Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на път съм да си взема iphone 6s на доста добра цена .. но не съм сигурен дали устройството е крадено или е заключено .. 
знам imei кода ...Видях ,че е заключен към оператор  Vodafone GB .. Но как да разбера дали е краден и дали ако го взема няма да се прецакам .. 

Редактирано от makata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, makata написа:

Здравейте на път съм да си взема iphone 6s на доста добра цена .. но не съм сигурен дали устройството е крадено или е заключено .. 
знам imei кода ...Видях ,че е заключен към оператор  Vodafone GB .. Но как да разбера дали е краден и дали ако го взема няма да се прецакам .. 

Това с "доста добра цена" от сега усещам че ще ревеш като обран поп.

Гол апарат ли е или има кутия и всички аксесоари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как , той човека дори не знаеше ,че е заключен .. Попитах го за IMEI и аз лично проверих ,че е заключен .. 
Но има хора които уж го откл.  (230-500лв струвало) според мен това си е чисто нов телефон ... 
Има ли начин да се отключват тези телефони ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, makata написа:

Няма как , той човека дори не знаеше ,че е заключен .. Попитах го за IMEI и аз лично проверих ,че е заключен .. 
Но има хора които уж го откл.  (230-500лв струвало) според мен това си е чисто нов телефон ... 
Има ли начин да се отключват тези телефони ?

Има разбира се - щом има начин да се заключват, има и да се отключват.

Vodafone - Unlock your phone

Водафон искат 20 паунда = 50 лева. Какви (230-500лв струвало) сънувате.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

Има разбира се - щом има начин да се заключват, има и да се отключват.

Vodafone - Unlock your phone

По този начин ще се отключи от мрежата , за да се ползва от други оператори .
Но icloud акаунта как ще се отключи за да се включи самия телефон ?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, makata написа:

По този начин ще се отключи от мрежата , за да се ползва от други оператори .
Но icloud акаунта как ще се отключи за да се включи самия телефон ?! 

С четене :P http://www.macworld.co.uk/how-to/apple/restore-disabled-apple-id-thats-locked-for-security-reasons-3615090/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

То това е да си смениш паролата , но след като не знам кой е истинския собственик и как му е акаунта , няма как с тази информация да се разкодира .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Ех Жорка ! Днес писа достатъчно мисля, вземи разпусни. Без да гледам линка знам че без пари няма да стане работата а нека автора да чете щом му казваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, makata написа:

То това е да си смениш паролата , но след като не знам кой е истинския собственик и как му е акаунта , няма как с тази информация да се разкодира .. 

Звачи ... какво значи ? - ще искаш продавача да го разкодира. Той нали е предишния собственик.

преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Ех Жорка ! Днес писа достатъчно мисля, вземи разпусни. Без да гледам линка знам че без пари няма да стане работата а нека автора да чете щом му казваш.

Това е фрии, ама само за истински собственици.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, jhoro написа:

Звачи ... какво значи ? - ще искаш продавача да го разкодира. Той нали е предишния собственик.

Телефона е купен от ОLX ... :D и човека явно много не разбира и е дал цели 450 лв за него .. 
И сега ми го предлага за 200 , тъй като му казах ,че няма начин да го ползва... освен за части... Иначе е пълна кутия с всичко , просто не знам дали ,ако го взема мога да го оправя... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

Това е фрии, ама само за истински собственици.

Е то ясно че за истински собственици е фрии. Ама ти как виждаш истински собственик да не си знае паролата.

преди 5 минути, jhoro написа:

О да. Продавача е баш истинския собственик в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, BMW Маниак написа:

Ама ти как виждаш истински собственик да не си знае паролата.

Това учудва ли те ? То има хора дето не си знаят името - и правят справки в ID-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека си е дал телефона  lenovo vibe за бартер и е доплатил за iphone 6 ... и сега ,когато му казах как стоят нещата се осъзна ,че се е прецакал доста.
Въпроса ми е дали може този телефон да се отключи за да се използва наистина или единствения шанс е да се смени дънната платка ... ( тоест нови 300 лв )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

Това учудва ли те ? То има хора дето не си знаят името - и правят справки в ID-то.

Забравих че ти черпиш опит от Англия. Там не бих се учудил и да е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Забравих че ти черпиш опит от Англия. Там не бих се учудил и да е така.

iPhone се продават навсякъде.

преди 11 минути, makata написа:

Телефона е купен от ОLX ... :D и човека явно много не разбира и е дал цели 450 лв за него .. 
И сега ми го предлага за 200 , тъй като му казах ,че няма начин да го ползва... освен за части... Иначе е пълна кутия с всичко , просто не знам дали ,ако го взема мога да го оправя... 

