Премини към съдържанието
kabartco

Внимание опасност от хакване

Препоръчан отговор

Имам си инсталиран VIBER, който си работи нормално но днес пускайки компютъра ми излезе това съощение в ,което се усъмних и го анулирах, та въпросът ми е някой получавай ли е такова съобщение.Не намерих никъде информация и затова питам дали да му повярвам или не.

2016-02-24_101356.png

Редактирано от kabartco
объркване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво?

Редакция: другия път като пуснеш тема я напиши като хората, а не после да дописваш и да се чуди човек какво искаш да кажеш :)

Редактирано от toc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kabartco написа:

Имам си инсталиран VIBER, който си работи нормално но днес пускайки компютъра ми излезе това съощение в ,което се усъмних и го анулирах, та въпросът ми е някой получавай ли е такова съобщение.Не намерих никъде информация и затова питам дали да му повярвам или не.

Това нещо не ми изгежда да е софтуера от официалния сайт: http://www.viber.com/en/#desktop

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

Това нещо не ми изгежда да е софтуера от официалния сайт: http://www.viber.com/en/#desktop

И аз така предположих ,защото се показа само на РС а на лаптопа таблета и телефона нямаше такова съобщение.Пълно е с гадове.Все пак другите нека си имат едно наум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро тази машина е заразена - вижте уеб адреса - viber.expert  а нe viber.com

За мен си е жив фишинг

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.