Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

12734143_229538924055569_830531194546908

32-УЕБ заедно с https://ifastnet.com/ предлагат безплатен споделен хостинг на българските потребители. Част от параметрите на услугата са:
Дисково пространство: 10 GB
Трафик: 100 GB
Допълнителни домейни: 10
Паркирани домейни: 10
Субдомейни: 10
MySQL бази от данни: 10
FTP акаунти: 1
Безплатен домейн: yourdomain.32-web.com

Възможност за използване на собствен домейн, CPanel за управление на акаунта, отлична поддръжка и т.н..
Имаме възможност да предлагаме и индивидуални хостинг планове според вашите нужди, така че ако ви е необходимо повече дисково пространство и/или трафик може да се свържете с нас.

Поддръжка:
Email: support@32-web.com
Система за запитвания: http://tickets.32-web.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате още доста работа по проекта, далеч не е завършен.

П.П. Ако Ви се плаща лиценз, както и имате ентусиазъм може да използвате WHMCS. Това е само съвет. Разбира се, по-добро от система за личните нужди няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Blue Ray. Вярно е, че има още много неща, които могат да се направят, но за сега наблягаме на поддръжката и като цяло на качеството на услугата. 

На по-късен етап може и да интегрираме WHMCS, макар че не виждаме особен смисъл за ползването му при безплатна услуга.

Относно питанията на другите потребители.

Услугата, която предлагаме за сега е само уеб хостинг. За момента нямаме възможност, а-и ресурс за поддържане на SAMP сървъри. 

За подобен проект като http://agar.io/, смятаме че няма да има проблем да бъде хостнат при нас!

Малко прясна информация.

Все пак решихме да се сдобием с WHMCS. Вече имаме закупен лиценз, но кога ще бъде интегрирана — не е ясно. Предполагам, че идната седмица ще го направим :)

Редактирано от Остави да пуша (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой домейн купихте лиценза за WHMCS? Защото очевидно не е на текущия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.02.2016 г. at 16:12, Остави да пуша написа:

32-УЕБ заедно с https://ifastnet.com/ предлагат безплатен споделен хостинг на българските потребители. Част от параметрите на услугата са:
Дисково пространство: 10 GB
Трафик: 100 GB
Допълнителни домейни: 10
Паркирани домейни: 10
Субдомейни: 10
MySQL бази от данни: 10
Безплатен домейн: yourdomain.32-web.com

Възможност за използване на собствен домейн, CPanel за управление на акаунта, отлична поддръжка и т.н..
Имаме възможност да предлагаме и индивидуални хостинг планове според вашите нужди, така че ако ви е необходимо повече дисково пространство и/или трафик може да се свържете с нас.
...

host.jpg

И още един въпрос:
Не видях SSL (https://) и СЕО инструментите

Редактирано от marti_drift
Добавен е въпрос (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с дисковото пространство, трафика и т.н. беше нещо като изнедада за всички регистрирали се до днес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер изненада :D:) само не рарбрах за  SSL (https://) и СЕО инструментите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още водим преговори с iFastNet за SSL и СЕО инструментите. Със сигурност ще се появят и те, скоро ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се да стане скоро!

Успех с хостинга!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никоя сериозна и разумна хостинг "компания", ако сте такава, не би дала подобна оферта. Най-простото, което трябваше да се сетите, е колко ресурс ще поеме това нещо, както и да се уведоми за офертата някъде в сайта. Според мен си е чиста техническа грешка, при конфигурацията на пакетите. Освен това никъде няма регистрирана подобна фирма? Ако някой закупи нещо от вас (виждам имате и платен хостинг), то той няма никаква гаранция дали ще го получи и с какво качество. Както и можете да прекратите платената услуга по всяко време, без някаква отговорност към това. Никъде не давате в сайта административна информация, за някаква фирма... То и защото нямате такава. Нямате и право да търгувате при тази ситуация. За WHMCS така и не ми отговорихте на въпроса на кой домейн сте купили лиценз? Ще го сменяте ли? Не приемайте нищо лично, просто такава е истината. Разбирам ентусиазма Ви, но за това си трябва професионализъм. Според мен просто сте намерили от някъде, някакъв reseller акаунт и разпространявате. Освен това сървъра е доста слабичък. А пък и ако случайно направя някакъв голям и сериозен проект, как да знам, дали някой от екипа Ви, няма да злоупотреби и да си го присвои? При вас нищо не е гарантирано. Просто думи. Освен това вчера регистрирах един акаунт, колкото да пробвам, какво представлява.... Пак получих неограничено пространство и трафик...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговоря, макар че не съм длъжен да го правя!

Платените хостинг планове са в iFastNet — http://ifastnet.com/. Повече информация относно фирма и т.н.-там!

И да, това с плановете не беше грешка. За тези дни има точно 4 акаунта регистрирани! От утре, тоест от тази вечер вече такива планове няма!  WHMCS е закупен точно за ifastnet.com — провери!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Остави да пуша написа:

...

а, това с плановете не беше грешка. За тези дни има точно 4 акаунта регистрирани! От утре, тоест от тази вечер вече такива планове няма!  WHMCS е закупен точно за ifastnet.com — провери!

"такива планове няма да има" - този, с който съм се регистрирал няма да го има ли? или какво? моля обяснение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви са Ви отношенията с ifastnet? Пишете им името във всеки пост. Това си е съвсем отделно търговско име, което до колкото знам не е ваше. Последното няма да го коментирам. Аз лично виждам един сайт от няколко страници, който дава безплатно някакво хостинг пространство от съвсем друга голяма фирма, както и няколко линка към нея. Нищо повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, marti_drift написа:

"такива планове няма да има" - този, с който съм се регистрирал няма да го има ли? или какво? моля обяснение

Твоят акаунт е регистриран днес и ще си остане както е сега.  

преди 8 минути, Blue Ray написа:

А какви са Ви отношенията с ifastnet? Пишете им името във всеки пост. Това си е съвсем отделно търговско име, което до колкото знам не е ваше. Последното няма да го коментирам. Аз лично виждам един сайт от няколко страници, който дава безплатно някакво хостинг пространство от съвсем друга голяма фирма, както и няколко линка към нея. Нищо повече. 

32-УЕБ е услуга на iFastNet! Просто под това име iFastNet се представя в България! Не точно iFastNet, а тази безплатна услуга!

И. Всички регистрирани услуги от  1 март, ще са със следните параметри: 

Дисково пространство: 10GB

Трафик: Неограничен

Допълнителни домейни/Паркирани: Неограничени

Субдомейни: Неограничени

MySQL: бази от данни: 10

Редактирано от Остави да пуша (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.