Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам какво впечетление имате от тази кола.2005 година е 115 коня.Мисля че е по добро решение от Голф 4 или Ауди а3 . Тъй като е по нова о тях и следователно би трябвало да е по добра от тях.Искам да ви попитам за мнение какво бихте казали вие за нея.Искам да ми дадете мнение от техническа страна не от страна на марката.Цената и не се различава от тази на голф-а и ауди-то дали е по добро решение.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи как е карана и поддържана, какви са и реалните километри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

150 000 според продавача и това което видях аз е доста поддържана,Внос от Италия има много добре водена сервизна история.

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, stoian32 написа:

Здравейте , искам да ви попитам какво впечетление имате от тази кола.2005 година е 115 коня.Мисля че е по добро решение от Голф 4 или Ауди а3 . Тъй като е по нова о тях и следователно би трябвало да е по добра от тях.Искам да ви попитам за мнение какво бихте казали вие за нея.Искам да ми дадете мнение от техническа страна не от страна на марката.Цената и не се различава от тази на голф-а и ауди-то дали е по добро решение.

Двигателя е хубав. Един от здравите двигатели на Фиат. Има повече информация в нета. Самият модел Стило, не е кой знае колко добър. Поне според германските техничеси служби. Имай предвид, че това е дизел, на неизвестни километри. Преди да я вземеш. закарай колата в сервиз. Но не някой квартален, е официален за марката.

Съединителя е демпферен, тоест 1000 лв струва. Турбото е консуматив и също струва 1000 лв. Дюзите си имат живот, а там едната струва 400-600 лв.

преди 3 минути, stoian32 написа:

150 000 според продавача и това което видях аз е доста поддържана,Внос от Италия има много добре водена сервизна история.

Значи я караш, в официалния сервиз на Фиат. Ако има сервизна история, там ще ти кажат всичко. И ако през 2012 година, колата е била на 160 000 км, а сега ти я продават на 'само' 150 000, си прави сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бяхте на мое място и трябваше да избирате този фиат , голф 4 или ауди а3, кое бихте избрали.Като си направете сметка че фиат-а е много по нов от тях и поне според мен би трябвало и по добър,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на марка не робувам. Взимам по-запазената кола. :) Ауди е много скъпа, за поддръжка кола. Все едно, караш Мерцедес. Без значение от марката, съединител, турбина, дюзи струват повече от колата.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 24 февруари 2016 г. at 14:07, stoian32 написа:

Ако бяхте на мое място и трябваше да избирате този фиат , голф 4 или ауди а3, кое бихте избрали.Като си направете сметка че фиат-а е много по нов от тях и поне според мен би трябвало и по добър,

Нито едно от посочените. Голф4 - беля на главата, особено 1.6 - скоростните кутии късат нитове, после 500лв ремонт. A3 не го помня кво беше, дали нямаше халумин носачи. Фиат-а бива, евтини части, но си е чупеляк. Аз бих си взел VW Vento - лично мнение.  Има 115 коня бензин. Лесно се газифицира. Луда кола е. Има такива с клима и други благинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой се пак следи темата за информация искам да кажа , че си взех Фиат Стило вече 2005 година 1.9 дизел 120 коня и просто не мога да си простя че сравнявах тази кола със голф 4 и ауди а3, коли който времето одавна им е минало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво. Остави всички предразсъдъци и приказки за Фиат и т.н. Аз карам служебен Фиат и съм много доволен. Моя е Седичи и във фирмата купихме 30 бр. Нямат никакви проблеми, а направиха по 3 г. и средно по около 80 000 хил. км. 

С правилна поддръжка и експлоатация ще караш дълго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение че няма значение каква кола караш стига да си я вардиш и потдържаш както трябва.Но найстина спрямо ауди а3 и голф 4 колите който се двоумях да взема вместо нея.Фиата ги води по всички критерий според мен. Бързина , икономичност , возия . Да не говорим че е много по удобен и красив от тях поне според мен и мойте стандарти и много по нов , цената му е на тяхната заради марката че е по малко търсена.аудито а3 и голф 4 са коли който им е отминало времето според мен и когато си взимаш такава ти реално купуваш марката а не автомобила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Така е колега прав си! Да ти е честита колата, а колегата по-горе ти предлага Венто? Вентото е 10години по-старо от въпросния фиат.Ти питаш за нещо по ново от А3 и Golf 4, а тoй ти предлага Венто, което е седан и е доста по-старо, да не говорим, че питаш за дизел... малко несериозен пост от страна на simtech. Поздрави

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 24 февруари 2016 г. at 14:04, ghostBG86 написа:

Съединителя е демпферен, тоест 1000 лв струва. Турбото е консуматив и също струва 1000 лв. Дюзите си имат живот, а там едната струва 400-600 лв.

Тоз Фиат, наистина, ама наистина е много много по-евтин за подръжка то Голф 4 и А3, където съединителя може да се смени и с такъв за 300лв, турбото - 300 рециклиране(за смяна не съм се нитересувал, но го имам от скоро де). Дюзи? До сега не съм чувал някой да е сменял дюзи та Г4 или А3 заради повреда.

Относно съвета за венто: ами пробвай да го караш на изгоряло масло да видим колко ще издържи. Щото дизелът на венто държи - 20 годишен дизел ще издържи, а нов комън-рейл или помпа-дюза?

Все пак честита придобивка на автора и само безаварийни пътувания!!!

Редактирано от velinsl
дописване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може да не ми е за тук въпроса, но ще питам все пак. Значи нямам дистанционно за централното и само с резбата отключвам, и както си рових из ибей и алиекспрес намерих едни Kit-ове, които са контролна кутия, 2 дистанционненца, нужните кабели и една лед лампичка. Гледах клипове и стават нещата обаче въпроса ми е такъв,  дали стилото ще може да пали с друг ключ, защото този има не гравирано перо и може да копираш твоя на този. Проблема е, че в ключа на стилото имало някакъв чип, който колата разпознава и така пали.. ии да знам дали има смисъл да си купя ключ с перо или само дистанционното.. Ето линк и на двата Kit-а с перо и без перо. Благодаря!!!

Eunavi Universal Car Alarm Systems Auto Remote Central Kit Door Lock Keyless Entry System Central Locking with Remote Control
http://s.aliexpress.com/EFZ3qm6Z
(from AliExpress Android)

Universal Car Alarm Systems Auto Remote Central Kit Door Lock Vehicle Keyless Entry System Central Locking with Remote Control
http://s.aliexpress.com/QR36Nb2I
(from AliExpress Android)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Мимето К.
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
      Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
      Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
      Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
      Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
      По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
      В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
      В Instagram @kolevamon

• от Jesus Kostov
      Здравейте, вчера си взех от една автокъща Golf 4 Cabrio 2.0 115 коня Бензин 2000год. И като цяло за пръв път ще карам такава кола.
      Искам да ви попитам за слабите и силните места, тоест за плюсовите и минусите и. Дали съм направил добър избор за цената от 3500лв. btw вътре е с кожен салон и подгрев на седалките.
    • от Mirela Gukova
      Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
  • Дарение

• Добави ново...