Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Помолен съм от една жена да се опитам да и продам таблета и мисля да го пусна в продавалник, но се чудя каква цена е подходяща да му обявя, като се има предвид ,че е втора ръка на около година относително запазен с малко драскотини по повърхността това е въпросния таблет е .Дори и за 10 лв да е. Пиша във форума ,понеже знам , че тук ще получа компетентно мнение, както се е случвало много пъти преди това. Благодаря ви предварително. :emoji_smiley-04:
п.п. Не съм сигурен темата за кой раздел е ,за това я пуснах тук в общия :18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пускай го на обява пък ако се обади някой добре, иначе....

Ако питаш за цена трудно ще ти се отговори. Това е видно китайски таблет със малко рам и слаб процесор и недостатъчно памет за каквото и да е. Не може да му пишеш 50 лева и да очакваш някой да го купи. Пиши го между 10 и 30 лева, но много ме съмнява да се намери някой будала да ги купи да се чуди какво да го прави после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв таблет за мен е непродаваем, но виждам че вече имаш кандидати, продавай ГО !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Person написа:

Такъв таблет за мен е непродаваем, но виждам че вече имаш кандидати, продавай ГО !!!

Защо непродаваем. За всеки влак си има пътници. За 10-20 лева ще се намери кой да го купи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Kostadin Andreev написа:

Предлагам 15лв

преди 4 часа, makata написа:

За 10-тина 15 лв ще го взема :D 

Аз бих дал +1 лев. Проблема е, че не се знае кога ще мога да си го взема (при тези суми - изпращане по някакъв начин не се дискутира)

15 лева е една кутия цигари (ако си ги купя от магазин, с бандерол)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, niki292002 написа:

Абе, давам 20 кинта.

+ 1 лев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, crazyeddy9494949494 написа:

:D даже успях да го продам днес за 40 :D все пак благодаря за отговорите пичове ;)

Да не забравиш да (се) почерпиш   :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.