Премини към съдържанието
adersa

Проблем с телефон Леново

Препоръчан отговор

Като слушам музика прекъсва не е от слушалките без слушалки пак така нарочно пробвах да пусна песен от една програма извън картата с памет и там прекъсват някакви идеи ? моделът е Lenovoa6000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомням си, че и напреди го имаше тоя проблем, но лично на мен не. В форума на андроид пиши. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми проблема започна от оня ден а телефона го имам от 2 дена преди беше на брат ми но при него е нямало проблем с песните . Той сега има пак нов телефон леново и ми даде този и започнаха проблемите . Преди малко слушах една песен от sd картата грам не прекъсна пуснах още една от програмата която имам и там не прекъсна . Тоест случва се на моменти /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, adersa написа:

Еми проблема започна от оня ден а телефона го имам от 2 дена преди беше на брат ми но при него е нямало проблем с песните . Той сега има пак нов телефон леново и ми даде този и започнаха проблемите . Преди малко слушах една песен от sd картата грам не прекъсна пуснах още една от програмата която имам и там не прекъсна . Тоест случва се на моменти /

Когато се получава, телефона изложен ли е на влага ? Също е добре да имаш минимум 700 мегабайта свободна памет, особено при Lollipop, защото приложенията на заден фон се кешират. (не заемат от рам памета)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем незнам като гледам нищо не е отворено само музиката ми

Току що, niki292002 написа:

Когато се получава, телефона изложен ли е на влага ? Също е добре да имаш минимум 700 мегабайта свободна памет, особено при Lollipop, защото приложенията на заден фон се кешират. (не заемат от рам памета)

имам около 300 а в телефона памета е 2 гб еми само като слушам в нас лагва като е в джоба не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото се случва и при един приятел с Lenovo A530. През каквото и да слуша/гледа, нацепва през 20-25 секунди докато е включен екрана. Но ако е изключен/намален звука няма проблем. Според мен просто не му достига мощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А възможно ли проблема да е в батерията едвали е от самата мощ да е до дупка то пак не се чува много силно а си е нормално но вади страшни баси на слушалките / както казах 2 песни преди малко слушах не сечеше .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши в форума на андроид. Напреди се дискутираше този проблем, не помня решението за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.