar V

LCD Дисплей за Samsung galaxy s4 i9505

Препоръчан отговор

Здравейте! Спешно ми трябва дисплей за Samsung galaxy S4 до 100лв. Ако може някой да ми даде съвет от къде мога да си закупя или има други предложения моля да помогне! Благодаря!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, mWar V написа:

Здравейте! Спешно ми трябва дисплей за Samsung galaxy S4 до 100лв. Ако може някой да ми даде съвет от къде мога да си закупя или има други предложения моля да помогне! Благодаря!

близкия до теб сервиз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, VladkoJ написа:

близкия до теб сервиз :D

В Български сервиз с китайски дисплей ще му вземат 250, с оригинален 350. Купувай от aliexpress, аз от там взех моя. :) Само дето е 110 лева. Вярно, чака се 15 дена, но е ок. И най-якото е, че не минава през митницата поради размерите му. :)

Ето ти линк. Цък

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, а твърде рисковано ли би било ако се опитам сама да си го сменя с напътствията на интернет и Youtube разбира се :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Просто ти трябва една отверка звезда. Философията е да преместиш нещата от едната рамка на другата. Аз вече го направих...

...2 пъти по принуда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изглежда толкова трудно, но все пак да не подценявам работата :Д Благодаря отново ще го имам на предвид!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не е изобщо трудно. Само внимавай с късото винтче на дънната платка, да не го объркаш с дълго при сглобяването. (ще счупиш новия дисплей)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ще внимавам. А с дебитна карта се плаща нали понеже не е български сайта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш възможност за дебитна карта, може да използваш и WebMoney. Там можеш да заредиш протмонето през cashterminal - почти навсякъде са. (онези, червените машини) Но аз избягвам да използвам този метод поради високата такса - 7%. Но и с дебитна карта нямаш проблеми, то AliPay е по-сигурно от PayPal. (най-якото е, че тука нямаш абсолютно никакви такси за разлика от PayPal)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.