Пич - първо не си казал, колко памет има, но да приемем че е 16 GB.

В момента с договор струва:

• при 12 месечен договор - £ 179 авансово и 12 х £ 59;
  • при 24 месечен договор - £ 9 авансово и 12 х £ 40;
  • на ваучер 6s не се предлага, има 6 - £560 и 6 plus - £640.

Ти си смятай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Не мога да ви разбера набутвате се да купувате крадени апарати и после ревете по форумите.

Хахах явно не си разбрал... или не четеш .1-во не съм си купил такъв телефон .. 
2-ро питам дали има шанс да се оправи , ако не изобщо да не се занимавам.
Просто дискутираме тема ,която доста хора са изгорели явно .. и няма начин да се оправят.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам - що са праити на луди ?

Говорим за iPhone 6s - пуснат е в продажба на 9 септември, 2015 г.

Как си представяте, че за това време цената му ще падне до ... въпросната сума ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, jhoro написа:

Не разбирам - що са праити на луди ?

Говорим за iPhone 6s - пуснат е в продажба на 9 септември, 2015 г.

Как си представяте, че за това време цената му ще падне до ... въпросната сума ?

Имам грешка.. говоря за 6-цата , той човека не знаеше какво е купил , докато не проверих IMEI 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, makata написа:

Имам грешка.. говоря за 6-цата , той човека не знаеше какво е купил , докато не проверих IMEI 

Ок, това малко променя нещата - но малко (iPhone 6 и iPhone 6+ са обявени на 09.09 и пуснати в продажба на 19.09.2014.)

По отношение това дали е краден - има вероятност да е и пак да няма проблеми. Щом досега предишния собственик не го е блокирал...

В предишните постове гледам това

преди 16 часа, makata написа:

Иначе е пълна кутия с всичко ... 

как да го разбирам? Че е с кутията, зарядно, книжка ...

Вие явно успявате да го включите (щом сте видели IMEI) - я го напиши тук или на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, jhoro написа:

Ок, това малко променя нещата - но малко (iPhone 6 и iPhone 6+ са обявени на 09.09 и пуснати в продажба на 19.09.2014.)

По отношение това дали е краден - има вероятност да е и пак да няма проблеми. Щом досега предишния собственик не го е блокирал...

В предишните постове гледам това

как да го разбирам? Че е с кутията, зарядно, книжка ...

Вие явно успявате да го включите (щом сте видели IMEI) - я го напиши тук или на лични.

Писах ви на лично .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте да не пиша нова тема ще питам тук. На мой комшия внук му си дойде от германия с телефонче iphone 5s 32 GB Но телефона като се включи излиза надпис на немски който гласи че е загубен или откраднат и има телефон за обратна връзка въпроса ми е може ли да се отключи телефона изобщо .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Iphone5s написа:

здравейте да не пиша нова тема ще питам тук. На мой комшия внук му си дойде от германия с телефонче iphone 5s 32 GB Но телефона като се включи излиза надпис на немски който гласи че е загубен или откраднат и има телефон за обратна връзка въпроса ми е може ли да се отключи телефона изобщо .

Около 300 лева ще е отключването!
Има активирана iCloud защита. Може и да се обадите на собственика и да се разберете нещо.

Няма други варианти за да се подкара апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,бих искала да попитам нещо сходно с по горе обясненото.Айфон с много ниска цена ,която се продава но с iCloud заключен.Предполагам е краден ,защото няма кутия и зарядно.Купувам го,давам да му махнат защитата за 200-300лв.   Интересува ме  след това полицията дали ще ми го конфискува  като си сложа моята карта ?И документите от Еконт(разписката), когато ми го е изпратил важат ли като доказателство ,че съм просто купувач ,които иска да си купи изгодно телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
    • от velislavvasilev
      Не знаех къде да попитам. По-точно в кой раздел. Гледам Нова ТВ онлайн, посредством сайта им. Тази вечер 2 пъти извъртяха някаква реклама. В рекламата, уж могло да се спечели "Айфон десет". Съдейки по тенденцията Епъл да си дават номера на мобилните устройства (наречени Айфон) и, доколкото знам, се гадае евентуално как би изглеждало под номер "девет", та ми е чудно какво ще да е "Айфон десет" както го рекламират по Нова телевизия. И как "Нова ТВ" имат информация за бъдещото устройствто?
    • от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
      Поздрави! <3
    • от galski1996
      Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.