Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,купих си таблет с WIDOWS 8.1.Когато му направих настройките ме попита дали искам да го ъпгейдна до WIN 10.Дадох му разрешение и започна да сваля,в един момент ми каза че нямам достатъчно място /трябва най-малко 5 ГБ,а имам свободни около 3,5 ГБ/ Няма абсолютно нищо инсталирано допълнително ,само ОС.

РОМ-а е 16 ГБ от които е на разположение около 11 ГБ,дайте съвет какво да махна за да го ъпгрейдна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, danielconev написа:

Здравейте,купих си таблет с WIDOWS 8.1.Когато му направих настройките ме попита дали искам да го ъпгейдна до WIN 10.Дадох му разрешение и започна да сваля,в един момент ми каза че нямам достатъчно място /трябва най-малко 5 ГБ,а имам свободни около 3,5 ГБ/ Няма абсолютно нищо инсталирано допълнително ,само ОС.

РОМ-а е 16 ГБ от които е на разположение около 11 ГБ,дайте съвет какво да махна за да го ъпгрейдна.

Сложете SD- карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

Сложете SD- карта

Сложил съм 32 ГБ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли имиджа на Windows 10 (на компютър), запиши го на USB, (с помоща на Rufus) и после го сложи в таблета. От там отвори флашката, ще се стартира една програма. Натисни ъпгрейд, не чиста инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, niki292002 написа:

Изтегли имиджа на Windows 10 (на компютър), запиши го на USB, (с помоща на Rufus) и после го сложи в таблета. От там отвори флашката, ще се стартира една програма. Натисни ъпгрейд, не чиста инсталация.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.